Sizce Fenerbahçe nın teknik direktörü kim Olmalı?

Tabi Gönül ister ki t. d yerine başkan değişsin eski kafalar gitsin ama adam diktatör gibi koltuğa yapıştı Velhasıl kelam yeni hocanın kim Olmasını isterdiniz?

• Jorge Jesus
    12% (1)12% (2)12% (3)Oy Ver
  • lucescu
    0% (0)19% (3)12% (3)Oy Ver
  • Yilmaz Vural :)
    38% (3)38% (6)38% (9)Oy Ver
  • Zico
    25% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Mustafa Denizli
    25% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Ismail Kartal'ı yedirmeyiz :(
    0% (0)31% (5)22% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• mustafa denizliyi mustafa karadeniz sanıp dalgasına işaretledim ya uf.. :(

0|0
    0|0
  • Jorge Jesus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aykut da ismail kartal da kötü degildi.
    Ersun yanal zamanı iyi olan Teknik adamdı. cünkü o zamanda futbolcular zirve yapmıstı.
    çöküşün son zamanları ismail kartala denk geldi.
    kuyt dip yapmıs egemen sakatlıklarda kırmızı kartlı dönemler. passo ligin etkisi vs. bu yüzden de sacma maclarda puan kaptırıldı.
    Yoksa ne aykut hoca ne ismail hoca kötü degildi. karnelerine baktıgınızda cidden kötü degil sadece birkac macta şans yoktu.
    ha futbol 90 dakika mıdır? hemen her takımda maclar uzatıldı. uzatmadan dolayı gelen gollerde şans vardı evet.
    yılmaz hoca gelsin artık derim

0|0
    0|0
    • Aynen öyle bir şans verilmeli bu Hikmet Karaman da olabilir ben cok iyi oynayacaklarını düşünüyorum

• kadro yetersiz.
      yani dipteyiz artık
      bu sene ciddi transferler yapmazsak CL de yalanız

• Volkan Emre Caner Egemen Alves Meireles webo Kuyt zaten gitti belki emenike (kafa olarak zaten yok ) adam akıllı kalacak Gökhan Gönül sow Mehmet topal Alper var digerleri hepsi gitse kâfi

• İsmail kartal 😅😅😅

0|1
    0|0
    • KESK'e gitmeseydi 😭😭😭

• yılmaz vurall

0|1
    0|0
  • Kartal iyidir :)

0|0
    0|0
  • İsmail Kartal'da gözü olan varsa şimdiden afiyet olsun :D Luce'yi çok isterim ama yine olmayacak sanırım

0|0
    0|0
    • En azından kendi değerimiz Aykut'u da yediler :((

• Valla istersen hocalardan bir koalisyon yap, o başınızdaki Diktatör olduğu sürece sizden bir cacık olmaz! Ayrıca gelen adam şampiyon yapsada takımı kovuluyo zaten :)

0|0
    0|0
  • Lucescu denenmeli bence , at hırsızı falan ama başarılı gerçi yaşlandı o da iyice bir gün kalpten gidebilir sahanın ortasında?

0|0
    0|0
    • Bizim Türkiye'de fazla dayanamaz Denizli ve luce sakat en mantıklı Yilmaz Vural ver bir şans adam Dove Dove oynatır 😅

• Ali koç dün açıkladı gelicek inşallah ama bir an önce haklı oldukları mahkemenin sonuçlanması gerek aziz yıldırım bana göre büyük işler yaptı kulube dair evet ama ama artık misyonunu tamamladı haksızlık yapıldı bende 3 temmuzda da siyasi olarak hükümlü yapılmak istendi bence büyük başkana ama evet böye huyları var malasef müdahale ediyor takımın kadosuna bile aga misali :D

• Aynen benim gönlüm de Sadettin saran dan yana

• Buradaki yazdiklarinin hicbiri gelmeyecek ki. Spaletti olacak buyuk bir ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Yilmaz Vural :) olmalı.

0|0
    0|0
  • Yeni sportif Direktör Spalettiyi getirelim demiş büyük ihtimal o gelecek

0|0
    0|0
    • Yaprağı yedik Galatasaray'a Gülerken biz İtalya'n oluyoruz

• Aynen öyle. Ayni Gsyi örnek aldık. Once Şampiyon yapan teknik adamı gönderdik şimdide Italyanlari getiriyoruz. Ama belkide iyi olur hemen öyle umutsuzluga kapilmayalim

• Hangi İtalya'n iyi olmus ki Türkiye de 😐

Yükleniyor...