Türkçe'yi bile doğru kullanmayı bilmeyen klavye delikanlılarının, hayat dersi verme çabalarına gıcık olur musunuz?

Türkçeyi bile doğru kullanmayı bilmeyen klavye delikanlılarının,hayat dersi verme çabalarına gıcık olurmusunuz

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Sinir oluyorum evet ama şu an sinir olduğum başka bi' durum var :(((

0|1
    0|1
  • Üstüme alindim arkadasim ya :( türkceyi iyi kullanamiyorum

0|2
    0|4
  • Hayat dersi ile Türkçe arasında bir bağlantı göremedim.Gıcık olmam zaten çoğu kişi de Türkçe kurallarını bilmiyor.

1|1
    0|4
    • ben dilbilgisi kurallarını yada imla hatalarından bahsetmiyorum. bende kelimeleri kısaltarak yazarım çoğu sefer. ama ben kelimenin anlamından bahsediyorum. neyse salla

• Hepsi Türkçe nihayetinde hiçbir farkı yok.

• bir de bunların misyonerlik yapanları var.tam dayaklık.

0|1
    1|0
  • onlar hayat adamı görmüş geçirmiş sen ne diyorsun :)

0|1
    1|0
  • benim de turkcem iyi değil :(

0|1
    0|3
  • ne yani türkçemiz bozuk diye bir iki çift laf söyleyemezmiyiz..buna hakkımız yok mu ?

0|0
    0|0
  • geçen biri diyo ki bana ben çankaya'da büyüdüm, sizin gibileri iyi tanırım. kardeşim ben hiç bulunmadım ki çankaya'da, benim gibiler kimler, ağzını burnunu kırdırtma bana dicem de. neyse işte. bit kadar dünya görüşleriyle genellemeye falan çalışıyolar ya, hakkaten şu barışçıl halim kayboluyo. şiddete meylediyorum.

0|1
    1|0
  • Hemde fazlasıyla.

0|1
    0|1
  • Hemde çook

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Maalesef bazen karşılaşıyorum, ne demek istediğini anlatamadığı gibi seninde ne demek istediğini anlamıyor ve izah ediyorsun yine aynı bildiğin okuyor sıkışıtığı zaman da basıyor engeli. Sinir oluyorum kısacası.

0|1
    0|1
  • türkiyede türkçesi en bozuk insan benim ama dilimin döndüğünce sana şunu söyleyim şu hayatta her insandan öğreneceğin muhakkak bir bilgi ve hayat dersi alınacak bir yanı vardır ...

0|1
    0|1
    • dedıgıne sonuna kadar katılıyorum. ancak o gercek hatatta hal ve hereketlerle daha cok ortaya çıkıyor. burdan kelimelerle anlaşıyorsan onuda doğru düzgün yaz değil mi?

• Cümlenin sonuna soru işareti koyman gerekiyordu diyorum ve parende atarak uzaklaşıyorum.

1|2
    0|3
  • Sen imla hatalarını öğren sonra milletin Türkçesine yorum yap .

1|2
    0|1
  • Hellangel senin yorumlarını son zamanlarda takip ediyorum ve destekliyorum.

0|1
    1|3
  • evet çok sinir bozucu.

0|1
    0|3
  • klavye delikanlıları çok özellikle bu sitede nedense gizliden atıp tutuyorlar arkadaşım dün gece benimde başıma geldi ben uyuz gıcık sinir ne varsa hepsini oluyorum onlara karşı ;) 5yıldız soruya

0|0
    0|0
  • vermesi değil alması önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...