Siz olsaydınız tepkiniz ne olurdu?

sevgiliniz daima size güvenen biri telefonunuzu karıştırma gibi huyları asla yoktur . fakat birgün telefonunu verirmisin diyor ve sizde hemen veriyorsunuz . daha sonra aklınıza bi arkadaşınızla dertleştiğiniz özel mesajların oldugu geliyor ve hemen telefonun kapama tuşuna basıyorsunuz ani bi hareketle bu durumda sevgilinin yerinde olsaydınız tepkiniz ne olurdu? ne yapardınız o an? vururmuydunuz?

Güncellemeler:
vurmak derken dayak vs. diyelim oldu ne yapardınız ?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Hiç yoktan içime kurt düşerdi.

0|1
    0|0
  • Kuşkulanırdım, göstermesi için ısrar ederdim ama asla vurmazdım. Kimse kimsenin sahibi değildir ki vursun !

0|1
    0|0
  • vurmazdım, can evimden vurulmuş olurdum

ona bu sözleri derdim

Sana yazdığım şarkıyı

Sazımdan söker giderim

Ben ağlayamam bilirsin

Yüzümü döker giderim.

0|0
    0|0
  • ARANIZDAKİ İLİŞKİ GEÇMİŞİNE BAĞLI.EĞER DAHA ÖNCELERİ GÜVEN SARSICI BİR DURUM YAŞAMADIYSAN VE SEVGİLİNDEN BİRŞEYLER SAKLAMA İHTİYTACI DUYMADIYSAN GAYET RAHAT OLMAN GEREKİR.HATTA TAVSİYEM DERTLEŞTİĞİN KONULARDA ONUN DA FİKRİNİ ALMAN.BÖYLECE HEM DÜŞÜNCE YAPISINI,KRİTERLERİNİ ÖĞRENİRSİN HEM DE MESAJLARI GÖRECEK DİYE PANİK OLMAZSIN

0|0
    0|0
  • valla dayak yemek hoşuna gitmiş sanırım yoksa bunları buraya yazmaz şimdiye kadar çoktan yol vermiş olurdun

0|0
    0|0
  • ne diye vuram ya alla alla her insanın özeli vardır söylemesi gereken vardır söylememesi gereken vardır herkez haddini bilecek arkadaş

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bi bayana el kalkmaz bu bir, eğer sana vurduysa güvensizlik vardır. Sende neden kapatma tuşuna basıyosn bırak görsün snra de özel okuma.

0|0
    0|0
  • tabi ki böyle bir durumda bende farklı algılardım,birde dertleştiğin o arkadaşın kızmı erkekmi o çok önemli,ama vurmaya gelince kimsenin kimseye böyle birşey yapmaya hakkı yoktur

0|0
    0|0
    • kız tabikide kendiside ismi görcek ztn

• görmekte ısrar ederse?

• o zaman şüphe duyuyordur mesala bir erkeğin ismini kız olarak kaydetmiş olabilirsin diye düşünebilir veya acaba kendisiyle ilgili senin yazdığın birşeyler varmıdır diye

• vurmak ? katiyen öyle birşey yapmazdım başta sorardım neden böyle yaptığını eğer yalan söylüorsa anlaşılır zaten ama kem küm ediyorsa bir hafta fılan soguk davranırım

0|0
    0|0
  • yuh ne vurması alır tekrar tekrar okurdum eğer arkdaş karşı cinsse hiç kusura bakmasın şiddet hariç her türlü psikolojiye hazırlasın kendini kıskancım ben istemem öyle dertleşme falan bende dertleşim yakınlaşim ozaman ne olcakki

0|0
    0|0
  • bana böyle bir salaklık yapana el kaldırmam.zaten bana böyle salaklık yapan zaten acizdir.benim hasta ile deli ile aciz ile işim olmaz.ayrıca bayana el kaldırılmaz.onun yerine daha etkili yöntemler var...

0|0
    0|0
    • el kalkmaz ayak mı kalkar

• hayır bayana en ağır sözleri söyleyerek(hakaret değil onu aklı olmayanlar yapar)tabiri caizse itin ... sokup çıkarılarak bu bedel pekala ödetilir.ha bu adamına göre değişir.kimisi tenezzül bile etmez o da var.

• Okutmazsa o ilişki biterdi heralde . Kıllanırdım .

0|1
    0|0
  • kesinlikle tokat vs. olmamalı. böyle bir kişi evlendikten sonra eşine neler yapmaz. ama sizin yaptığınızda içine kurt düşürmek deyimi yerindeyse.

0|0
    0|0
  • tabiki şüphelenirdim eğer o yazılanları görmessem ayrılırdım.adı üstünde sevgili!yani senin sırdaşın ve yoldaşın.ondan hiç bir şeyini saklamaman gerekir.

0|0
    0|0
  • güvendiğim dağlara karmı yağıyor diye düşünmeye başlardım içime bi kurt değil kurtlar sürüsü düşerdi...

0|0
    0|0
  • "ne yapardınız o an? vururmuydunuz?"

Niye vurayım ya ne alaka?

0|0
    0|0
  • kimsenin telefonunu görmek istemem,kimseye de telefonumu görsün diye vermem

0|1
    0|0
  • guvenim sarsilirdi..

0|0
    0|0
  • bağırır terk ederdim açık ve net!

0|0
    0|0
  • valla ben sevgilimin beynine güvenirim

beyın sağlamsa yok mesaj selam beni ilgilindirmez

0|0
    0|0
  • sonu çok acıklı olmuş

0|0
    0|0
  • o telefona bakardım önce ha ısrarla açmıyo mu ? orda siler giderdim

0|0
    0|0
  • yok vurmazdım da arkasını arardım...

0|0
    0|0
  • O anda birşey sakladığını düşünür. ve güvenim azalırdı çok yalnış bir hareket

0|0
    0|0
  • İkna olmazdım o mesajları görmeden .

0|0
    0|0
  • çok sert tepki verirdim

0|0
    0|0
  • Tepkim sert olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Vurur muydunuz derken :D yok artııık :) ama sana karşı güveni kırılırdı yani... dertleşmişsin sonucta bunda saklayacak bişey yok sevgili dedigin derdini bilmelii asıl ondan saklamamlı.. tabi mesajlar da onu çekiştirmemiş isen bilemem :)) çiftlerin birbirinin telefonlarını karıştırması hiç hoş değil.. hatta sevgililerinde değil kimse kimsenin telefonunu karıştırmamalıı..!

0|0
    0|0
  • bu malla ne isim var diye düsünmeye baslardim.

0|0
    0|1
  • İsrarla görmek isterdim sonrası gördüklerime göre

0|1
    0|0
  • vurmak mı ?!

0|0
    0|0
  • vurmak ne demek ya?

neden böyle yaptığını sorardım eğer doğruyu söylediğine inanırsam anlayışla karşılamaya çalışırdım ama kem kümlü bi cevap alıyosam güvenim sarsılırdı

0|0
    0|0
  • sorardım noldu niye birden kapattın diye. o da derdiki x le dertleşmiştik . bende derdimki ne derdin var hayırdır öyle uzardı :D niye vurucam ki delimiyim

0|0
    0|0
  • trip atardım :(

0|0
    0|0
  • vurmakmi ?

hic bise yapmazdim,sorardim neden bole yaptigini..belkide sogurdum..

0|0
    0|0
  • vurmak derken? oha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...