Squat yapmayı düşünüyorum ama bacaklarımın daha da kalınlaşmasından korkuyorum?

Merhaba.1,65 boyunda 52 kiloyum yani kilolu değilim ancak bir dönem futbol oynadığım için alt bacaklarım vücuduma oranla biraz daha kalın ve bu beni rahatsız ediyor. Acaba squat bu bölgeyi inceltmeme yardımcı olur mu yoksa daha da mı şişirir? Bilenler yardımcı olabilir mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Squat bacağı inceltmez, kalınlaştırır..

Ama 1.65 boyunda 52 kilo olan birinin bacak kalınlığı rahatsız etmez. Aksine avanaj olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeklerin çeyrek tonu aşan kilolarla bacak çalıştığını ve o kadar testosterona rağmen zar zor şişirdikleri bacaklarını düşünün. Nasıl kalınlaşsın ya, kolay mı zannediyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Kalinlasmaz

0|0
    0|0
  • Squat calf kaslarını çalıştırmaz o yüzden öyle birşey söz konusu değil. Ayrıca şişirme lafı komik. Kas geliştirmek o kadar kolay birşey değil millet yıllarını veriyor.

0|0
    0|0
  • normal sevıyede yap kalınlasmaz

0|0
    0|0
  • Ablamızda bodyci çıktı

0|0
    0|0
  • İncelir ne kalınlaşması

0|0
    0|0
    • duydğum kadarıyla yağlar kaslardan daha fazla yer kapladığı için onlar eridiğinde bölge daha da inceliyormuş ama dediğim gibi yağ oranım fazla sayılmaz.

• Taş gibi olur işte misss

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyun ve kilon oldukça ideal. Ama ilk önce bacaklarındaki yağı yak ve sonra başla.

0|0
    0|0
  • 1 65 boy 52 kilo kaç beden oluyo? Bu arada üst bacak yağ yakmadan kalinlasmaz vücudun işleyişine ters. Yağ biterse kas yapar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...