Galatasaray taraftarı işleri abartmaya başladı...

koyu bir galatasaraylı olarak uzaktan izlenimlerime göre bu durumun artık kesinliğinden eminim... taraftar olarak çok çabuk galeyana geliyoruz. En son örneği manu maçı öncesi hava alanında çıkan olaylar... Takımı desteklemekten çok holiganlik peşinde koşuyor sanki bir kesim ve biz bunları bir türlü bastıramıyoruz... Ve ben taraftar kalitesi olarak çok gerilediğimizi düşünüyorum... Sizlerin bu konudaki fikirleri nedir belki ben tezimde yanılıyorum...

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Koyu Galatasaraylığım, krallığımıza bağlı özerk cunhuriyetlerin isyancı sesler çıkarmasına müsade ettiğin için tebrik ederim. :D

Yaşın küçük senin Leeds United gelmişti İstanbul'a, taraftarı kıçlarını açıp paramızı kıçlarını silmişti. Yaşandı bu, deve gibi kin fil gibi hafızam var. Soğuk İnglizlere biraz adrenalin vermişiz çok görmüyorum.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• her takım ıcın gecerlı sınırlarını bılmek gerekıyor karsı takımı kırmadan hakaret etmeden sevıncını gostermelı kazananda kaybedende

0|1
    0|0
  • Bende Gsliyim. Holiganlığa kaçan her takım taraftarları kendi takımını küçük düşürür katılıyorum sana.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Manchaster maçında çıkan olaylar holiganlıkla alakası yok sadece cehenneme geldiklerini anlasınlar diye yaptık ve Alex Fergusonda Galatasaray taraftarını övdü ayrıca Galatasaray Fatih Terim döneminde sahası kapanmayan tek büyük takımdır ayrıca biz diğerleri gibi kendi stadımızı yakmadık şampiyonluğu kaybedince polis arabalarını çeviren taraftarlar holiganlık yapıyor

0|0
    0|1
    • o da doğru fakat sonrasında olanlar bize yakışmadı...

• bu çocuk mal yaaa,adamlar havaalanında saglam cam çerceve bırakmadılar hala saçmaladıgı şeylere bak,ergen işte nornal karşılıyorum dediklerlni.

• Adonis senin o kaslarını yırtarım bir daha hareket ettiremessin doğru konuş lan dümbelek biz sizin gibi kendi stadımızı yakmadık ayrıca onlar nasıl bir cehenneme geleceklerini biliyorlardı zaten Galatasaray 2 senedir saha kapatma cezası almıyo buna cevap versene popon yiyorsa siz her sene cezalısınız polis arabalını kim ters çevirdi?

• aslında konunun en bası tatmınsızlık vaar.artık yalnız kaldık turkıye süper ligde rekabet edecek takım yok.kimisi feda,kimisi şike,kimiside noterle sampiyonluk almayı hedefliyo.biz avrupada memleketin bayragını yukseltmeye dewam ediyoruz.ama terim cıldıtıyor bizi .aynı kişilerden kurulu bi takımı ıkı hafta ust uste izleyemiyoruz.. sonuccc doyumsuzluk sonrasında yuksek beklenti ve galeyan...sabır aslanlar az daha sabır...her zaman cimbombommmmmmmmm

0|1
    0|1
  • haklısın bunun en büyük nedeni takımabir anda Rüya Takım sıfatını yakıştıran basındır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle...manu maçını yayınlayan özel kanal maç öncesi yapılan kareografiyi göstermemiş diye o kanalı sosyal medyada fenerbahçe kanalı ilan ettiler ve resmen savaş açtılar...ya allah aşkına hangi mantık o kareografiyi yayınlatmayan gizli gücün fenerbahçe olduğunu iddia edebilir ki...bu nasıl bir bakış açısıdır? birde şu e.t konusu var...hani şu eski hakem olan çok bilmiş e.t...geçen yıl aynı şahıs fenerbahçe başkanı hakkında atıp tutarken gs taraftarı sen adamın hasısın sen adamın kareköküsün sen bizim aşkımızsın gibi yorumlar yaparken şuan ona demediklerini bırakmıyorlar...demekki neymiş yaktığınız orman gün gelince sizide yakıyormuş!

0|1
    0|1
  • Sana katılıyorm.Koyu Fenerbahçeliyim ama o yüzden söylemiyorum hava alanında yapılanlar çok yanlıştı.Zaten adamlar yedek gelmiş bi amaçları yok bi de utanmadan gidip orda olay çıkarıyolar.Bence bunlar geri kafalı boş insanlar.. Türkiye'nin de adını kirletiyolar.Sonra da niye gsyi desteklemiyosun diyolar bana..

0|1
    0|2
  • Orda amaç burasının galatasaray deplasmanı olduğunu daha ilk ayak basar basmaz hatırlatmaktı öyle elini kolunu sallaya sallaya giremessin illa baskıyı hissedeceksin amaç olay çıkarmak değildi zaten 1000 tane insan kameralı hava alanında niye olay çıkarsın başına bela mı arıyor?Bırakın bu boş yapay ağızları oraya gidenler çok da iyi yaptı, futbol demek elinde çekirdekle lig tvden maçı izleyip facebookta durum paylaşmak değildir.

0|0
    0|0
  • Galatasaray yada diğer başka kulüpler hiç farketmez her takımın taraflarının içinde çürük elmalar var manu maçından önceki olaylar hava alanındaki görüntüleri izleyince şaşırdım ülkene gelen bir takım maç oynanmamış etmemiş sen burada neden olay çıkartırsın hala anlamış değilim..

0|0
    0|0
  • Sadece Eskişehirspor ;))) <3

0|0
    0|0
  • Ve tabi beste çalma olayları da var.Son yapılan beste, derbide söylenecek olan beste, Beşiktaş taraftarından çalıntı.

0|1
    0|0
  • yutup açıoruz

cimbom old boys

yazıoruz

holiganlıın kralını kim yapıo örenioz o kedarrr

0|0
    0|0
  • Cogu Türk Takımlarında Boyle Fakat Butun Taraftarlar Boyle Degıl Aralarında Cıkan Bazı Serserıler Takımların Adınıda Kırletıyor Takımlarada Zarar Veriyor...

0|0
    0|0
  • bende kınıyorum ama o kadarda büyütmemek gerek

çoğu maçta oluyor

cluj maçından önce neler yaşandı bir bilseniz

bu kadar büyütmezdiniz

ama yinede tasvip etmiyorum

0|0
    0|0
  • Her zaman her yerde en büyük Cimbom!

Biz bir şeyleri abartıyor olabilir bu da birilerinin zoruna gidiyor olabilir;)

0|0
    0|0
  • Şikeci olacağına varsın hava alanında olay çıkarsın

0|0
    0|1
    • lan angut adam gibi konuş ... daha geçen sene fenerbahçeli holiganlar genç voleybolcu kızlara saldırdı, Yürüyüş ayağına metrobüsü köprüyü işgal ettiler kaç metrobüs kullanılamaz hale gedi orda işine gücüne evine gitmeye çalışan insanları zor durumda bıraktılar holiganizmin kökü fenerbahçedir galatasarayı yargılamadan önce kendi çöpünüzü temizleyin

• türkiyenin yüz karası oldular

0|0
    0|0
Yükleniyor...