Göbeği eritmek için işe yarayacak spor ne yapmalıyım?

19 yaşındayım, kilo 75, boy 176 göbeğim var çok mekik çektim ama işe yaramadı başka ne yapmalıyım ?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Son günlere göbekle ilgili sorular artmış bulunmakta ve her zaman olduğu gibi aynı cevabı senin içinde yazıyorum

Göbek eritmek için

1-Beslenme tarzını değiştir

Ekmek,tuz,şekeri aşırı yağlı gıdalar,asitli içeçekler,çikolata vb..gıdalar dan uzak durmalısın

Ve tabiki de spor ama ne yapmalısın

1-kardiyo

2-Abdominals egzersizler

kardiyo:Koşu,yürüyüş,ip atlama,elaptik bisiklet vs..

tavsiyemdir yağ yakarken denediğim yöntemdir

örnek:2 dakika normal tempoda koşu sonrasında tüm gücünle depar atman yapabildiğin kadar günde 40 dakika yürüyüş yapacağına 20 dk bunu yaparsan daha faydalı ve etkili olacaktır

vucudumuz kardiyo haraketlerinde 20 dk sonra yağ yakmaya başlar,diğer bir tavsiye ise sabahları aç karına yapman vucud enerji olarak yağları kullanacaktır

diğer bir alternatif biraz zor olacaktır ama p90x workout cardiyo x programıdır dayanıklılık isteyen bir egzersizdir

Kardiyodan hemen sonra yapacağın karın egzersizleri ile birlikte yağ yakımı devam edecektir hazır programlar mevcut örnek olarak benimde yaptığım memmun kaldığım

1-8min abs workout (total olarak beş farklı levelden oluşuyor birincisinden başlarsın zamanla o-son levele kadar yapabilirsin)

2-p 90 x ab ripper 15

hedefine ulaşmak için disiplinli planlı programlı ve azimli olman ilk şart.

0|1
    0|0
    • Tamam hocam valla çok güzel anlattınn yorum için teşekkür ederim allah razı olsun :)

Kızlar Ne Diyor 6

• yapabileceğin tek bir şey var en kısa yoldan zahmetsiz sonuç almak için o da sürekli light yogurt yemek. Kısa zamanda zayıflarsın da göbeğin de iner.

0|1
    0|0
  • Kardeş mekik işe yarar yaramadı deme ama yanında form cayı kullan bagırsaklarında calıssın alkole asitli şeylere dikkat et metabolizmanı yavaslatacak seylerden kacın

0|0
    0|0
  • nette callanesttik die bi stil var onu dene

0|0
    0|0
  • yagsız seyler ye..

0|0
    0|0
  • Önce en az yarım saat yürüyüş ya da koşu yapmalısın sonra mekik çekmelisin.

0|0
    0|0
  • bogazını tut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim aynı sorun bende de vardı. 1 sene önce kilo 72ydi boyum 178di. Ramazandan sonra olmuştu kilo böyle. Günde 300 mekik çektim + 50 şınav birazda boğazımdan kestim yaklaşık 3 ayda 8-9 kilo verdim göbek kalmadı hatta biraz kas çıktı.

Eğer zor gelir yapamam diyorsan bi body salonuna git 2 ayda göbek kalmaz.

0|1
    0|0
    • wayy çok iyi yapmışsın başardın :) dediklerin gibi bende yapacam bakalım yapabilecekmiyim eğer yapamasam body giderim inş baklalım ne olacak yorum için çok teşekkürler

• :D biraz öyle ama sonuç veriyor.

• :D evet abi boynumda öyle şey olmasaydı çok yapardım valla

• kardıo yapmazsan mekık ne ıse yararkı

0|0
    0|0
  • Mekik tek hareketten ibaret değil mekiğin çok türü var araştırırsan işine yarar. Herkesin bildiği mekikle bir yere varamazsın değişik mekik çeşitleri var onları uygula.

0|0
    0|0
Yükleniyor...