Bir göğsüm fazla büyük nasıl düzelebilir?

İki göğsüm birbirnden farklı büyüklükte. 90c sütyen kullanıyorum sağdaki tam oluyor ama soldakine küçük geliyor. Dışardan önden bakınca dğil ama üstten bakınca anlaşılıyor. Yani aslında baya bir fark var. Biri aşırı büyük biri normal. Bu nasıl düzelebilir? Spor işe yarar mı? Bide sol göğsüm büyük sağ göğsüm küçük.. sağ kolumda baya kas var sol kolumda ise hiç kas yok bnunla bir ilgiai olabilir mi?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• güzelim bilmiyorsan gel ben sana anlatıyım, rusya saratov üniversitesi kadın anatomisi mezunuyum :D

bebeğim sol tarafta kalbin olduğu için fazla kan pompalıyor, haliyle bir memenin diğer memene oranla daha büyük olması normal, eğer kalbini göğüs kafesinin ortasına alma şansın varsa işi kurtarırsın :D

0|0
    0|0
    • Bunun bir oranı vardır yani belli bir ölçüde büyük olur çoğu kişininki farklıdır zaten ama soun şu benimkinde çok fazla bir fark var

• Sebebi öuleyse neden kadınlaeın genelde sağ göğsü büyük oluyor

• Sol diyorlar genelde bende senden duydum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Oburunude buyut

0|0
    0|0
  • Oha spor yapo halde o nadi olmusole

0|0
    0|0
  • Spor yapman biraz fayda sağlar ama tam olarak düzeltmez.. Bu anatomik birşeydir..

0|0
    0|0
    • Sol tarafımı güçlendirsem bellibi rölçüde işe yarayabilir ama değil mi

• Ne tarz sporlar işe yarar ki

• fitness veya plates iyi gelir.. vücudu gerdirip esnetmen gerek.. veya göğüs egzersizleri iyi gelecektir.. evde en basit yapabileceğin şınav ve barfiks senin için zor olacağı için salonda çalışman daha kolay olur..

• Aslında diğer organlarda da orantısızlık vardır, herkeste olan bir durum bu ama bazı insanlarda daha belirgin.

0|0
    0|0
  • İki göğüs arasında her kadında farklılık vardır biri diğerinden küçük ya da büyük olabilir. Bu normal sorun haline getirme

0|0
    0|0
    • Hayır sorun olma nedeni zaten normal bir farklılık olmaması fazla fark olması

• Kiçük olanı büyütmek değil büyük olanı küçülymek istiyorum ben

• Yapabiliceğin bişey yok canım üzgünüm

• Kas olabilir

0|0
    0|0
  • bence sorun etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı dertten muzdaribim.. şınav çekmek iyi geliyor diyorlar. sürekli çekmesemde aklıma geldikçe şınav çekiyorum :/

0|0
    0|0
    • Şınav bunu uygulıycam teşekkürler

• Oyna küçük olanı sürekli büyür belki.

0|0
    0|0
    • Ben büyük lanın küçülmesini istiyorum

• doktora gıt bence

0|0
    0|0
  • Sol tarafımızın hiç bir organı eşit değildir diğeriyle

0|0