Çok samimi olduğum arkadaşım 7 yılımı verdiğim adamın sevgilisiymiş...

Mühim bir soru arkadaşlar?

hayatta ilk defa aşkı tanıdığım ve ömrümün 7 yılını beraber geçirdiğim ilk göz ağrım olan adamın ihaneti ile gözümü açmıştım. ihaneti kiminle ettiğini bir türlü öğrenememiştim ta ki bugune kadar. bugun gözlerimle gördüğüm bir manzara beni çok üzdü. çok samimi olduğum ve en kötü günlerinde yanında olduğum arkadaşım 7 yılımı verdiğim adamın sevgilisi imiş. meğer bunca sene gizlemişler. meğer koynumda yılan beslemişim. bildiğimi henüz bilmiyor.. çok sevmiştim.ondan sonrası olmadı olamadı bende. denedim. şimdi tam üstünden bir sene geçtiki bu manzarayı görmek beni üzdü.napmalıyım bilmiyorum. siz olsanız ne yapardınız?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu senin için bir milat olmalı artık...bu dakikadan sonra herşey senin lehine olacaktır. bu yaşadıklarının mükafatını Allah sana mutlaka misliyle ödeyecektir. ben de yakın zamanda çok acı bi olay yaşadım ve o olay benim için sıfır noktası oldu...Kimseyi sevemem deme öyle bir seviyorsun ki gözlerin kör oluyor.. bak bugün yazdığım bir sözü tekrar yazayım buraya.

Yüz deme doksan da olur

İnsan dediğin noksan da olur

Bir ben varım deme

Sen yoksan da olur...

Hz. Mevlana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• üstünde fazla durmazdım.kimse tapulu malım değil.kalana git gidene kal denmez.kalacak olan yerini gidecek olan yolunu çizmiştir.o yoldada kimle yürüdügü hiç umrumda değil.yaşanmış güzel şeyler varsa kendisine teşekkür ederdim.7 senemi boş boş geçirmekten iyidir.biri gider biri gelir.

0|0
    0|0
  • Biz olsak unuturuz.

1|0
    0|0
  • yok artık ya! bu ne be dizilerde saçma gelen şeyler olur mu bu kadarı dediğimiz şeyler senin başına gelmiş allah kolaylık versin. harbi üzüldüm. ne şerefsizliktir bu ya.

0|0
    0|0
  • hiç bırsey yapma . bosver allah ona sana yaptıgının aynısını yapsın

0|0
    0|0
  • yapacak bisey yok. hayatina devam et.

0|0
    0|0
  • 1 senede 7 yılı silip atmak kolay değil zamanla düzeliceksin yapacak birşey yok umursama onları yoksa ondan ayrılırsa birgün sana yalanlar söyleyecek işte onu sevmedim senin için ölürüm falan filan

0|0
    0|0
  • affetme sakın vur götlerine ikisininde gitsin

0|0
    0|0
  • intikam al ozaman sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşadıkların gerçekten ağır,üzücü,kırıcı. Ben senin yerinde olsam gerçekten bazen insanları hayata,allaha havale etmek gerekiyor. Sen ne yapsan da ,uğraşssan da olmayacak . Bunu yapacak kadar karaktersiz iki insana sen ne desen de arsız oldukları için anlamayacaklar,aldırmayacak sen kendi sinirini daha da yıprattığınla kalacaksın. en güzeli kendini tedavi etmeye olaydan az etkileyle kurtulmaya bak . merak etme kader onları çok güzel şekilde cezalandıracak ve sen de o zaman keyifle ilzyeceksin.

1|0
    0|0
  • Git ikisinin de yüzüne tükür ! lanet b**klar! bak ya Silkelemek lazım bunları ( küfür yok ) ! çok sinirim bozuldu

1|0
    0|0
  • Hayır, ne alakası var. Demek ki dış görünüşüne özen veriyor ama içine vermiyor. Taharet alması lazım :S Bence senin kızlar pasaklı.

0|0
    1|0
  • Ben olsam sevgilimi çağırırdım o kızında gelmesiinii isterdim

ikisinin orda ne halt ettiklerini yüzüne vururdum sonra çekip giderdim, ama hiç bbir tür de arkamda ne bıraktığım umrumda olmaz dı.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok zor:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...