Sporcular bakar mısınız?

Arkadaşlar 5 kilo fazlam var ama Yüzüm çöktü kilo verirken ben şimdi Yüzüm kilo alsın vücudum zayıflasın istiyorum normal derecede yersem ve bölgesel spor yaparsam yüzümün kilo alacağını vücudum zayıflayacağını söyledi bir diyetisyen sizce ne kadar doğru? Sakızı Yasakladı ayrıca

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Spor yaparak kilo ver.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kas yapman lazım protein agırlıklı beslenip karbonhidratı düşürmen lazım kahvaltıda mutlaka yulaf 100 gr ve spordan önce 100gr ayrıca sabah aksam en az 100 gr lor yemeni öneririrm veya iç nasıl yersen

0|0
    0|0
    • Tavsiyenize uyacağım çok teşekkürler

• Oyle bişey yok ki bölgesel zayıflama yok bir kere

0|0
    0|0
    • Plates bacak hareketleri falan

• Yok sen laf sanmışsın daha büyük bir şeydi falan diye devam ederdim de boşver.
      Her şeyi gene bağlıyosunuz diyorum.

• Bahsetttigin sey karakterle alakali diğeri insan vucudu DNA kodlari çöp o zaman. Vucut tipleri var bana işimi öğretme

• Bölgesel spor yeni cikmis heralde vücut bir butundur unutma

0|0
    0|0
    • Bacak hareketlerinden bahsediyorum mesela

• Tamam sen bir sure bacak calis diger bolgelerk hic elleme sonra tipine aynadan bakirsin sen diyosun ki arabada 4 lastik vardir 4i inik 1ini sisirsem gider mi? Evet gider ama nasil gider erkekler gibi kaTam olarak bilgim yok ama banada yiğitler soyledi artik ne kadar dogru orasi tartisilir amacim sadece seni korumak siz kavga ettiginiz zaman ozanla hangi kavganiz bilmiyorum ozan demis ki zeynep utkuyla cikarken zaten baskasini seviyordu diye bise demis iste lafi boyle ortaya cikmis bende yigitlerden ogrendim soz verdin baksli olamicaksin hormon kullanmassan ama bu korkunuz hala gecmedi

• Yemeği azalttıysan yüzün çökmüştür yemegi cok azaltma sporu arttır

0|0
    0|0
    • Düzelir miyim peki

• Yüzünün çökmesi geçer herhalde çok ye demiyorum normal ye. Ve yağ yakmak istediğin yerlerine ağirlik ver sporda

• bence yemek yerken amuda kalk yüzün kilo alır sdfjkgŞgjöhsjrsr

0|1
    1|1
  • Yok oyle bir dunya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafif yakışıklıyim diyil de özgüveninin olmadığını söylemen de ironik

0|0
    0|0
    • Ne yakışıklısı

• Hahhahaha yanlış yorum sory xjznnfnsjcns

• Diyetisyenine katılmıyorum. Ne kadar uğraşırsan Uğraş zayıflarken yüzünde zayıflar

0|0
    0|0
    • Sporla olmuyormuş ayrıca yüzümde yağ yok ki gazla yağlar verilir kilo verince Yüzüm çok normal

• Yanlış bir diyet Yüzünden oldu bu normalde Yüzüm hep aynı kalırdı. Peki bacaklarımı inceltmek için sadece ne yapabilirim?

• Koşmak baya kalori yaktırır. Bacak için set up, lateral leg lift, Leverse lunge Tarzı hareketler yapabilirsn

• Sakızı neden yasaklamis ki ben hep ciğnerim

0|0
    0|0
    • Yüzün zayıflamasını sağlıyormuş

• Tombiş yüz çok iyi emin ol

• Yok bence zayiflamalı suratim biraz sana tombis yakisabilir ama bana cok yakismiyor

Yükleniyor...