21 Aralık 2012 'de bu internette okuduklarınızın hiç biri olmayacak bunu biliyor muydunuz ?

Ağzımı bozacağım bu 21 Aralık muhabbeti nedeniyle.

Yok dünyanın sonu gelecekmiş...

Yok elektrikler kesilecekmiş...

Yok Şirince'de birşey olmayacakmış...

Ya bunların hepsi uydurmaca...İnternet sitelerinde 21 Aralık'ta sizin ayaklarınız kopacak dense ona bile inanacaksınız nerdeyse ya. Bu 21 Aralık sorularının cevabını çok merak ediyorsanız açın biraz Maya Uygarlığı hakkında okuyun.

Bir de işin komik yanı, çoğunuzun işi gücü yok gidip bu yanlış kaynakları araştırıyorsunuz. Yani komik gerçekten.

Soruma gelirsek, 21 Aralık 2012 'de bu internette okuduklarınızın hiç biri olmayacak bunu biliyor muydunuz ?

Bilmiyorsanız da artık bilin.

Soru ; Basküler'in.

Güncellemeler:
21 Aralık soruları dolanmadna önce, bilgilendirmesini yapmışım zaten. Çok havalıyım dnksf

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu haberler 1985 yılından beri dünya gündemine gelen haberler.Önceleri ,doğanın dengesi bozuldu,global ısınma,çok şiddetli depremler,kirlilik vb şeyler yüzünden dünyadaki hayatın yok olacağı sürekli gündemdeydi.Sonra akıllarına eski bir takvim olan maya takvimi geldi.Çünkü belli bir gerçekliğe dayanmazsa insanları bu konu hakkında düşündürecek ve endişe duyuracak şeyler olmayacaktı.Aslında iyi bir niyet olarak yapıldı.Asıl amaç insanların unutmaya başladıkları vicdanlarına seslenmeydi.Öleceğini düşünen insanın daha duyarlı olabileceğini düşünüyorlar.Yoksa dünya malına kanmış kendi nefslerine kapılmış insanları ne irkitebilirdi.Yalnız şunu söyleyebilirim.Dünyanın dengesi gerçekden bozuldu.Patlayan helyum,hidrojen ve kimyasal bombalar belli bir kesmi yok etmedi.Dünya üzerine yayılarak herkesi kapsadılar.Büyük depremlere doğal afetlere sebep oldular.Hatırlayın iki ülkeyi nerdeyse yutan tusunami,haiti,endonezya...Ama asıl bozulmanın iyonosfer tabakasında yaşandığını hiç duydunuz mu?.Asıl dijtal kıyamet ve bildiğimiz bütün teknolojiyle alakalı bir tabaka.Ve bozulan o.İster 21 aralık ister başka birgün ister çok sonra herşeyi etkileyen bir yıkıma doğru gidiyor.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• o bu değilde şimdi 21 aralıkta kıyamet kopmazsa maya tutmamış mı oluyo ?

(21 aralıkla ilgili duyduğum en iyi espri)

1|0
    0|1
  • Beş yıldız verdim gidiyorum da neden hep Basküler'in sorularını sen soruyorsun hacı abla ?

1|2
    2|2
    • Kar ortağı olmayı teklif etti :P

• Olmaz, caiz değil. Yorumlarını silmek müstehaktır

• Sildim bile. Adamın ağzını bozdurur bunlar. Bir erkeğe soru yazdırsak onunla sevgilisin diye söz çıkarırlar bu sitede.

• lala lala lala! ohh ohh 21 aralıkta yerin dibini boylayacağız değil mi ? son kez fotoğraf çektirelim aile boyu. :D feysbuka koyarız öbür taraftan da bakarsınız artık fotoğraflara :)

0|0
    0|1
  • bu saçmalığa ınanlarında yok dogru dıyenlerin ben Beyninden şüphe ediyorum inanmayın bu saçmalığa yaa Kuranı Kerimde yazıyor Kıyamet Alametleri Cami Hocasıyla muhabbet ediyorduk böyle bir şey geçti baana dediği ve Kuranı Kerimdede yazan zati ilk Başta Arap yarımadası yanacak diyor ole baslayacak dıyor ama şu salak maya takvımıne ınanlar gram beyın yok yaaa 1999 yılındada kıyamet kopuo maya takvımıne gore ama noldu yanlıs tespıt mış :D :D sadece maabetımle guluorum :D :D

0|1
    0|0
  • 13 yıl öncede dijital kıyamet senaryoları vardı. 31-12-1999 dan sonra noldu hiçbirşey.

millette ne meraklıymış kıyamete.

nasrettin hoca bile küçük kıyamet hanım ölünce büyük kıyamet ben ölünce kopacak demiş yıllar önce

biz 21. yüzyılda bilmem kaç bin yıl önceki maya takvimiyle uğraşıyoruz.

boşverin bunları 22 aralık ta olacak elbet.

0|0
    0|1
  • bir kaçının kafası patlasa da korkuları boşa çıkmasa

1|1
    1|2
    • Toplu intihara girişmesinler. 2000 yılında kıyamet kopacak diye öncden intihar edenelr vardı :S

• Arkadaşlar ben 22 aralıkta doğum günümü kutluyorum (35) Mayalıları, Maya larım :)

Müslüman olmayanlar inanıp, dumur olabilir. :)

0|1
    0|1
  • ne yani yalan mıydı o_O

0|0
    0|1
  • Umarım anlamışlardır artık.

1|0
    0|2
  • mal mal şeyler ya

0|0
    0|1
  • ben o zaman cezaevınde olucam haksızlık bu

0|0
    0|1
  • tüh yaşgünümü göremicem:D

0|0
    0|1
  • cehalet'in sebebi başka hiçbirşy değil bir maya'dır tutturulmuş gidiyor

0|0
    1|2
  • 21 aralıkta elektrik olmayacak internet olmayacak ama ks olucak sadece ben öyle okudum biyerde

0|0
    1|2
    • Nuri abi. Baskülerin sorusu bu,engellemisin onu. Soruyor beni engellemiş soruma cevap veriyor diye:S

• Baskü dediki, önce sen onu engellemişsin. Oda mutabık olmuş.

• baskülü maskülü bilmem soruyu sen sormuşsun bende baktım cevapladım tamam mı olay bu?site kurallarında böyle bişey zaten yoktur üyeler birbirinin yerine soru sorabilir diye bişey görmedim.

Kızlar Ne Diyor 10

• 21 aralikta bildigim sey türkiyeye ucuyor olacagim :) 21 aralikta olacak tek sey bu benim icin :))

1|1
    0|1
    • Şimdi tepki yiyosundur sen. Uçma o zamanlarda diye. Ayrıca nereden geliyorsun?

• Yemisim tepkilerini :) avusturyadan gelecegim

Zaten bu sacmaliklar türkiyede konusulmaya cok merakli , burada böyle sacma sapan seyler konusulmuyor ! Dünya sadece türkiyede batacak her halde :)

• 5 yıldız çaktım inanmayalım böyle şeylere şişirilmiş haber bunlar ..

1|1
    1|1
  • ağzına sağlık..olmayacak tabiii..21 aralık en uzun gece olcak her zamanki gibi:D

1|0
    0|1
  • harbimi,ne yani şimdi bir tür yenilenme gibimi olacak

0|0
    0|1
  • Herşey yalan mıymış :(

0|1
    0|1
  • :D baya bütün içindekileri kusmuş basküler :D

0|1
    1|2
  • 21 aralıkta buraya yazacam :)

0|1
    1|2
  • her sene olan şeyler bunlar. bırakın eğlensin insanlar heyecan yapsınlar biraz :)

0|0
    0|1
  • kim inanıyor ki yok artık ciddi ciddi inananlar var mı ben geyik yaptıklarını sanıyodum :)

0|0
    0|1
  • Tibetli din adamları söylentisinin doğruluk payı varr mı peki?

0|0
    0|1
    • Sözde Tibetli din adamlarının bunları belgeli haliyle Nasaya sunduğu söylentileri var. Onlara göre dünyanın sıfır noktasından geçtiği sebebiyle teknolojıden faydalanamayacağız elektirik olmayacak dünya karanlık olacak. Ben bu işin siyasi Alicengizlere yoruyorum. Tabiki bu söylenene göre.

Yükleniyor...