Sizce neden ligin tadi kalmadı?

Eskiden derbiler günler evelinden anılır;inanılmaz bir atmosfer oluşur ve taraftar büyük bir katılımla maçları izlerdi... Geçenlerde maça gittik;stad bomboş, hırs yok hiçbirşey yok. Yoldaki vatandaşı çevirip rastgele röportaj yapsak;inanıyorum cok buyuk bir yüzde kimin şampiyon olduğunu bilemez;tuttuğu takımın kalecisini de bilemez... En son ne zaman maça gittiklerini sorsak;alacağımız cevabi epey bekleriz;çünkü hatirlayamazlar;benim etrafimda gördüğüm atmosfer bu şekilde. Tek tek isim verip polemik oluşturmak istemiyorum ama sizce bugünkü durumda neler etkili?
Bence futbol kalitesi bitti;takimlarin hırsı bitti, herbir maçta yönetim olarak da büyük sıkıntı var ve pasoligin gelmesi azalan rağbedi tamamen bitirdi sizce?

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takım kavramını sorgulamaya başladım bir sezonda 80-90-100 gol atıp şampiyon olurdu eskiden takımlarımız şimdi şampiyona bak 60 gol atmış 25 averajla şampiyon nerde o 5-6 gollü derbiler bir bir takim atardi bir öteki heyecan vardı maçlarda bunun nedeni nedir bilmiyorum ama eskiden bu lig muhtesemdi artik tadi kalmadi malesef

0|0
    0|0
    • Son derece haklısın; futboldaki kalite tartışılır seviyede malesef... Ben kendi takimimin macina bile ilgi duymuyorum artik, umarim eski tadı bir şekilde geri döner ligin, yoksa futbol diye birsey kalmayacak...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Şike sıradanlaştığı icin

0|0
    0|0
  • Tescilli Şikeciler küme düşürülmeyince futboluda bitirdiler.

0|1
    0|0
    • Aslına bakarsan ben yapmayanin olmadığını düşünüyorum;bu sene gerçekten çok açık durumlar vardi...

Yükleniyor...