Sizce neden ligin tadi kalmadı?

Eskiden derbiler günler evelinden anılır;inanılmaz bir atmosfer oluşur ve taraftar büyük bir katılımla maçları izlerdi... Geçenlerde maça gittik;stad bomboş, hırs yok hiçbirşey yok. Yoldaki vatandaşı çevirip rastgele röportaj yapsak;inanıyorum cok buyuk bir yüzde kimin şampiyon olduğunu bilemez;tuttuğu takımın kalecisini de bilemez... En son ne zaman maça gittiklerini sorsak;alacağımız cevabi epey bekleriz;çünkü hatirlayamazlar;benim etrafimda gördüğüm atmosfer bu şekilde. Tek tek isim verip polemik oluşturmak istemiyorum ama sizce bugünkü durumda neler etkili?
Bence futbol kalitesi bitti;takimlarin hırsı bitti, herbir maçta yönetim olarak da büyük sıkıntı var ve pasoligin gelmesi azalan rağbedi tamamen bitirdi sizce?

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takım kavramını sorgulamaya başladım bir sezonda 80-90-100 gol atıp şampiyon olurdu eskiden takımlarımız şimdi şampiyona bak 60 gol atmış 25 averajla şampiyon nerde o 5-6 gollü derbiler bir bir takim atardi bir öteki heyecan vardı maçlarda bunun nedeni nedir bilmiyorum ama eskiden bu lig muhtesemdi artik tadi kalmadi malesef

0|0
    0|0
    • Son derece haklısın; futboldaki kalite tartışılır seviyede malesef... Ben kendi takimimin macina bile ilgi duymuyorum artik, umarim eski tadı bir şekilde geri döner ligin, yoksa futbol diye birsey kalmayacak...

Erkekler Ne Diyor 2

• Şike sıradanlaştığı icin

0|0
    0|0
  • Tescilli Şikeciler küme düşürülmeyince futboluda bitirdiler.

0|1
    0|0
    • Aslına bakarsan ben yapmayanin olmadığını düşünüyorum;bu sene gerçekten çok açık durumlar vardi...

Yükleniyor...