Kızlar kafam karısık bıraz

yaklaşık 1 haftadan beridir yurtdışında yaşayan bi kızla konuşuyorum..sohbetimiz çok ilerledi..şu an yanyana olmasak da bildiğiniz sevgili gibi hitap ediyoruz birbirimize..bana bir çok resmini gönderdi..hergün gecenin geç vakitlerine kadar konuşuyoruz internetten..hatta buraya gelmeyi düşünüyo beni görebilmek için..fakat ben ona internetten konuşurken kamerayı açmasını bunun ikimiz içinde iyi olacağını söylediğim halde o açmamakda ısrar ediyo.neden böle birşey yapıyodur sizce ?

bu arada resimlerdeki kızın o olduğu konusunda şüphemde yok

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hem uzaktasınız hem kamera açmaya yanaşmıyo nereye kadar sabredebilirsin ki.

0|0
    0|0
    • ya bence o fazla surmeden gelır buraya..kı bende gıdıcem onu gormeye

• Görüşcekseniz sorun yok o zaman.Belkide süpriz yapçaktır sadece yüzyüze geldiğinde onu görmeni istiyordur.Biz kızlar düşünürüz böyle şeyler.

• cok foto gonderdı bana..bende ona..ama dedıgım gıbı bıraz tuhaf geldı bana kamera acmayısı..acaba bana tam anlamıyla guvenmıyormu..ne bılıyım kamera acınca sapıklık yapcagımı falan mı dusunuyo acaba ? :D

ama dedıgınde de haklısın nereye kadar sabredebılırm

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım o fotolar eski haliydi şimdi çok değişti ve kendine güvenmiyor

0|0
    0|0
    • bunu tam anlamıyla anlamamın yolu nedır pekı ?

• yeni tarihli bir foto iste ve yanaklarına rujla bişeyler çizsin :)

• yanaklarına rujla bıseyler cızsn..hmmm guzel de ben bunu kıza nası dıycem :D

guncel bır resım oldugunu anlamanın ıyı bı yolu ama ruj yerıne baska bırsey bulmak lazım :D

• şüphe uyandırıcı

0|0
    0|0
    • suphe uyandırıcı ...derken ?

• hiç görmemişsin arkadaşımın başına gelmişti sesiyle resimleri çok uyumluydu ama resimdeki kişi o değildi üzgünüm

Erkekler Ne Diyor 2

• kamerayı açmaması şüpheli.

0|0
    0|0
  • Trıt hacı, kekliyor seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...