Öğrencilere okul yönetiminin baskısıyla "zorla" kredi kartı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemiz o kadar çağdaş ve o kadar demokratik ki aynen bu olay yaşandı. Öğrencilere okul yönetiminin baskısıyla "zorla" kredi kartı verildi. Bu olaylar üniversite'de oldu. ( Tabi her şehre üniversite açınca ülkedeki eğitim seviyesi yükseliyor ya da cahillik azalıyor diye birşey yok." Öğretim veren kişi sınıftan 5 dakika önce çıkıyor ve bir banka görevlisi geliyor, yönetimden biri ile. Muhabbet buna benzer şekilde devam ediyor.

"Kimlerin kredi kartı yok ? Parmak kaldırın bakalım . Senin neden kredi kartın yok ? Hemen kredi kartı alacaksın ! Kredi kartı almazsan seni disiplene veririm. Öğrenci belgesi filan alamazsın vs."

Muhabbetler işte bunlar. Peki yancı üniversite yönetimleri görevlerinden alındı mı ? Bana kalırsa alınmadı. Peki yancı olmayan üniversite görevlisi olsaydı bunu yapanlar. O zaman hallerini düşünmek bile istemiyorum.

Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
link

link

Soru Basküler'indir.

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• YUH diyorum ...

Bankaların pazarlama stratejilerine mi kızayım

öğretim görevlisine mi küfür edeyim bilemedim ...

af edersin de her bir şeye toplanıp birlik olan üniversite öğrencisi kardeşlerimden de biri kalkıp bir şey diyememiş mi diyede düşünmüyor da değilim ...

1|1
    0|1
    • Yancı sisteme ceza vermeyene ve yönetime kız. Bir de öğretim görevlisine. En büyük kızgınlık ise, Türkiye;'deki insanların içinde bulunduğu sosyolojik ortama.

• cumhiriyet univde mi okuyorsun ? bizede de kayit oldugum senede zorla banka hesabı açtirip banka matik kartiyla yirtmiştik

1|0
    0|1
  • kartı veriyorlarda zorla mı harcatıyorlar?bizede okul vermişti zamanında farklı bankada kullanıyordum başka kart o verilen karttan hiç harcama yapmadan sadece cüzdanda durdu süresi bitti gitti.

1|0
    0|2
    • Nuriabi Soru baskülerin. Onun adına sordum.Ama engellemişsin. :/ Güncellemeyi görmedin mi:/

• kim kime zorla kart verecekmiş, çok saçma üniversiteye gelene kadar bişeyler görüyorlar sonuçta alanlara da sorumluluk düşer bence almasnlar.Öğrenci belgesi vermezmişmiş öyle şey mi olur herkes eşit orda disipline yollarmışmış hangi nedenden ?

Vay hoca bana takar geçirmez korkusu mu oluşturmaya çalışmışlar acaba?

Sen çalış kendinden emin ol hoca geçirmesin bakalım böyle şeylerle göz korkutulamaz!

Yeri geldi mi masaya yumruğunu vurmayı bileceksin, yoksa kafanı ezerler.

0|0
    0|0
  • Derhal şikayet ederdim. Adamların üç-beş kuruş karı için haram yiyecek değilim.

1|0
    0|1
    • Bu cevabından haram olmasa hukuka aykırılığa göz yumardım anlamı çıkıyor ama. Yani herşeyi dine bağlayayım derken yanlış yazıyorsun ya da yanlış düşünüyorsun.

• Sanki bana zorla kitap satsaydı onu da alacağım anlamı çıkmaz. Bir anlam karmaşası olmuş kabüldür de ben onu demek istemedim. Ancak dediğin anlam da çıkıyor tabi yanlış olmuş.

• kimse kimseye zorla bişey yaptıramaz ki dava açsınlar kesin kazanırlar

1|0
    0|1
  • Şikayet edin hemen böyle saçma şey mi olur.

0|0
    0|0
  • disipline gonder hatta okuldan at beni bak sizi mahkemelerde nasil surunduruyorum bankamatik musveddeleri sizi ilim irfan yoksunlari sizi ATM g*tluler sizi diye cikisirsan vazgececeklerdir.

0|0
    0|1
  • Suikast timi kursam mermi dayanmaz bu şerefsizlere. Her taraftalar artık.

0|0
    0|0
  • bütün bankalar batsa göbek atıcam

kusra bakmayın bankaları da bankacıları da sevmem

haram faiz yerken yerken böyle olunuyor işte

bence bunu kamreya çekmeleri lazım hatta o kansız bankacıyı da azdırıp hakaret ettirmeleri lazım ki ceza alsın , hocaya da aynı şekilde

0|0
    0|1
  • Almak zorunda değilim ki ne kadar saçma mantık ödeyemedğim zaman okul çıkartıp fatura edilmiş tutarı yatıracak da değil..

0|0
    0|1
  • şaka felan mı? degılse devletı yoneten zıhnıyetı kutlamak ıstyrm demekkı ogrencılerın yeterınce borclanmadıgını dusunrek hareket etmısler..

0|0
    0|0
  • Akşama sorularım ile devam edeceğim. Bu soru hakkında ne düşünüyoruma gelince; önemli olan her yerde üniversite açmak değildir. Devamı için ağzımı bozmayım.

0|0
    1|0
  • sizi zorlamamışlar ki kandırmışlar

0|0
    0|0
  • şerefsizlik bankayla bi anlaşma var belliki git müdüre sor sana giren çıkan ne die

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahh burda ben olacaktımm..Ne ana kalırdı ne avrat..

0|0
    0|2
  • Play card mi bu sozu gecen kart ? Ben bunu almaya calisirken olumsuz dediler ya la.. millete bedavadan dagitiyorlar..

0|0
    0|1
Yükleniyor...