Çok kararsızım ben ne yapmalıyım?

bundan 2 yıl önce internetten biriyle tnaistim halen süren normal bi arkadaşlığımız var şimdiyse onun yakın arkadaşıyla birlikteyim nette tanıdığım kişi aracı oldu aramızı yaptı çocuk çarşamba günü buraya geliyor... konuşmalarımız gayet güzel ve evlilik açısından bi erkekte olması gereken herşey var kişiligide şu ana kadar iyi ama deidğim gibi sanal olduğu için çok tereddütteyim ne yapmalyiim son mu vermeliyim gidip buluşmalı mıyım sanaldan evlilik olurmu yada çökmü acele ediyorum eğer bu buluşmada anlaşırsak nisan olacak ne diyorsunuz

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası ben sanalda bu tür görüşmelere karşıyımdır. Ama madem böyle bir evreye geldiniz yapman gereken şey gerçek hayatta da tanımak olacaktır. Öyle hemen bir iki görüşmede anlaşma ile nişanmış evlilikmiş olması gerekiyor diye bir kaide kural yok. Sen kendisini normal hayatta iyice tanımadan karar verme. Bu kararını kendisine bildir eğer bu ona uymuyorsa o zaman yollarınızı ayırmayı düşünebilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaşım gideceksin oturup konuşacaksın oturdgun zaman onun konusmalarını hal ve hareketlerını ölçeceksin baktınkı herşey olumlu bnu sefer ailenin büyükleri onun ailesini ve kendısını araştıracak sicilleri temizse evlenip git ailesinin ve kendısının araştırma neticesınde sicilleri bozuksa evlenme bitsin :)

1|0
    0|0
  • sen ne diosun yaaaaaaaa? amma sakat isler tovbe yarabbim

0|0
    0|0
  • evlenin ya...

0|0
    0|0
  • nişan bu buluşma için çok erken bence reelde hele bir konuş görüş konuştuklarıyla yaptıkları birimi onu takip et en az 1 sene düzenli görüşmek lazım bu sürede sadece nişanlanmak için bir arkdaşımın dediği gibi kimse göründüğü gibi değildir

0|0
    0|0
  • görüşmekte fayda var

sanalı ile gerçeği uyuşuyormu

bak bence

0|0
    0|0
  • 2 yıl mıı? Bizim ilişkiden internetten tanışmaydı,sadece 1ay konuştuk etkilendik aşık olduk.Şimdi 7.ayımız çok mutluyuz,harika bi insan iyiki tanışmışız.Buluş bence,ne kaybın olacak ki?

0|0
    0|0
    • hayır şu an sevgili olarak görüştüğüm kişiylwe ilişkim en fazla 3 haftadır

• ii ce tanı derim yuz yuze ayrı nette ayrı

0|0
    0|0
  • acelen neden önce bir gör tanımaya çalış hemen karar verirsen pişman olma ihtimalin var. bir sevgili gibi görüşebilir sen görüş akraba tanıştırması olsaydı güveniyorlarsa evlen derdim.

0|0
    0|0
    • akraba olsa zaten hepsini tnaıyorumda işte sanaldan hiç tnaımadıgım biri olunca tereddütte kaldım

• görüş ama evlilik için acele etme beraber gezmeye tanımaya çalış zamanı uzat izin vermiyorsa zamana gönder gitsin başlamadan

• zamanı uzatayım tamam olur

• Adı üzerinde sanal lütfen geleceğe dair sanal olma. Gözlerinin içine bakmadan asla.

0|0
    0|0
    • Sanal sadece aracı oluyor,aceden ekleyip konuşup direk evlenmiyolar heralde.Gerçektede bi yüzyüze buluşulunca,devamlı mesajlaşılınca ne mal olduğu ortaya çıkar bence

• evet telde falan konuşuyoruz sürekli

• benim en eski arkadaşlarımdan birisi 10 yıldır evli ve çocukları var.gayet mutlu.

0|0
    0|0
  • konuşmalısın onla dürüst bi şekilde

0|0
    0|0
  • Gidip buluşmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen evlen.

0|0
    0|0
  • geç bile kalmışsın diyebilirim canım. benim ailemde internetten tanışıp evlenenler var. şuan çok mutlular. anlaşabildiysen sanalmış gerçekmiş farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...