Ayrılınca sınıfta ona nasıl davransam ?

Napiçam bilmiyorum lütfen okur musunuz?

9 aydır birlikte olduğum bi sevgilim war..bu 9ayın 5 ayı çok güzeldi gözü benden başkasını görmez ne dersem onu yapar yalan söylemez mükemmel bi insandı..beraber geleceğe dair hayaller kurardık..gelelim 5 aydan sonrasına hatalar başladı .. bi kız arkadaşımla mesajlaşıyorlardı ben izin vermediğim halde..bnden izinsiz yerelere gitti ortamlara falan..bana karşı ilgisi 0 olmuştu.sonra okullar açıldı bunun yalanlarının ardı arkası kesilmedi ve benimde geçen haftalar canıma tak etti ve ayrıldım 1 kaç gün sonra sinfta güllerle önüme diz çöktü barıştık...ama arkadaşlarının yanında beni satıor umursamıor bile hatta dünde benden gizli bir hat kullandığını öğrendim ve basket maçı varmıiss bunuda dün oogrendm ve ben onu çok seviyorum birliktedede çok gzl anılarımı var bugün ayrılmak istiyorum ondan arkadaşlarıyla mutlu olmasını umut ediyorum ve sizden istediğim napmamı gerektiğini söyleyin bunlar çünkü sadece benim düşüncem..siz söyleyin napiyim..ayrılınca sınıfta ona nsl davransam ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• war = var

bnden = benden

satıor umursamıor = satıyor, umursamıyor

dunde = dün de

varmıişş = varmış

ööğrendm = öğrendim

birliktedede = birlikte de

gzl = güzel

napmamı = ne yapmamı

napıyım = ne yapayım

nsl = nasıl

şimdi güzel kardeşim yazından şu anlaşılıyor; sen bir erkek arkadaş değil, sadık bir köpek arıyorsun. zira "gözü benden başkasını görmez, ne dersem onu yapar, mükemmel bir insandı" demiişsin. senin için mükemmel insan tanımı buysa şayet hastalıklı bir düşünce tarzı...

"bi kız arkadaşımla mesajlasıyorlardı ben izin vermediğim halde." demişsin... "bnden izinsiz yerelere gitti" demişsin... bunlar normal. senden izin alması gerekmiyor bunları yapabilmek için çünkü o bir insan ve düşünebiliyor... onun yerine düşünmen gerekmez...

yalanların ardı arkası kesilmez tabi ki sen bu kadar baskı yaptığın sürece... bir süre sonra da o gülleri sana verip özür dilediği güne lanet eder...

yapman gereken kendine çeki düzen vermen... bu arada Türkçeyi güzel kullan hiç yakışmıyor...

0|1
    0|0
    • telefondan yazdığım için duzgun yazamadım... bu senin gorusun yapcak bişi yok..

• elbette okudum.. duzel diyorsunda güzel abim inan hatalar cok ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Beni satıyor umursamıyor yazmışsın...benden gizli başka hat kullanıyor yazmışsın...ayrılmak için daha nasıl bir sebep olabilirki? belli ki çokta büyük ir yer kaplamıyorsun onun kalbinde...ayrıl ve önün ebak...ayrılınca da sınıfta ona karşı nötr ol...

0|0
    0|0
    • haklısın ... ve şimdi ben ona nsıl davransam nasıl bi ayrılık konusması yapsam?

• sana güvensizlik verdiğini söyleyerek başlayabilirsin...ayrıca seninle ilgilenmemesinden artık bıktığını belirt...bir kalbe giriyorsam odak noktası ben olmalıyım gibisinden konuş...aradığım böyle bir ilişki değil falan diyebilirsin...özelde olsa bir ton yazarım ama şimdi basın danışmanı gibi olmayayım burda...

• ekliyorum hmen :)

• ayrılmalısın ve surundurmelısın bunu ıster

0|0
    0|0
  • Sende ona onun gibi davran kisa surede iptal olur zaten

0|0
    0|0
    • bugun zaten ayrılıcam ... ama sınıfta ona nasl davrancam bilmiyorum ! ?

• tesekkur ederim :)

• O degerde bir tavsiyede bulunmadim ama tesekkurune tesekkur ederim

• ayrıl işte bahanen de var daha ne istion

0|0
    0|0
    • öyle ama seviyorum işte onu cok seyde yasadık ama ayrılcam bugun kesinde sence sınıfta simdi ona nasl davransam ?

• gerçek evet haklısın

• Zamana bırakma. Çabala.

0|0
    0|0
  • zamanla geçer umudunu kaybetme

0|0
    0|0
  • ayrılam için bahanen var zaten söyle ve ayrıl ne çocuğa işkence yap ne kendine;)

0|0
    0|0
    • değil mi nasıl davransam sınıfta ?

• tamam cok saol :)

• rica ederim:)

• Seviyorum demeseydin çok başka şeyler yazardım aslında...

Madem hoşlanıyorsun; yaptıklarından dolayı rahatsız olduğunu ona söyle ve böyle devam ederse bu ilişkiyi bitireceğini söyle. Düzelmezse yol ver gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...