Başınıza gelen en gülünç olaylar neler ? Anlatın da gülelim!

ben anlatayım hemen daha yeni taze sıcak sıcak.. dün işe gidiyodum otobüss durağının karşısında bijuteri vardı ordan küpe aldım sonra kendi çapımda havalı havalı yürüyodum karşıda bi kç erkek vardıda.. sonraa kaldırımdan ineken ayağım burkuldu çocukların önüne kapaklandım rezil oldum gülsem mi ağlasam mı bilemedim dizim falan kanadı o odunlarda gelip kaldırmadı :D ee sizin başınızdan neler geçti

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ayağımın birbirne dolanıp kız arkadaşımın apış arasına düşmem kadar gülünç bir durum olamaz =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçenlerde misafirliğe gittik. Ortamda aile büyükleri falan var. Sırf ne uslu çocuk desinler diye başıma gözlerime engel olmaya çalışıyorum. Fıldır fıldır evin kızlarını kesmesin falan diye. Lafa karışmıyorum ne deseler siz daha iyi bilirsiniz efendim Ah ha hah a gibi . yavşak gülüşler ve yalakalıklar içindeyim. Derken işte ikramlar falan başladı çikolatalar getirildi. Bitteri sütlüsü neyin. Ben bir ara kibarlığı elden bırakmışım elden ele dolaşan çikolata kutusunu kızın elinden kapmışım. Millet konuşuyor falan . ben sırf can sıkıntısından çikolatalara yumulmuş soluksuz götürüyorum. A.q. sanki hayatımda ilk defa çikolata gördüm. Neyseee benimde ayıptır söylemesi çikolataya karşı alerji boyutunda olmasa da fazla çikolata yiyince oluşan bir rahatsızlığım var. O nüksetmez mi…

Sen tut benim testesteronlarım tavan yap. Laf söz dinleme. Dur olum akıllı ol kendine gel bir şey yok gibi telkinlerimi dinleme.

Bütün gece bacak bacak üstüne atıp öyle oturmak zorunda kaldım.

O kadar aile büyüğü dışarıdan görenler beni tanımayanlar da nan bu ne saygısız çocuk büyüklerinin yanında nasıl oturuyor diye beni yadırgamışlar.

Herkese rezil oldum.

Nasıl utandım anlatamam.

1|0
    0|0
  • 7.sınıftayken, yaz tatilinde babamla balığa gidicez. babamın iş yerinden arkadaşları da var tabi, arabayla geldiler. bizim sınıf öğretmeni fen bilgisi öğretmenimiz, o da gelmiş, zaten babamın iş arkadaşı olan nuri amcanın komşusuydu, onu da çağırmışlar, biri geldi omzuma koydu elini biraz sertçe, naber dedi, ben de yavaş lan acıttın iidir senden naber dedim ama arkam dönüktü, bi baktım sonra dönüp, bizim hoca XD kusura bakmayın dedim artık XD

0|0
    0|0
  • akşam gezmesinden sonra eve gitmek için minibüs bekliyoruz lise arkadaşları eski sevgililer felen. kalabalığız yani biraz 8-9 kişi varız.Şimdi olay şöyle efenim.biz bindik minibüse bizden sonra bir tayfa daha bindi baya bi doldu minübüs en önde 2 kız arkadaşım ve ben varım.Minibüsçüye paralar verildi para üstü bekliyo herkes.Minübüsçü beklenen hareketi yapıp elini şöyle arkaya doğru uzattı arkada boş yer var ilerleyin diye. Bende heralde birinin parasının üstünü uzatıyor diye elini tutmuş bulundum. bi 10 saniye felen kaldık öyle. Lan radyoda love story çalmasınmı a.q.

Ay ne kötüydü o sonlara doğruuuu...

gülmekten çenemiz kırıldı o gün.

0|0
    0|0
  • Yüksek makamdan birine -Ki Türkiyede o makamdan en fazla 35-40 kişi var) kendi iş alanında ders verdim hemde asansörde, ama asansör çıkışı birisi günaydın ... deyince benim jeton düştü. Adam bilmiyordu anlattığım şeyı ama benım onu anlatma cesaretım bile olamazdı normalde...:))

0|0
    0|0
    • varya senden bişi anlamadım :)

• Yani şöyle düşün, benzetme yapcam, bir ünv. öğrencisisin ve asansörde denk Profosöre gelmişsin Prof.un kendi alanıyla ilgili bir kaç konu hakkında ders verecek şekilde proj.a bilgi vermişsin. Hemde kendi alanın en bilinmek zorunda olunan konuları ile ilgili. Adam asansörden inmiş ve birisi ona hocam deyınce benim jeton düştü. Yani adam dalga geçmiş benle birazcık...(Kusura bakma benzetme yapmak zorundayım söylediğim makam biraz sert ve önemli bir yer olduğundan direkt belirtmem doğru olmaz)

• mesaj olarak sylesene merak ettim :D

• Geçen arkadaşlarla takılıyoduk önümüzdeki bir kız yere asfalt oldu. Biz gülsek mi yardım mı etsek bilemedik. Ben yardım edecek oldum ama şimdi dedim yanına gitsek "kesin bana asılıyolar sapık erkekler ıı" dicek diye korktum. Ama o gün odunluk yaptığımın farkındayım bida olsa yapmam çok pişmanım

0|0
    0|0
  • artık ortalık öyle bir durumdaki kaldırmamakta haklılar... başıma benzer bir olay geldi kızcağızı kaldırmaya yeltendiğimde bastı küfrü bana... asıldığımı ima eden sözler falan. özür dileyerek ayrıldım oradan. kimin nasıl tepki vereceği belli olmuyor.

0|0
    0|0
    • oda saçmalamış

• bence de... ama işte kimin saçmalayıp saçmalamayacağı bilinmediği için artık ben de kaldırmaya yeltenmem. senin açından baklınca evet odunluk, onların açısından bakınca ise akıllıca. bu da zeten insanlığın öldüğünün en iyi göstergelerinden biri.

• 2 yıl önceydi dersanede akşam etütü vardı bız 3 arkadaş marketten cips kıraker tarzı bişiler aldık ve asansöre girdik değişiklik olsun die tam betonun oldugu kısımda asansörü durdurduk ve yere oturduk aldıklarmızı yiyorduk neyse bıraz zaman geçti ve tam 4 e çıkacak tuşa bastıgımız an elektirk kesildi ve 10 dk masur kaldık o gunden sonra bırdaha asansore bınmedım :D :D

0|0
    0|0
  • anfide hoca yazı yazdı silicek yazamayan var mı dedi önümde arkamda herkes yazamadı bende yazamadım dedim ben yazamadım. yazamayanlar el kaldırsın dedi hoca, bi ben kaldırdım.dedi herkes yazmış bi sen yazamamışın sende sorun var hiç kusura bakma. 70 kişinin önünde rezil olmuştum =))

0|0
    0|0
  • ben son bir yıldır gülünç yaşıyorum zaten...yakın çevrem kıçlarıyla gülüyo bana,farkındayım...

0|0
    0|0
    • canım gülüyorlar dediysen onlara göre acınacak durumda oldugum için gülüyorlar,normal de komik olduğum için gülseler kıçlarıyla değil de ağızlarıyla gülerler..o yuzden şimdi burda anlatıp senide bunalıma sokmayayım sabah sabah

• anladım onuda anlat nmerak ettim

• Pelin karizma sıfırın aldında eksiyi seyir ediyorsun :)

0|0
    0|0
  • sınavda bayılma numarası yapıp tüm sınıfı ayağa kaldırdım sınav iptal olmuştu

0|0
    0|0
  • lise yıllarımda bir erkek hoca bizi hafta sonu pikniğe götürmek istemişti bizde istemiştik futbolda oynayacaktık hafta sonu geldi hoca giyinmiş kuşanmış takım elbise mağzemede almış tavuk falan :) yurtta olan 2-3 arkadaşımızla hoca beklemeye başlamış gelen giden yok hocada telefonla tek tek aramaya başlamış bizi bir çocuğa neredesin demiş kaleye çıktım demiş :) başka bir arkadaş köyde odun taşıyorum demiş :) biriside yataktan telefon sesine uyanmış hoca nerde kaldın derken uyku sersemine hocaya baba diyormuş :) o yönde bişiler anlatmaya başlamıs babası sanıp :) bende uykuya kalmışım malesef adam okadar hazırlanmıs okadar mağzeme almıs birde üstüne tüm kontörünü bize harcamış araba bile tutmuş sonra eve gitti sanırım bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • yazık yaa niye öyle bişi yaptınız ki

• benimle birlikte o baba diyen çocuk uykuya kalmısız gerçekten bir art niyetimiz yok diğeri köy işlerinden izin alamamış ondada suç yok ancak kaleye çıkan çocukta suç var o bilinçli gitmemiş

• :D buna ne derler bilirisin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...