Fenerbahçe Hangi Futbolcuları Göndermeli?

Biliyosunuz fenerbahçe bu sene şampiyonluğu kaptırdı bunun sorumlusu kim kimler gitmeli

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• caner, gökhan gönül, egemen ve mehmet topal hariç hepsinin gitmesinde sıkıntı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• fenevbahce bence ilk once azız yıldırımı gondermeli ondan sonra say say bitmez volkan emre de pesınden bası ceker tren yaparlar bırlıkte.

0|1
    1|0
  • Emenike diego volkan bekir emre.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçede birkaç isim değil köklü bir temizlik şart özellikle kulübü kendinin sanan futbolcuların + başkanın

0|0
    0|0
  • azız gıtmeden olmaz.. turk spor tarıhın en yuz karası adamdır o adam.. o gıtsın futbolada barıs gelır.. gercı bız cokta sıkayetcı sayılmayız en cok sampıyonlugumuzu onun zamanında aldık.. ama spor ruhu ıstıyorum ben..

0|0
    0|0
    • Kazanamayalım şampiyonluk ama tribünler bir olsun başka birşey istemiyorum

• cok uzun suredır bılırım fenerın bu kadar boluk porcuk oldugu zaman yoktu.. gruplar varken bıle...

• Ben Fenerbahçeliyim Ama Okul Açıktaki Taraftarın Ne Yapmaya Çalıştığını Ben Bile Anlamadım

• emre
    emenike
    selcuk.

0|0
    0|0
  • hepsini...

0|0
    0|0
  • meireles, kadlec, emenike, bekir, serdar, webo (kalsa da olur kalmasada), iyi bir teklif gelirse sow da gönderilebilir

0|0
    0|0
    • Kimler Gelmeli

• Webo Çok Yaşlı Gitmesi Lazım

• evet gitmeli ama sonuçta takımın ekonomisi de önemli en az maaşı alıp en çok yararı olan webo yedek olabilir

• Ortaya emre nin 25 yaş hali gelmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...