Patronlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

merhaba arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz genç patronlar hakkında cıddı kişiler genelde ılk adımı atmazlar ret edılmemek için rezıllık yanı bıde konuşuruz orda burda))siz ne düünüyorsunuz veya nasıl yol izliyorsunuz para falan deıl mesele yanlış alaşılmasın hoşlanıyorsunuz ve ıstıyorunuz

Güncellemeler:
not:patronum olmamaısnı tercıh ederdım
neden rahatsz ettı sızı bu kadar yok baba parası yok şirketi batrr tarzında onyargılar nerden bılıyorsunuz duzgun bırı mesele para deıl dedım kızlar cevaplarsa sevınırım erkeklerden mantıklı cevap gelmıcek

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende patronum tabi şimdi benimde hoşlandığım biri var ama söyleyemiyorum onun bana teklif etmesini bekler gibiyim doğal olarak ama hayır derse işte sanki karizmam ,bozulur gibi geliyor bana yada diğer arkadaşlarımın gözünden düşerim gibi geliyo hani işte adam patro bi kızı ayarlayamadı gibi alay edilmekten korkuyorum ama emin ol en azından gece bi mesaj atmayı dene .. cok tkili oluyo bi gece nerdesin diye sor oda evdeyim diyecek b.ihtimal, cıkabilirmisin müsaitsen flan de acil konusmamız lazım de iş ile alakalı dedinmi olay tamam hertürlü gelir arabanla almaya qit evine bu ona güzel bir jest olur .. hosuna gider işte komsularına havasını atmasını sağla orası sana kalmış . ... takma kafana normal seylerr ben böyle yptım ve oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En nefret ettiğim insan tipi o kadar genç şekilde nasıl üste çıktıklarını merak eder dururdum oysa hepsi yalakalık torpil vs bir boka yaramayan insanlar gözümde öyle olarakta kalacaklar ! :)

0|2
    0|0
    • Yalakalık yapmadan popo yalamadan o mevkilere gelen çok çok nadir dir.

haklısın

• yalakalık yaparak okadar kazanılsaydııı

• ben senn patronun çin öyle demedim genç olanlara dikkat etmen için söyledim çoğu öyle yalakalıkla bilmem neyle emin ol oneden fazla kazanılıyor bence sen işin maddiyat tarafındasın başka güxzel birini bul kendine s.et patronu matronu size üstten bakan birisidir büyük ihtimal ;)

• Genç patronu olan bir işletmenin otoriter yapısı alt üst olmuştur zaten.. ne patron otoriterdir ne de çalıştırdığı eleman itaat eder.. seninde dediğin gibi rezil bir durum...

0|1
    0|0
    • nasılda kızmış))ama onu tartışmıyoruz

• bencede geri durmalısın

• bende genç 27 yaşında patronum yani işverenim yanımda çalışan bir bayanla asla birşeyler yaşamayı dusunmem cunku iş yerimde bir agırlıgım ve ona hiç bir konuda yaptırırım olmaz çünkü.

1|0
    0|0
  • Türkçe'nin rezalet olduğunu hesaba katarsak yüksek ihtimalle güzel bir sekreter falansın

olur bu iş

1|0
    0|0
  • patronuna mı aşıksın ?

1|0
    0|0
  • Bende zengin garı istiyem ama yok piyasada benim gibi zürto dolu :(

0|0
    0|0
  • Dikkat et seni kullanmasına izin verme bir mendil gibi kenara atabilir.

0|0
    0|0
  • Genç patronlar iyidir.

0|0
    0|0
  • baba parasıyla gelinen noktada kız ayartma sadece baba parasıyla ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkuz kiz erkek farketmez kompleksli insanlariz. Ama patron hemcinsim olmadigindan, birde madur gorunen tavrindan iyiyi oynayacagim. Sana tavsiyem su: memeleri on plana al

0|0
    0|0
  • patronumu nasıl ayarlayabilirim gibi bir soru galiba bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...