Kadınların kapalı olma durumu

siz nasıl düşünüyorsunuz kapalı kadınlar için,kapalı kadın var lapalı kadın var biri giymiş eteğini başında baş örtüsü bakkala giderken bile pardesü giyer çıkar biri de başı kapalı ya beyaz dar pantolon giymiş yada dizde etek bu nasıl bi farktır nasıl bi anlayış e 2 side kapalı sizce nasıl bu durum siz nasıl karşılıyorsunuz

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fark şu ki ibadet için kapanmak üst kademedir. ama aile baskısından kapandıysa yada ilgi çekmek amaçlı yada artık zihninden ne geçiyorsa saçma afedersin g.tü gösterip kafayı kapatmakta ne oluyor ?

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Dar kot giyip mesela üstüne uzun bir bluz giyse kapalı olsa ben çok açık göremem yine ayrıca fiziğine de bağlı çok aşırı zayıf olsa mesela kapalı olup dar pantolon da giyse bana o kişi vucut hatlarını gösteriyor gibi gelmez. Çok zayıflar hatları bile yok gibi oluyor kadın gibi bile olmuyor hatta çoğunlukla. Bunun dışında dizde biten etek altına opak çorap giyse çok yadırgamam yine. Bir de şöyle düşünelim tesettür mağazalarında satılan kıyafetler her beden ve boyda kadına yakışmıyor ayrıca çok güzel kıyafetler var ama çok pahalı diğer ucuz olan tesettür kıyafetleri ise çok çirkin. O yüzden tesettür mağazalarında beğendiği bir şey yok belki. Elbette kapalı olmak sadece saç telin mahrem onu sakla demek değil her anlamda erkeğe kendini teşhirden uzak kal demek. Tersine saçını açıp vucut hatlarını kapatsa daha çok bile kapalı görülebilir. Ama yine de ne olursa olsun kötü niyetli olup öyle giyineceğini düşünmüyorum açıkcası. Yani erkekler popoma baksın diye mesela dar kot üstüne kısa bluz giyip kapalı olacağına bir kadının asla inanmam.

0|0
    0|0
  • "dünyanın sonuna doğmuşuz, ya da ölmüşüz de haberimiz yok." mutlaka herkes bir şeyle imtihan oluyor...o insanlarda nefsi ile...açık olmakta istemiyor nefsini yenip tam anlamıyla örtünemiyor..araftakiler diye bir kalıp var sanki biraz o bu olay..yine de herkes istediğini giysin. sen siyahsın sen beyazsın sen FARKLISIN diye diye asosyal olup çıkıyoruz ne yazık ki! birde şu var ki, " büyük insanlar fikirleri, küçük insanlar kişileri(dış görünüşü) tartışır."...

0|0
    0|0
  • Kapanmak bana gereksiz geliyor,zaten bir süre sonra kafada deri hastalıkları başlıyor pek de sağlıklı bir durum değil.

0|1
    1|1
  • Her koyun kndi bacagindan asilacak

0|2
    0|0
  • aslında biz kadınlar bazen bilinçsizce davranıp insanların kafsını karıştırıyoruz.kapalı denilen insan tam manasıyla kapalı ise kapalıdır.diğerleri ise bocalama evresinde olan kararsız ve bilinçsiz kişiler

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz. :/

0|0
    0|0
  • biri inanci dolayi kapandi oteki ilgi cekmek icin..

0|0
    0|0
  • Ne giyerlerse giysinler banane

0|0
    0|0
  • Bence tamamen saçmalık kapanacaktan tam kapan yani ben normal pantolon giyenlerinde anlamıyorum bende açığım ama saçma sapan kapalı olmaktmamalı açık olmak daha iyi bu ne bicim tip demiyorlar hic degilse :))

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• burda sen uzum yemek mı bagcıyı dovmek mı ıstıyon once onu soyle. bu yazınla sadece ınsanların dıs gorunusune , bıraz daha ılerı gıdıyım kapalı ınsanlara bakıs acını gosterıyor. ınsanlar sızlerın bu dusuncesı yuzunden bı yere gıdemıyor. neden ınsanların dısıyla ılgılenıyorsunuz.yurektekını beyındekını kısılıgını bılıyormusunuz.cahıllık almıs dız boyu halaa kapalı acık catısmasındasınız. ısteyen ıstedıgı gıbı gıyer.acık bayanlara "sen neden mını gıyoyrsun sen neden kot pantalon gıyıyosun dıyebılme hakkın yoksa kapalı bayanların gıyımınede elestırı dahı etme hakkın yok. eger elestri yapıyosan elestriye acık olcaksın ve cahıllıgı bırakıp moder dusuncelerle yasayacaksın

0|0
    0|0
    • burda bi inanç söz konusu ve bu inancın dogrultusunda kişiler dinin gerektırdıgı zorunlulukları yapıyorlar eger kişi inanıyorsa ve bunuda gercekleştırmeye faaliyete gecirmek istiyorsa bunu tam anlamıyla yapmalı biz burdayız anladın mı şimdi yani eger kapanılması gerekıyorsa tam annlamıyla yapman lazım bunu tamam kapanıyorsun e ben başımı topuz yaparak kapatırım beyaz dar kot gıyerım g*tüm basım gozuksunde ve sonucunda ben dinime inanıyorum kapandım demekle olmaz bu iş.

• ınancından dolayı gıyınen ınsan ıle gosterıs ıcın gıyınen ınsanı ayırt etmemek cok basıt. allah mantık ve goz vermıs. cok rahat ayırt edebılır ınsan. ama bu konuların acılımı dıger ınancından dolayı gıyınen ınsanlara da bı sekılde sıcradıgı ıcın ve bu konular boyle konusuldugu ıcın arada bır ıkılem ve catısma cıkıyo. herkes neyın ne oldugunun farkında. bak sende farketmıssınkı negatıflerı gormussun. dıllendırmeye gerek yok dıgerlerı de bu cemberın ıcıne gırıyo ve muhatap sayıyorlar.

• bak anlaştık işte.diger insanların fıkırlerını merak ettıgımden onlar bu konuya nasıl bakıyo.

• ben kimin naptığına bişi demiyorum karışmıyorum. ama bi çok insan var, her gördükleri kapalının kıyafetini yargılıyorlar, madem en doğrusunu biliyorsunuz, neden siz uygulamıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Aynen ona bende kılım

kafası kapalı altında dar kot var :D

madem kapanıyorsun kol ve ayak bileklerinin üstünden kapalı olacak ve hatların belli olmayacak

0|0
    0|0
  • Kapalı kadın yoktur, kadın kapanmışsa bacımdır... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...