Arkadaşımın sevgilisi bana yazılıyor mu?

daha düne kadar hep abim derdim ona o da bana kardeşim ama dün bir yere giderken arabanın arka koltuğuna üçümüz oturduk arkadaşım ortadaydı sevgilisi onun sağında ben solunda...birden sevgilisi uzanıp elimi tuttu ve okşamaya başladı ben hemen çektim elimi sonra yol boyunca koluma dokundu

arabadan inince arkadaşıma herşeyi anlattım onun kızacağını düşünmüştüm ama cevabı çok ilginç oldu aslında o söylemiş sevgilisinin bana dokunmasını "baksana ne kadar soğuk" demiş aslında herşeyi görmüş sevgilisine "o böyle şeylere kızar yapma" demiş ama sevgilisinin bunu özelikle beni kızdırmak için yaptığını söylüyor kafam çok karışık yardım edin :((

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence arkadaşın senden şüphelenmiş, onun sevgilisinden hoşlanıyormusun diye, belki o yüzden seni denemişlerdir. eğer söylemeseydin ya da karşılık verseydin mesela;-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bana kalırsa bu arkadaşların ya seni denemek istediler (acaba söyleyecek mi diye) ya da fantezilerini gerçekleştirmek için aralarına katılmak üzere seni seçmişler. Hatta bence ikinci söylediğim daha kuvvetle muhtemel.

0|0
    0|0
  • Kafanın karışmasına gerek az çok tahmin edebiliyorum ne yapmaya çalıştıklarını sana tavsiyem en kısa zamanda kurtul o yaratıklardan .

0|0
    0|0
    • nasıl bir kız sevgilisinin bir başkasına dokunmasından haz alır aklım almıyo

• Özenti gençlik farklı şeyler arayışındalar seni sevmiyor ki böyle bir şeye izin vermiş .

• Bence bunlar okeye dördüncü arıyor:) kolunu tutmasıda nabız yoklaması :D

0|0
    0|0
  • Bu eylemi aralarında konuşan iki sevgiliden kıllanırım ben arkadaş.

Belki gruba dahil etmek istiyorlar seni.

öyle arkadaş mı olurmuş sevgilisine arkadaşının elini okşatıp koluna dokunduracakmış.

hayra alamet değil. ladym.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal arkadaşın seni test ettiler

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kafam karıştı.diyorum ki elimi tuttu okşadı bunun nesi normal diyorum hala ısrarla saçmalama sen onun kardeşisin diyo böyle kardeşlik mi olur

• Arkadaşın sana şaka yapmış olabilirler. Eğer buna benzer bir durum tekrardan yaşarsan uzak dur derim

• tas yağıcak basımıza kıyamet alemetleri bunlar.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi yaklaşım tarzı böyle bence ciddiyetini fazlasıyla koru

0|0
    0|0
  • ama tuhaf arkadaşların varmış

0|0
    0|0
  • Azmış! Sana sulanıyo! Galiba çok çekicisin!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aralarında dediğin gibi konuşma geçtiyse öyledir.genelde bazı insanlar bazı insanları kızdırmayı sever.altında art niyet arama.senide denediklerini sanmıyorum.bence bu olayı daha fazla uzatma.yine aynı hareketi yaparsa sessiz kalmaz tepkini gösterirsin bu tarz hareketlerden hoşlanmıyorum diye.kafan niye bu kadar karıştı onuda anlamadım.

0|0
    0|0
    • ayrıca sen ne bekliyorsunda kafan allak bullak ben seni hiç anlamadım.biraz içini temiz tut.sen abi demeye devam et.

• ne demek kafan niye bu kadar karıştı o çocuk resmen taciz etti beni ben kolumu çekiyorum o dokunuyor ben çekiyorum o dokunuyor ayrıca birdenbire elimi tutup okşaması normal mi sence? daha ne olsun

• arkadaşın ne demiş ama seni niye denesinler hadi çocuk denesi arkadaşının denemesi çok saçma..bi dha ki sefere yaparsa yine tavrını koy çocuğa sessiz kalma.

• Nasıl insanlar bunlar ya :S Başka dertleri mi yok canım? Uğraşacak başka şey yok muydu?

0|0
    0|0
  • ikisinden de uzak dur hatta mümkünse ikisiyle de iletişimini kes yaa, ne midesiz insanlar var bu hayatta..

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın sanki biraz hoşlandığı için yaptığına ihtimal vermiyorum

0|0
    0|0
  • Töbe töbe nasıl arkadaş bu ya :D ben böyle bir şeye asla izin vermem bence gayet dengesiz arkadaşların var abim dediğim insan elimi tutcak ve yol boyunca koluma dokuncak o arabadan inerim ve bir daha görüşmem

0|0
    0|0
  • iki dengesiz arkadaşa sahipsin bence zamanla muhabbetini kes.ben bile sinir oldum şurda.

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın seni denemiş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...