Zayıf ve kilo alamayan bir erkek spora gitse nasıl vucut yapabilir?

mesela 1.80boyunda 65kilo olan bir erkek önce kilo mu almalı, eger oyleyse nasıl kilo alabilir

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sporla kilo alacak et tavuk yoğurt pilav lapası protein takviyesi kullanmak istemıyorsa

0|0
    0|0
    • yumurta yiyemiyor protein takviyeleri zararlı mı ki

• bir kutudan bir şey olmaz ama süreklı olmasın da weıdırınkini alsın en iyi marka o. sütle birlikte içsin.

• tamam tesekkurler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo alıp gitme olmaz spora başlayınca kilo aldırmalı programlar var ona en iyi gittiği salondaki hoca bilir

0|0
    0|0
  • Üst düzey sporcu olmadığı sürece protein tozu vs. kullanmasın. Spor yaptıkça zaten kaslar büyüyecek, hacim artacak. Doğal olarak kilosu da artacak. Protein bakımından zengin besinler tüketsin.

0|0
    0|0
  • 59 kilo 1,78 boyundaydım. Spora başladım. Bol proteinli şeyler tükettim. Protein tozu da kullanabilirdim kullanmadım. 1 sene de 73 kilo oldum ve fit bir vücuda ulaştım.

0|0
    0|0
    • gercekten mi peki cok agır bir program mı uyguladın nasıl kac gun seklindeydi, sevgilim bu yıl gidecek spora ama once kilo almam lazım diye tutturmus, protein tozu da kullanmıycam diyor

• Haftada 3 gün hoca eşliğinde hafif şekilde çalışmalara başladım. Sonra hoca ile devam ettim çalışmalara. Ne dediyse yaptım ve sonuca ulastim. Uzman kontrolünde hem sağlıklı hemde sağlam şekilde ilerliyorsun.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...