Kapat

Zayıf ve kilo alamayan bir erkek spora gitse nasıl vucut yapabilir?

mesela 1.80boyunda 65kilo olan bir erkek önce kilo mu almalı, eger oyleyse nasıl kilo alabilir

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sporla kilo alacak et tavuk yoğurt pilav lapası protein takviyesi kullanmak istemıyorsa

0|0
    0|0
    • yumurta yiyemiyor protein takviyeleri zararlı mı ki

• bir kutudan bir şey olmaz ama süreklı olmasın da weıdırınkini alsın en iyi marka o. sütle birlikte içsin.

• tamam tesekkurler:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo alıp gitme olmaz spora başlayınca kilo aldırmalı programlar var ona en iyi gittiği salondaki hoca bilir

0|0
    0|0
  • Üst düzey sporcu olmadığı sürece protein tozu vs. kullanmasın. Spor yaptıkça zaten kaslar büyüyecek, hacim artacak. Doğal olarak kilosu da artacak. Protein bakımından zengin besinler tüketsin.

0|0
    0|0
  • 59 kilo 1,78 boyundaydım. Spora başladım. Bol proteinli şeyler tükettim. Protein tozu da kullanabilirdim kullanmadım. 1 sene de 73 kilo oldum ve fit bir vücuda ulaştım.

0|0
    0|0
    • gercekten mi peki cok agır bir program mı uyguladın nasıl kac gun seklindeydi, sevgilim bu yıl gidecek spora ama once kilo almam lazım diye tutturmus, protein tozu da kullanmıycam diyor

• Haftada 3 gün hoca eşliğinde hafif şekilde çalışmalara başladım. Sonra hoca ile devam ettim çalışmalara. Ne dediyse yaptım ve sonuca ulastim. Uzman kontrolünde hem sağlıklı hemde sağlam şekilde ilerliyorsun.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...