Hayatın anlamı nedir hiç düşündünüz mü ?

Kaplumbağaların asla düşünmediği şey :Hayatın anlamı nedir?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• İmtahandır. Kul olmaya çalışmaktır. Gazaba uğramamaya çalışmaktır. inançsal yasakları çiğnememeye çalışmaktır. (Sapkın ve eşcinsel olmamaya çalışmaktır) eğer olunmuşsa vazgeçmeye ve kalıcı olarak terk etmeye çalışmaktır. Hayatın anlamlarından bir taneside bedeni zehirlenmekten korumaktır. ( alkol -sigara-tiner-bali-eroin ) ve daha birçok sebebi var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hani izlediğin bir film vardır o kadar izlenesi bir film değildir ama o adi klişe film numaraları dikkatini çeker de dur burayı da izleyeyim kapatayım dersin. Kısacası hayatın anlamı bitse de gitsek.

1|0
    0|0
  • hayatn anlamı kısaca maratondur. Önce iş ara sonra iş bul evlen v.s vs. ne çocukluğunu ne gençliğini yaşayabiliyor insan hep kafada bir soru işareti mevcut...

0|0
    0|0
  • Bence ŞEREFLE BİTİRİLMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ VAZİFEDİR HAYAT.. Herşeye rağmen mutlu olabilmektir unutma başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur..

0|0
    0|0
  • küçükken iki tane su kaplumbağam vardı, biri leonardo, diğeri mikelanj.

onlarla uzun uzun tartıştığımızı söyleyebilirim bu konuyu.

sonra leonardo ölünce gelen rafael ile de tabi.

0|0
    0|0
  • burda arayarak bulabilceğini sanmıyorum :D ama bir cevap olsun konudan kopmasın madem :D bir inanç lazım önce ;)

0|0
    0|0
  • yemek içmek yaşadığın sürece yapabildiğinin en güzelini yapmaktır

0|0
    0|0
  • shesperderki: to be or not to be tüm olay bu. olmak veya olmamak.

0|0
    0|0
  • benim annem:)

0|0
    0|0
  • to be or not to be . sence nedir ?

0|0
    0|0
  • hayatın anlamı aşktır

0|0
    0|0
  • Yolda bi' kaplumbağa görmüştüm, hayatın anlamını aradığını söyledi bana. Aynısını bi' kurbağa da söyledi ama bacak aralığı açısından dolayı (lopi idi sanırım) insandan gene de daha umutsuz.

Düşündüm ama kısa sürdü. Daha önemli işlerim vardı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link

başı. kaplumbağalar bizden daha iyi hayatın farkında gibi. anlam bulmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • hıc bır anlamı yok aılem dsında.

0|0
    0|0
  • Çok düşündüm ama bir anlam bulamadım

0|0
    0|0
  • Hayatın bizim ona verdiğimizden başka bir anlamı yoktur.

0|0
    0|0
  • kaplumbagaların bu soruyu sormadıgını da kim söylemiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...