Bugün bir ayrılığa yön verdim

şöyleki kız çok şüpheli cevaplar veriyordu ve yalan söylediğine dair çok net açıklar yakaladım. erkekte bunu biraz farketti ama konduramadı başta.ben doğru anladığını ve bu yalanlarını fark etmesini sağladım. sonuç olarak ayrıldılar. erhangi bi çıkarım söz konusu değil. ama göz göre göre bu yalanları ihaneti görmezden gelemedim. burda gizli el ben oldum biraz. yalnış mı yaptım acaba doğrumu sizce

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke dışardan müdahale olmasaydın. Yanlış yorumladıysan eğer ne olacak. Kızın ahının yarısı sana diğer yarısı sevdiğine bölüncek :/

0|0
    0|0
    • yok doğru yorumladıgımdan emınım. bir değil iki değil üst üste gelisen saatler içinde olaylar zinciri. ve cok acıktı. biraz taktiksel yon verdim ve kız fena derecede köseye sıkıştı. ayrıca erkek alalade biri değil. yanı bence cok kalıtelı bı karakter. bu masumıyete bu kız fazlaydı.

• varsayım değil. gercek

• İnşallah mı desem :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Olan olmus salla kafani da takma zaten yanlis cikarim bile yaptiysan bi sekilde hak yolunu bulur ,ayrica senin ne gunahin var canim cocuk kiza guvense sana soz hakki bile tanimazdi senden guc almis bence..

0|0
    0|0
    • yok guvenmek ıstıyodu dıyelım. ama okadar anı gelıstık ıdurumlar ve boylesıne bı sacmalıkları ustuste yaptıkı artık ben bıraz farketmesını sagladım

• Ya yine de cocuk kendi kararini vermis demek biliyodu ama kabullenemiyodu durumu, bence dert etme ,bu kirilmis guvenin ustune zaten bu iliskinin cocugu yipratmadan yurumesi imkansizdi,en azindan postayi arkadasin koymus , kiz da cabalicai varsa cabalar...

• Bu hikayede Meriç kim?

0|0
    0|0
  • Barisirlarsa tüm suc sana kalir

0|0
    0|0
    • barısırlarsa tüm suç bana kalsın sııntı değil. birbirlerinin yüzlerine bakabıldıkten sonra ben her türlü bakarım onlara

• O kız onları yapmaya utanmıyor suratına bakmaya hic utanmaz :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...