Kızdan elektrik alamadınız, hoşlanmadınız; kıza karşı nasıl davranırsınız?

Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

erkekler diyelimki bir kızla karşılık oturdunuzu başbaşa yani konuşuyorsunuz ve kızda elektrik alamadınız hoşlanmadınız kız karşı nasıl davranırsınız ?konuşmayı kısamı kesersiniz?gözgöze gelmemeyemi çalışırsınız ?ne yaparsınız?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• hemen elektrik alcaz diye bir kaide yok hemen kesip atmak bana yakışmaz zamana bırakır olmasa olmaz derim :)

0|0
    0|0
    • pekigözlerini gözlerine kitleyip mi konuşursun her halükarda?

• elektrik alamadıgımız kız bacımızdır :) ona göre davranırım gözlerine kilitlenmem

• ya ben birinden hoşlandığımı ona söyledim mesajla senden hoşlanmıyorum dedi bir ay sonra yuzyuze konusalım dedim işte artık bende bitirdim tarzı konustum,konusma boyunca cocuk pur dikkat gözlerime baktı sence bu ne demek

Erkekler Ne Diyor 15

• doğru ve net olmak gerekir. hemen kesip atmayada gerek yok.

1-2 konuşmayla olacak iş degil 3-5 gun olur 1-2 aktivite yapılır oldu oldu olmazsa karşılıklı niyet belliyse yüze karşı söylenir.. haa olmadı resmi davranılır. samimiyet sıfırlanır. olay biter

0|0
    0|0
  • yani zaten her karsilikli oturdugumuz insandan hoslanacak halimiz yok. gunluk konulardan konusurum, sekeri uzatmasini isterim, aziz yildirimdan, benzin fiyatlarindan, gdo lu yiyeceklerden bahsederim.

0|0
    0|0
  • konuşmayı çok uzatmam..

ayrıca konu mevzuu olarakta havadan sudan genel şeylerden bahsederim...

kişiselleştirmek istemem..neticede beni çok fazla tanıması gerekmez..

0|0
    0|0
    • gözlerine bakarmısın çok

• ben genel olarak karşımdakinin göz ve yüzüne bakarım..

bunu iki sebepten yaparım..birincisi karşımdakine saygı duyduğumu ve onun konuşmasına değer verdiğimi göstermek için.ikincisi ise onun yalanmı söylediğini jest ve mimiklerinden anlamak için yani yüz ifadesini takip ederim...ayrıca benim yüzüme bakmadan konuşan insanlarıda maalesef sevmem..özellikle inanışı gereği böyle olmak zorunda olan insanlardan uzak dururum...öyle ya ne o sıkıntıya düşsün nede ben...

• bozuntuya vermem onu etkileme cabalarım son bulur iyi vakit vecirmesi için birseyler yaparım bi daha görüşmeyiz

0|0
    0|0
  • göz kaçırmak saçma bir durum olur sevmiyorsun diye kafa çevirmekte olmaz ama karşılıklı mimik hareket ve sözlerden belli olur zaten alaycı konuşmalardan filan..

0|0
    0|0
  • İşi arkadaşlığa çeviririm napcam :D

0|0
    0|0
    • gözlerine bakarmısın pür dikkat konusurken yoksa gözgöze gelmemeyemi çalışırsın

• Elektrik alamadıysam gözlerine bakmam.Ama o benden aldıysa ve sürekli gözlerime bakıyosa bende bakarım.Çünkü gözlerimi kaçırırsam ondan elektrik aldığımı düşünür

• ne yapılabilir ki karşı tarafa bu ufak ufak hissettirilir yani işte gözüne bakmazsın. konuyu değiştirirsin falan... yada duruma göre erken gidersin ordan

0|0
    0|0
    • gözlerine pür dikkat bakarsan ne demek olur bu

• yalnız mesajda gayet net söyledi istemediğini karşımdada söyleyebilirdi bunu ama karsımda dediğin gibi daha yuvarlak cevap verdi,gözlerinide hiç çekmeden gözüme gözüme baktı durdu şaşırdım yani

• yok be arkadaşım sen şimdi çocuktan hoşlandıgın için her kırıntıdan umut yaratmaya calışıyorsun. burdan bi iş çıkmaz ben sana diyim. zaten olmaz demiş net... anlam çıkarma çabasında olma bence.

• fazla detaya girmem hemende kalkmam konuşma bitince vakit ayırdığı için teşekkür ederim bu ilişki olmaz canım der kibarca ayrılırım

0|0
    0|0
    • peki konuşurken gözlerine pür dikkat bakarmısın yoksa gözgöze gelmemeyemi çalışırsın?

• gözlerine bakarım elbette , ama yarı etrafa yarı gözüne , bu ondan hoşlanmadığım için değil ben herkesin gözüne öyle çok az bakarım genel karakterim böyle çok fazla gözüne bakamıyorum kimsenin

• ikiside mümkün sanırım ...genellikle görüşmeyi sonlandırırım

0|0
    0|0
    • peki konuşurken gözlerine pür dikkat bakarmısın yoksa gözgöze gelmemeyemi çalışırsın?

• niye bakıyosun ozmn hoşlanmadıysan pür dikkat

• neden hoşlanmadıgımı yada beni isten şeyin ne oldugunu gözmeye çalışırım gerçi oda karşında ki insanın soguk bi şeklde cevap vermesinden kaynaklanmıştır ve buda bende iticilik yapar sonra kalkar giderim zaten

• bacım!

0|0
    0|0

• biri bana bişey anlatırken gözlerine bakarım.

• Umut vermeye yönelik bir yaklaşım içerisine girmem.

0|0
    0|0
  • öyle birşey başıma gelmedi ama kalk git derim :D

0|0
    0|0
  • Her ne kadar hoşlanmasam da karşıdaki de insan. Gerektiği kadar konuşurum.

0|0
    0|0
  • Normal davranırım.

0|0
    0|0
    • konuşurken pür dikkat gözlerine bakar mısın kızın

• kalkar giderim sonlandırırım görüşmeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel dudakları dolgun totosu falanı filanı varsa karşısındaki kız yada kadının herneyse.. her daim yüksek voltaj alıyo muş gibi davranabilir gibime geliyo erkek kısmı. sanki galiba belki yani

0|0
    0|0
  • Acil işim çıktı vınnn:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...