Sevgilinizle nişanlınızda sürekli mesajlaşır mısınız veya nasıl ayarlarsınız ?

sevgilinlze veya nişanlınızla ilişkilerinz nasıl olur sürekli mesajlaşırmısınz yoksa öyle abartmadan dozundamı mesajlaşırsınız ben anladım ki çok mesajlaşmak hem kişiyi hemde karşındakini bir süre sonra bunalta biliyor siz nasıl ayarlıyorsunuz bu durumu

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• şu tikiler ayda 10 bin sms bitirenler. öldüresim geliyor onları..

gecesi gündüzü sms olmuş. yediğini s*çtıgını sms atıyor. dünya bir yana aşkı bir yana...

olmaz olsun öyle aşk. bırak yaa 1 hafta katlanamam öylesine. tm günde 30-40 atarsın 5 dk arayıp sesini duyarsn.. eee daha ne.. töbe yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• herkesin mesaj olayını abarttığı bir dönem olmuştur ama bence olmaması gerekir çünkü insanın günlük yaşamını etkiliyor sürekli elinde telefon olması

arada mesajlaşma ve daha önemli telefonda konuşmayla iletişimde kalınması en sağlıklısı

0|0
    0|0
  • iliski ilerleyip gelistikce mesaj evresinden masaj evresine gecmek defayda oldugunu dusunuyorum. fazla mesaj cildi bozabilir cunku

0|0
    0|0
  • olduğu vakitlerde sevgilim sabah günaydın mesaji atardım aksaşama doruda arardım uzun uzun konusurduk

0|0
    0|0
  • Ergen değiliz ki sürekli elimizde telefon, çatır çutur boş muhabbetlerle mesajlaşalım.O an telefon yanında değilse mesaj atarım.Sonra ararım/aranılırım konuşuruz falan,böyle yani.

0|0
    0|0
  • konuşmak ilk tercihim olur

0|0
    0|0
  • depends on the conditions

0|0
    0|0
  • Canımız istediğinde yapılması daha iyi.

0|0
    0|0
  • Evet Zorlada olsa smsleşios

0|0
    0|0
  • sevmem öyle mesaj işini. gerekirse açar konusurum.

0|0
    0|0
  • yani bokunu çıkarmamak gerek tabi ama mesajlaşırım.

0|0
    0|0
  • sürekli mesajlaşıyoruz sıkılmaya başladım artık

0|0
    0|0
  • Sürekli SMS bana bayık geliyor. Bi' yerden sonra konuşacak bir şey kalmıyor millet sıkıntıdan kavga ediyor falan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç mesajlaşmıyoruz

0|0
    0|0
  • çok msajlaşmak sıkar insanı dozunda olmalı.

0|0
    0|0
  • Konuşmayı tercıh ederım genelde.

0|0
    0|0
  • 3 tane yeter.

1. günaydın

2. napıyosun (saat 2-3 gibi)

3.iyi geceler

he 1 kezde akşam 8-9 larda 10 -15 dk konuştunmu yeter. bokunu çıkarıyo millet saatlerce konuşanlar var ne buluyonuzda konuşuyoz hergün ben anlamıyorummki.5bin sms bitirenler ne bulup yazıyonuz

0|0
    0|0
    • bende anlamıyorm canm valla bizda bu aralar biraz fazla konuşuyoruz fazla dedigm günde 20 mesaj ama oda özel nedenlerden dolayı ama ben bile az olmasına ragmen sıkıldım yani

Yükleniyor...