Bu sefer de başarısızlık üzerine konuşmaya hazır mısınız?

Hayatta hep başardığımız şeylerden konuşuruz,onları anlatmayı severiz.Mesela şahsen ben hiç başarısızlık hikayesi diye bir şey duymadım.

Peki ya siz bir şeyi elde etmek için çok çalıştığınız halde başaramadığınız bir şey oldu mu ya da neler hissettiniz daha sonrasında nasıl bir yol izlediniz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Küçüklükten başladı bilgisayar ve televizyon ile iç içeydim, ne istediğimi bilmek bir kenara dursun bunu düşünmem gerektiğinden bile bir haberdim. Tembeldim ben hep, hocalar geldi, ailem her yolu denedi, yine de olmadı. Oyuncaklarıma hayat verirdim hayalimde, birilerini kurtarırdım hayallerımde. Sanal dünyada tıkılıp kaldım. Yıllar geçtikçe renkli kare kutuya olan bağlılığım da bağımlılğa dönüştü. Asosyalleştim, tembelleştim. Ne olmam gerektiğimi düşünmedim, bilmiyordum ne yapmam gerektiğini. Olmak istediği değil, olması gerektiği kişiydim.

Tüm bunlara rağmen ben de Başardım, çünkü şanslıydım hep.

Ne olmak istiyorsun mustafa? En basitinden der, çünkü tembel. En basitinden 22 yıl geçirdim, yaşıyor gibi değil de mustafayı taşıyor gibiyim.

ben yasamadım hiçbişey. butun gençliğm, cocukluğum cd lerle ve televizyon içindeki programlarla geçti. ne top aynadım dısarda, ne gezdım barlarda, kafelerde arkadaslarla. Ne macera yasadım bu hayatta, ne de guzel bı anı olarak bır sey gelıyor aklıma. Ben hiçbi zaman erik çalmadım ağaçtan, ben hiçbi zaman bısıkletten dusup yaralamadım kendımı. Ben hiçbi zaman bir kızın elını tutup ona ne kadar guzel oldugunu soyleyemedim. Ben bu dunyaaya bır defa geleceğim ve ben bu sansımı fan sesleri, klavye tuşları, monitör'ün renkleriyle harcadım. Ben kendımı harcadım.Aklıma kendım gelınce uzuluyorum ben.

Sanırım yeterlidir, döktüm içimi yine.

0|0
    0|0
    • sonuna kadar okudum.bu çok farklı,çok ağır bir durum

• Bu yazdıklarımı sanırım Soru olarak sitede yayınlayacağım. İnsanların bu durumum karşısında ne düşündüklerini merak ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• valla herşeyimle konuşurum olumlu olumsuz sıkıntı yok o yüzden :) beni tanıyan böyle tanısın

0|0
    0|0
  • Hayal ettiğim ilişkiyi yaşamak için çok uğraştım .

Baktım olmuyor vazgeçtim.

başarısızla sonuçlandı.

Yeniden deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Yıl 2010. O yıl PMYO sınavını kazanabilmek için yazın tatil falan yapmadım. Fakat yine de o çalışma yeterli olmadı, 3 puanla kaybettim.

Sonrasında da bir daha girmedim zaten o sınava.

0|0
    0|0
  • Başarısız olduğum şey sayısı çok az... Sadece ilişki yürütmeyi beceremiyorum en uzun ilişkim 3 ay...

0|0
    0|0

• kahretsin ki bu konuda benim konusacak birşeyim yok:(

1|0
    0|0
  • başarısızlıklar hep gizlenirde ondan

0|0
    0|0
  • Hazırız .

0|0
    0|0
  • bir kız 3 sene bekleyene neden yazılmaz arkadaş, unutmaya karar verdim

0|0
    0|0
  • Elde etmek için çok uğraşıpta alamadığım olmadı. Düşündümde, yok. Biraz geç oldu ama oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Isimdeki mevkimin disinda her sey basarisizliklarla dolu :(

0|0
    0|0
  • üniye hazırlanırken cok calıştım ama istediğim bölüme giremedim.

eyse girdk bi yere okudum onu da istemeyerek zorla,4 yıllık okulu 6 yılda bitirdim,sanırsın ki tıp okudum.

okul biteli 4. yıla girdim hala bi dikiş tutturamadım.

uzun zaman kimseyi sokmadım hayatıma,en son birine tamam bu olsun dedim,onun da istediğini sanmıştım ama olmadı. ben onu hayatıma soktum o da soktu hayatıma. hep dürüst oldum,iyiniyetli oldum ama sonunda hiçbir faydasını görmedim.

artık benden bi bok olmaz sonucuna vardım. beklentilerim yüksek değil.hatta potansiyelimin de altında. bazen olmayınca olmuyo işte. zorlamamak lazım. hem de hayat herkese adil değil.

amaannn neyse...

0|0
    0|0
    • şu an ben de sınava hazırlanıyorum ve korkuyorum

• o mesleği yapmadan bunu bilemeyiz bence.şans sadece

• değil işte değil. şimdi sana basit geliyo bu işler. zamanla alışırım diye düşünüyosun da öyle olmuyo.

• kpss denemelerden 85-90 alırken, sınavda stresten süre yetmedi 15 soruya bakamadım bile sonuç 78 :( ve 2 sene daha beklemek zorundaym..

0|0
    0|0
  • İşin komiği bende de başarı hikayesi yok:) Şu hayattaki tek kazancım kişiliğim.

0|1
    0|0
  • hayatımda 3 kez alkol aldım, her seferinde trafiğe yakalandım. güzelliği kullandık olmadı. cazibeyi devreye soktuk olmadı. rüşvet teklif ettik olmadı. olmadı olmadı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...