Sevgilim çok ilgisiz

söyledigmdede ben seni çok seviyorum belki bunu gösteremiyorum ama gerçekten çok seviyorum diyor ama ilgisizliği beni ççok yıprattı ayrılmak istedim deflarca bu huyundan ilgilenmediğinden dlayı ama her defasında ikna etti sevdiğine ama değişmiyor bu ilgisizliği ne yaıcam ben yanımdayken çok iyi hatta mükemmel ama diğer günler uzak bi kaç soğuk mesaj ya sadece günaydın mesaj dikkat et diyorum onu bile bi kaç gün atıyor sonra unutuyor arıyor felan ama of işte ben ne yapacam bu adama ya çok seviyorumda

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ortada bir sorun oldugu kesin bunu çözmenin yolu ya mücadele edecen yada uzak duracan defalarca mücadele etmişsin ve sonuç alamamışsın o zaman 2 ci seçenek kaldı uzak duracan kendi saglıgından olmak istemiyor isen uzak durmanı tavsiye edebilirim insan 7 sinde ne ise 70 şindede aynıdır degişmez kanun sana olan sevgisi yan yana gelince olacaksa olmaması daha mantıklı ki seni seviyorum demekle insan sevilmiyor bence uzak durman en mantıklısı

0|0
    0|0
    • bende artık buna karar verdım sımdı bı mesaj attım ya sev yada gıt dedım bunu kabul etmıyorum artık felan dedım sabah okuyunca ne tepkı verır bılmıyorum ama artık bıtırmeyı bıle goze aldım ya yoruldum cunkı

• sabah ola hayrola:D

• bakalım hayırmı sermı

Erkekler Ne Diyor 5

• kimse hergun ayni modda olamaz. boyle bisey bekleme. herkesin sevgisini gosterme yollari farkli olabilir. oldugu gibi kabul et insanlari.

0|0
    0|0
    • oldugu gıbı derken odun yanı bıldııgn kalas oluyor o zaman ben mesaj atmasam daha dogrusu trıp atmasam hıc aramaz her halde korkmasa bıraz sadece özledıgınde bulusmak ıcın felan arar ben oyle olmasını ıstemıyorum ama

• arkadasim oldugu gibi kabul etmiyorsan o zaman oldugu yerde birakacaksin. oduna ihtiyaciolan da var birisine bagisla malum onumuz kar kis

• zaten seviyorsan hiç ayrılmak istemyeceksin ama bir gün onun seni üzecek bir açığını yakılayacaksın ve ondan sonra hayatı kendine zindan edip o deprosyaondan çıkacasın

0|0
    0|0
    • onu cok sevıyorum ama buna katlanamıyorum onun ıcın bıtırmeyı bıle dusunuyorum artık

• hayır bitiremeyeceksiniz o sizi hep kandıracak :)

• iş inada bınerse bılemıycem sabrım tukendı

• onu şaşırt.

0|0
    0|0
    • nası sasırtıcamkı

• gecıcı bı cabada olmuyo ıste bı kac gun sonra aynı oluyor ben artık bu ılıskıyı bıtırmelıyım galıba cunkı o degısmıycek bende bu gıdısata daha fazla tahammul edemıycem en ıyısı bu olucak galıba tesekkurler fıkır verdıgın yardımcı oldugun ıcın

• seni hissedebiliyorum, bu çok can sıkıcı, ama bu senin kişisel kararın buna bişey diyemem. erkek olmak erdem gerektirir. onu bulan kızında bu erdemi taşıması...

• vazgeçmen lazım bundan

0|0
    0|0
  • O zaman söyleme sen de.

0|0
    0|0
    • salıyım yanı ıyce okuz olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• sevdiği doğrudur ama ilsisizliği asla değişmez baştan konuş değişirse değişsin yoksa ilerde huzursuz mutsuz olursun

0|0
    0|0
    • bız ılerı saffaya geldık artık huzursuz ve mutsuzum artık

• o zaman kesinlikle ayrılmalısın bence yinede sen bilirsin

• Canım bazı erkekler ilgisizdir ama sever yürekten. Mesaj atmaktan hoşlanmıyor olabilir. Üzülme sen de uğraş edin kendine fazla üzerine gitme. Ve eğer sadıksa boş yere dert etme.

0|0
    0|0
    • bellı bı sure sonrada ılgı ıstenıyo ıste

• Ya böyle kabulleniceksin ya da gideceksin.Söylemeyle kimse değişmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...