Spor- biraz uzunn oldu ama tavsiyelerinizi bekiyorum?

Merhabalar benim birkaç sorum olacaktı lütfen bilgili kişiler benimle bildiklerini paylaşsın:)) benim fazla kilolarım var ve şimdiye kadar pek spor yapmışlığom yok artık başladım
şimdi ben bir süredir spor yapıyorum 45 dk boyunca youtube da video buldum 25 dk dans ettiriyor onu yapıyorum ardından 8 dk karın egzersizi sonra birkaç egzersiz daha yapıyorum 45 dk ya tamamlıyorum fakat internette gezinirken cardiyon diye bişey okudum onu gördükten sonra 30 dk ip atlamaya başladım ardından yine 8 dklık karın egzersizleri yapıyorum. Yediklerimi azaltmaya başladım fakat spora iyice alışana kadar diyete başlamayı düşünmüyorum ikisini aynı anda yürütemem:))) vücudum tam spora alışınca diyet programı da uygulayacam. Şimdi
sorum yaptıklarım iyi mi diyet ile birlikte bir işe yarar mi yoksa cok mu kıssa bir işe yaramaz mı? Boşa Kürek sallamak da istemiyorum dans mı daha etkili ip atlamak mı yoksa değişik şeyler mi uygulamalıyım? Yardım edin lütfen Cok bilgisizim :))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cardiodan çok ağırlık çalışmalısın. Diyet konusunda da, zaten diyet yaparken kendini aç bırakacak değilsin, yeterli besinleri alacaksın. Diyet zaten bir girilip bir çıkılan bir şey değil ömür boyu alışkanlık haline getirmen gerekli. Bir de bu konularda kendini geliştirmen bilgi bakımından. İnternette araştırma yapabilirsin forumlarda, youtubede vs..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mutlaka duymuşsundur bazı insanlar çabuk kilo verir bazıları çabuk alır ama herkes kilo verebilir Sağlıklı beslenmek yağlanmayı azaltır fakat buna pek kimse uymaz. o yüzden sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde fazla yememeye gayret göster. yağlanmaya sebep olan veya kilo vermeyi engelleyen öğünler bunlar. Son olarak yaptığın egzersizleri gün aşırıda yapabilirsin, dinlenmiş vücut daha uzun egzersiz yapabilir, daha fazla kalori harcarsın. Bunların haricinde hava güzel yürümek gezmek de egzersizler kadar kalori harcatacaktır

0|0
    0|0
  • Hedefini belirtmen lazım, kaç kilosun, kaç olmak istiyorsun. Ne kadar zamanın var, neler yiyebilirsin. Programından bahset. Günlük aldığın kalori kaç falan.

0|0
    0|0
    • 70 kiloyum 168 boy 7-8 kilo vermek istiyorum en azından Karın Bölgesi düz olana kadar :) zamanım şimdilik bol Eylül ayına kadar
      Kalori kısmına girmyorum şu an diyet programım yok ama ilerde uygulamaya başlayacam

• Ooh zamanın çok bol sorun yok. Aylık 5 kilo vermek ideal, fazlasını verme. Yaptığın diyet ve spor her ne ise, ağırlık kontrolü ile düzgün olup olmadığına bakarsın. Şimdilik sana bir şey diyemeyeceğim ileride uygulayacakmışsın. Başarılar o zaman =) :)

• Teşekkür ederim spora başladım işte ona alışınca diyete başlayacağım😄 1 kilo versem şükredecem 5 kiloyu geçtim 😄😄

• İyi bir diyet , ve ip atlamak.

1|0
    0|0
  • O videodaki hareketler karın kasını güçlendirir, ama karın kısmındaki yağlanmayı ortadan kaldırmaz söylim, aynısını bende uyguladım çünkü

0|0
    0|0
    • 30 dk Ip atlıyorum ardından onu yapıyorum etkili olur sanırsam:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Buldugun videonun linkini verebilir misin

0|0
    0|0
    • youtube. com/watch? v=cEvzL2exAxk

Yükleniyor...