Sevdiğiniz insanın konuşmasını istemediğiniz karşı cins arkadaşıyla ısrarla konuşsa?

Ve siz belki kırk defa ikaz etmenize,istememenize rağmen konuşuyorsa ne yapardınız.Sizede sne büyütüyorsun dese birşey yok dese ama o karşı taraftan sevdiğinize bir ilgi olsa ne yapardınız ne derdiniz bu işe nasıl bir çözüm üretirdiniz en sonunda s.ktir git diyeceğim şuan sinirlerimin son haddindeyim ağlamak üzereyim..Konuşma diyorum,muhatap olma diyorum beyni basmıyor benimde kalşbim kaldırmıyorr.Siz olsaydınız ne yapardınız arkadaşlar hem genelin fikrini almak hem de düşüncelerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler yorumlar için.

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kusura bakmasın bu despotluk, yobazlık, faşistlik, cahillik olarak bile gelse size, ''ilişkim olduğu kadını arzuladığını hissettiğim kişi ile diyaloğunu uyarmama rağmen devam etmekte ısrar eden kadını sindiremem.''(bu kısmı anlamayan yorum dahi yazmasın, eksilesin defolsun gitsin). Tamam uzlaşıcı bir insanım, sıf bu yüzden bile...Hayır dediğim hayırdır.

2|1
    1|0
    • artı bir bendensin kim nasıl sindiriyor anlamıyorum bende..elall beyaa:D

• soran ben ne yapıyorum sence :D

senide halı arasına saracam ha az kaldı ahahah

• hot nedense senn yüzünden bir atışma içerisne girdim gibime geliyor :D

alın la sizin olsun ahahah

Erkekler Ne Diyor 16

• Empati yapıyım,direk şutlardım.Sahiplenme dürtünden kaynaklı, doğal ve olması gerektiği gibi davranmışsın.Velhasıl anlamamakta hala diretiyorsa yapabilecek şon şeyi yapardım.Acı olabilir ama bu benim gerçeğim.

1|0
    0|0
  • Ah bu üçüncü şahıslar... Zor mirim. Anlamazlar.

1|0
    0|0
  • Soru başlığından birşey anladı isem Arap olayım.

0|0
    1|0
  • sen kimsin konusma diyosun, cocugun arkadaslarini sevmiyosan ayrilirsin olur biter...

0|0
    1|0
    • Sen kimsin benim sorumda bana ahkam kesiyorsun.Beğenmediysen yorum yapma..

• niye gelip yorum yapmıyorsun?

• Düşük insanların düşük ilişkileriyse gelip yorum yaptığına göre sende düşün bir yavşaksın.Şimdi*git bir dahada buraya gelip yorum yapma g.t herif..

• diddirdit derdim galiba kıskanıyorum görmüyor mu bunu o

0|1
    0|0
    • üzüldüm,üzgünüm zaten.

• hay Allahım yaa şimdi bende kendimi kötü hissettim ya bence sen diddirgit deme konuş sevgilinle yada neblm of üzüldm

• bende onun gıcık olduğu bişi yapıyorum direk

0|0
    0|0
  • Kocaman insanların kimlerle konuşup konuşmayacağına ben karar vermem. Kimle konuşmak istiyorsa konuşur. Ama olur ya bi gün konuşmayacaksın şunla bir daha dediğimde ısrarla onunla konuşursa yol veririm olur biter. Sende öyle yap ;)

0|0
    0|0
  • ufaktan yol ver, gerçi o kendi yolunu çizmiş ama senin gözlerine de siyah bir bant çekmiş derim

0|0
    0|0
  • şuan aynı olay benim başımda var.o erkekle konuşmayacaksın diyorum inadına konuşuyr

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm ozaman diyip yollar ayrılır

0|0
    0|0
  • sıkmayın adamları bu kadar ya...

üstüne düşmesen belki adam konuşmayacak bile..

0|0
    0|0
  • bence biraz fazla abartıyorsun, güvenmiyor musun çocuğa sister ?

0|0
    0|0
  • konuşsun sorun yok .

0|0
    0|0

• dinden imandan çıkmamak için kendimi kolluyorum

0|0
    0|0
    • bende o kollama halindeyimde işte çözüm söyleyin kızıyorum surat asıyorum ybok inadına yapıyor sanki..daha mı sert olmalıyım.

• kendi haline bırakabildiğin kadar bırak

• kızla erkegın arsındakı durum onemlı kac aydır tnaıyor bu kızı

0|0
    0|0
    • 2 seneye yakın var.

kac aydır tanıması önemlı değil kız ona asılmış benn sonradan öğrendim kızla muhataplı değilim uzaktan görmüşlüğüm var.

• döverim seni uzaktan:D

• kuzum bende cok sewdım ama bu ısler bos be yuzugu takmadıktan sonra hıc kımeye guvenme derım hatta elıne cuzdanı almadna deme

• Sevgilim mi karar verecek kiminle konuşup konuşmayacağıma. Hah.

Gülümsedim..

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• genelleme yapmayı sevmem ama erkekler bu konuda biraz saf oluyor karşı tarafın ilgisini farkedemiyor. Bizlerse hissederiz ilgisi var diyorsam vardır. Ama biz söyleynce de fesatlık yapmış oluruz. İlla kız gözüne soka soka asılacak da o zaman 'aa haklıymışsın' diyecek. İçgüdülerimize güvenmeyi öğrenemiyorlar

0|1
    0|0
  • Benim düşüncelerimi ciddiye almayan adamla işim olmaz. Ayrılmak en iyisi.

1|0
    0|0
  • Bir defa uyarırım anlatırım bir daha tekrar etmez aynı konuşma ...

0|0
    0|0
  • Konuşmasa bir yerimi eksiliyormuş.

Ben olsam keserim alakmı git onunla konuş derim madem benden kıymetli.

sennki tüükanın önünü kapamıyor oda hoşnut ilgisinden .

Zıç azına :D

0|1
    0|0
    • :D teybiyesiz kakalı konusma kızz..

• Pembecim özür dilerim kusura bakma..

• tamam sende k bakma

• Karşı tarafın bir ilgisi varsa ben konuşmam zaten sevgilimin uyarmasına gerek yok.Ama normal bir arkadaşlıksa sevgilimin kıskançlık kriziyle uğraşamam.

0|0
    0|0
  • ruahahahahaha adam paketlenmemiş hed,iye götürdü kıza be,içimden kıskanıyorum.kendimden de saklıyordum da sonra vazgeçtim

0|0
    0|0
    • bıraktın yani

• bırakmak için sebep göremiyorum.kendi kıskançlığımı adamın götüne tekme olarak yapıştırırsam ahlaki açıdan kendimi çok düşkün hissetmeme ne engel olacak tatlım?

• hiiiç gelemem o baskıya.. gitsin konuşmamı istemediği şahsa kendisi söylesin ! ben konuşurum ! art niyet hissediyorsam da kendim hallederim. zira başka türlüsü özgüven noksanlığıdır.

0|0
    0|0
  • Yol ver acilinden.

Bana yapilsa suratina bakmam.

0|1
    0|0
  • eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmemek lazım. hem güven yoksa yürümez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...