Bir erkeğin sevgilisi olmadığını nerden anlayabilirim?

bi erkeğin sevgilisi olmadığını ve ya birinden hoşlanmadını nerden anlayabilirim. onu sadece konserlerde düğünlerde falan görüyorum ama bana bakmıyo artık eskiden hep bakardı bana bakmamasının sebebi hayatında biri olduğu anlamınamı gelir yoksa beğenmiyomudur

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• benimde sevgilim yok şaka değil cidden yok ama nasıl belirtiler verdiğimin farkında değilim :) belkide hiç bir belirti vermiyorum o yüzden hiç bir kızda yaklaşmıyor bana genelde kolay anlaşılır bir şey değildir ...

telefnla çok meşgul olması sevgilisi oldu anlamına gelmez ben bazan bazı arkdaşlarımla o kadar mesajlaşırımki sevgilim olsa o kadar mesajlaşırmöıym bilemiyorm :)

0|0
    0|0
    • aynen bende bazen kız arkadaşlarımla mesajlarşırken gülümseyerk cevap yazınca yanlış anlıolar

• milletin ne anladına kafa takmam hayatıma bakarım :)

Erkekler Ne Diyor 9

• mesela ben manitam falan yok ve istediğim her kıza bakıyorum ve rahatca konusuyorum buradan anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Sorarak anlarsın. Başka türlü anlaman için onu takip etmen, günlerini nasıl geçirdiğini anlaman lazım. Hep erkeklerle geziyorsa yok demektir

0|0
    0|0
  • ben olsam bende bakmam yani kendimi onun yerine koydumda

her gördüğümde sadece bana bakmakla yetinen kızdan sıkılırım

adım atman şart...

0|0
    0|0
  • Sag sola bakıosa gozlerı genelde bedenden aşşasına bakıyorsa sureklı dusuncelıyse ve çok kaşınıyorsa sevgılısı yoktur

0|0
    0|0
    • ya ağır başlı biriyse belli etmiyosa

• Sureklı tespih sallıyorsa sedat pekerden basedıosa sevgılısı yoktur

• yok tespih sallamıo sadece erkek arkadaşlarıyla konuşuyo hep eskiden hep kesişiyoduk bu aralar ben bakmıorum oda bakmıo sanırım bana

• anlamazsın hiç bi zaman

0|0
    0|0
  • konuşmadan öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • cocugun arkadaşlarına sormayı denesen..

0|0
    0|0
  • Elinde telefonla mesajlaşmıyorsa...

0|0
    0|0
  • Ona sor ve öğren.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...