Fenerbahçe şampiyonlukta yanlız kalır mı?

kadro kalitesi ile suan oynadığı futbolla bence ligin en büyük favorisi,kadro olarak eş değer tutulduğu gsden de çok çok daha iyi kadroya sahip bakıldığı zaman sizce şampiyonlukta ilerleyen haftalarda yanlız kalırmı fenerbahçe?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşın hic şansı yok deniliyordu ama kolayca burakmıyacakları belli oldu bana göre galatasarayda sonuna kadar burakmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 15

• yanlız kalmayacaktır

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman şampiyonluk yarışında bir takım yalnız kalmaz...kalamaz...çünkü artık futbol tamamen ticarete döküldü ve resmen futbol bir para endüstrisi oldu...Şampiyon haftalar önce belli olduğunda yayıncı kuruluşa ilgi azalıyor lisanslı ürün satan kulüplerin satışı düşüyor tribün gelirleri çok az seviyeye iniyor...ama yarış son haftaya kadar devam ettiğinde satış ciroları kırılıyor...bu yüzden son hafta belli olur yada 1 hafta kala belli olur...

0|1
    0|0
    • ozaman şampiyonda bell şimdiden?

• güzel yorum ++

• teşekkür kardeşim...

• FB ilk yarı geri kalan bütün maçlarını da kazansa 35 puan oluyor. İlk yarıyı 35 puanda kapatan bir takımın yalnız kalması imkansıza yakın..

0|0
    0|0
    • diyosun?

• Ben demiyorum, istatistikler öyle diyor. Türkiye Ligi'nde bir takımın yalnız kaldığı çok nadir. Tek hatırladığım GS'In UEFA kazandığı sene.

• Bence Galatasaray geçen sene olduğu gibi 34 haftayı 9 puan farkla kapatır ve şampiyon olur

0|0
    0|0
    • hayallerde yaşıyor bazı iğneler.

• ondan önce arda turan var 100.yılımızda ali samiyende koyup şampiyon oldugumuzda çocuk gibi aglamıştı.

• Türkiyede en çok kupa kaldıran kulüp kimdir? Sen bana onu söyle lafı dolandırmadan

• Bana kalırsa son haftaya kadar ne olacağı belli olmaz, fenerbahçe kadro derinliği hem türkiye kupasını hem ligi hem avrupayı kaldıracak güçte değil az mantıklı olun derim tek kupa alırsanız öpün başınıza koyun.Uefada çeyrek final + türkiye ve ligden birini kazanmak mantıklı hedeftir gerisi boş liverpool, inter, atletico madrid bir sürü sağlam uefa takımının yanı sıra şampiyonlar liginden de öyle hiç yabana atılmayacak takımlar gelecek.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin UEFA kupasını alacağını ve şampiyon olacağını ayrıca Türkiye kupasını da alacağını düşünüyorum, bu futbolla.

0|2
    0|0
    • abartma :D.

• Türkiye kupası ve lig şampiyonluğu zor değil zaten. Belki UEFA'da zor maçlar olabilir..

• Evet şikeyle yalnız kalır;)

0|3
    0|2
    • başka bişi diyemezsiniz zaten.

• Bu Sene Sampıyon Bencede Fenerbahce.En Büyük Adayda O Zaten Avrupa Ve Ziraat Kupasındada Cok Iyı Isler Yapıcagız Merak Etmeyın...

0|0
    0|0
  • dün stat'da izledim maçı da Fenerbahçe inanılmaz oynamaya başladı

0|1
    0|0
  • İlk önce Türkçeyi doğru kullan sonra soru sor ! Yanlız değil Yalnız.. Yalından gelmektedir kökü.

0|0
    0|0
  • şampiyonluk iki maç kazanınca verilen birşey olsaydı antalyaspor şampiyondu iki üç hafta önce

0|0
    0|0
  • galatasaray yalnız bırakmaz

0|0
    0|0
    • hangi takımlısın ?

• galatasaray şampiyonlar liginde gruplardan çıkamayacak çıksa da ilk elemede giderler büyük ihtimalle.fenerbahçede uefada birkaç adım daha ilerler gibime geliyor ama hem lig hem uefa hem tr kupası takımı sakatlıklarla uğraştıracak gibime geliyor.varımız yoğumuz sow sakatlansa alternatifimiz yok.ama gs yi sırtlayacak oyuncu çok özellıkle forvet hattında

• ben fenerbahçenin bu avrupayı sallamadıgını düşünüyorum lig için konsantre olucaklar.

• Galatasaray son iki hafta kala şampiyon

0|0
    0|0
  • emin değilim ama kalabilir.

0|0
    0|0
  • yalnız kalmadan şampiyon olalım.

Fenerbahçe asla yalnız kalmaz. biz varız:)

0|0
    0|0
    • nasıl yani,?

• 2. cümle de farklı bir şey yazdım. şike olayında nasıl yalnız bırakmadık ya.

Yükleniyor...