33 yaşındayım cep telefonuna indirilen egzersiz uygulamalarını gögüs ve karın için olanını 3 ay devam edeceğim. Vucudum fark eder mi?

33 yaşındayım cep telefonuna indirilen egzersiz uygulamalarını gögüs ve karın için olanını 3 ay devam edeceğim. Vucudum fark eder mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• programı bilmiyorum ama bir fark illaki olur lakin karın bölgesinde gözle görünen fark elde etmek pek zordur çünkü karın bölgesi yağları vücutta son yakınlar yağlardır dolayısıyla yağ oranı belli bir seviyenin altına inmediği sürece elde edilen kas belirgin olmaz

0|0
    0|0
    • yok zaten duz olsun yeter :)

• aç karınla yapma normal birşeyler yemiş ol üzerinde bir saat geçsin koşuyorsan iş değişebilir şu an fotoğrafınıza baktım pek ümitsiz değil bence durum lakin bu süreçte biraz kilo vermeniz gerekir muhtemelen spor güzeldir bence bu şekilde başlamanızda hoş ama mümkünse eğer bu tempodan sonra işi biraz daha ciddi şekilde yapmak herkes ben kas sevmiyorum diyor ama kastan anladığınız çok önemli bence hayat tarzı haline geldiğinde normal bir sporun çok büyük faydası var aslada anlaşıldığı gibi kaslı bir adam olmazsınız postürünüzede faydası olur yaşınızda uygun kolay gelsin

• sabahları 6 da kalkıp yapabiliyorum yoksa işden sonra zor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• alpay abi hiç bırakmaman lazım onun süresi 1.5- 4.5 ay arasında fark oluyor ilk 6 ay hiç bırakma yani

0|0
    0|0
  • eder tabi :d

0|1
    0|0
Yükleniyor...