Ronaldinho Türkiyeye gelse faydalı olur mu?

Herkes adamın yaşına takmış ama kimse bu adamın Brezilyada harikalar yarattığından bahsetmiyor bence Galatasaray bu oyuncuyu derhal transfer etmeli siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• faydalı olur ama gelmez

0|0
    0|0
    • Parayı versen koşa koşa gelir hem Şampiyonlar liginde oynuyo takım Ronaldinhoda orda oynamak isteyecektir

• Brezilyada çok fazla mutlu ve aldığı para da çok iyi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• ronaldinho bu dünyada bir neslin idolü, bana kalırsa ne messi ne ronaldo onun yanına yaklaşamaz ha ikiside futbol starı adamlar ama ronaldinho bambaşka.kaç yaşında gelirse gelsin bence faydası olur, hagi de o kadar genç gelmemişti 1 sezon yeteneklerinin yarısını yansıtsa yeter zaten.ronaldinho sempatik ve duygusal biri, ülkesindeki varoşlara futbol okulu açarken ağlamıştı biz severiz bu tip adamları kolay da adapte olur taffarel de yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • bana göre kendi düşüncem tabi ispanyadaki formu düşmeseydi orda kalsaydı futbol tarihin en iyi futbolcu ondan aldığım zevki messi alamıyorum messi gole çabuk gidiyor son vuruşları harika ama oyun içersinde ki ronaldinho çok başka aynı şekilde brewzilyalı ronaldo harikaydı barcelona sakatlamadan önce bu 2 si başka

0|0
    0|0
  • bence adamın adı yeter ve onun yası buradakı turklerle kıyaslanacak bişey degıl yanı sen 28 - 29 yasında bı turk al bakayım bıde ronaldınho yu al hangısı yanı herkez bilir yurtdısında egıtım farklı ve adam kendını cok iii geliştirmıs kısacası :) alınsa iiii iş yapar

0|0
    0|0
  • Olur. Alex faydalı olduysa.

Ronaldinho çarpı 2 faydalı olur.

Son pasları müthiş, frikik desen adam kralı, hareket desen ronaldo bundan öğrenmiş, şutları desen müthiş.

0|0
    0|0
  • bence olur. adı yeter

0|0
    0|0
  • Ronaldinho Türkiye Ligine Gelse Dogru Dıyorsun Basarılı Olur.Ben Bır Fenerbahcelı Olarak Soylıyım Gelse En Cok Besıktasda Faydalı Olabılır Ronaldınho

0|0
    0|0
  • 1980 doğumlu birisi gelse tabi ki faydalı olur. Bütün futbol hayatı boyunca oynadığının 4te1ini burada oynasa yeter bence. Ligimiz için çok bile gelir.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim istemez diye biliyorum

0|0
    0|0
  • olur tabi ki,aynen aynı görüşteyiz.

0|0
    0|0
  • Buda sorumu şimdi ? Adam alkolü felan herşeyi bırakmış.. Bıraktığı için brezilyaya geri dönmüş adamı istemişler şuan performansı tam olarak yakalamış durumda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...