Gül alsam tuhaf kaçar mı ?

2,5 senelik bi ilişkim var gayet de güzel birbirirmize hediyeler alıyoruz falan filan ama hiç gül almadı bana ille alması gerekmiyor zaten de ben ona gül alsam nasıl olur koysun bi köşeye dursun işte :) hoşuna gider mi ki sizce ?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• gül al ama anlasın diye değil yesin diye, gariban...acıdım şimdi.

2|0
    0|0
    • niye böyle dedin ki şimdi

• offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

anlama kabiliyetin biraz sınırlı bağlantı gibi. Kusura bakma :(((

• sen anladıgına eminsen sıkıntı yok

Erkekler Ne Diyor 13

• umutsuz vakasın :D:D:d

4|0
    0|0
    • vazgectik dedik ya be :D

• o kısmı okumamışım diğer cevapları okumadan cevap yazdığımdan olsa gerek :D:D

• Erkekler kadınlara gül verir,kadınlar erkeklere gülücükler verir,sen en iyisi ona bir kol saati al,anlamı değişiktir,hoşuna gider,

2|0
    0|0
    • daha önce saat aldım zaten :) yinede teşekkürler gülden de vazgectim artık :D

• Çalışıyorsa güzel bir kalemde alabilirsin,kravat iğnesi, gibi,

• Vaaaay kızın erkeğe çiçek alması hemde gül :D :D bana gül alsın ömrümü yesin ömrümü :D :D :D

1|0
    0|0
  • almasan daha iyi gibi eski sevgilimde bana paptya getirmişti yok sanki ben akıl edemiyormuşumda ona vermiyormuşum çiçek gibi

1|0
    0|0
    • ama o akkıl etmedi...gerçi ben aklına gelsin o da bana alsın diye demedim bunu...değişiklik olsun diye sadece gülde filan gözüm yok :)

• tamam :)

• 1|0
    0|0
  • Bence alma. Tuhaf kaçar. Hoşuna gideceğini sanmıyorum. Düşünsene çarşıda elinde gülle geziyor :D

1|0
    0|0
    • yok gezmes bırakır arabaya...koysun bi kitabın arasına olmaz mı :D

• Bende onu demek istedim aslında yani 2,5 senedir çıkıyoruz bi çok hediye aldık birbirimize ama gül hariç...genelde erkek alır ya ondan...haa meraklısı değilim ama garip geldi almaması :D

• Aslında alması gerekiyormuş 2.5 sene içinde ama belki de basit kaçar diye düşünmüş olabilir :)

Onun yerine başka şeyler almış zaten.

• pek bir anlam ifade etmez aslında

1|0
    0|0
    • yani sanırım öyle...kıza alınınca güzel de erkekler için bi anlamı yok gibi

• Evet evet gider hemen kap bi gül ver gitsin ..

İçimden gülmedim !

0|0
    0|0
  • bi tetris al daha iyi:)

0|0
    0|0
  • Bence alma :) :) :) sen yine normal hediyeler al :) gidip gül alırsan kötü şeyyler olabilir:)

0|0
    0|0
  • sen kız mısın erkek mi?

0|0
    0|0
  • kesınlıkle br erkege gul alayım deme ne ıtıcı br hedıye o adam yumusak felan mı?

0|0
    0|0
  • kız çiçek almaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• iyi daa erkek napsın gülü

1|0
    0|0
  • bana gül al derdimde almazdı öküz birgün anlasın dye evin önünden gecyrdu bana pencereye çık dedi (Bz hep brbrmizi gorrduk evlerimiz yakon oldgndan gorusmesek ble camdan bakardm ona ) camdan gül attm kendmi o an erkk gbi sandm ama oda anlasın dyeydii . ve bana gtti gül aldı :))))

1|0
    0|0
  • Garip bir durum :) Alma bence.

1|0
    0|0
  • ne gerek var..

1|1
    0|0
  • adama gül alanıda ilk duyuyorum. biraz daha kaldırın şeyini kafanıza çarpsın. niye biz kızlar heriflere bu kadar yüz veriyoruz ya?

0|0
    0|0
    • vazgeçtiğini yeni okudum hıyar al sen ona, hıyar olduğunu anlasın.

• :) yok kız romantiktir çok hediye aldı ucuz pahalı bi sürü ama gül yoktu bunların içinde bende niye almadıgını merak ettim hepsi bu...illede alması gerekmiyo zaten :) de ilginç geldi

• sen bilirsin canım belki alerjisi vardır veya fobisi vardır

• Demek ki anlamıyor gülden ısrar etmenin bi faydası yok, nekadar alırsan al o sana yine almayacak:) en iyisi vazgeç. Erkekler genelde büyük bi hata yaptıklarında çiçek alıyorlar. İlla gül almak istiyorsan özel bi günde buket içerisinde alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aman sakın ha.

1|0
    0|0
  • Reçel yapar al.

1|0
    0|0
  • :s alma tabiki de

1|0
    0|0
  • resminiz neyin yook mu sizin annem .resminizi cercevelet assın odasına masasına koysun köşede dursun işte;)

0|0
    0|0
  • kaktüs al,daha iyi...öyle bi hata yapma sakın

0|0
    0|0
  • erkeğe gül almak mı? 21 aralık doğruymuş...

0|0
    0|0
  • bence gül yapraklarından bişey yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...