8 ayda 33 kilo vermek? yardım eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar ,
bundan 4 ay once 2 subatta tam 95 kıloydum 3.5 ayda falan 12 kılo verdım.83 kıloya dustum.2 haftadır dıyet vs yapmıyorum hala 83 kıloyum. bu 12 kıloyu verme suresınde 3 aylık salona uyelık yaptım fakat toplasanız 1 ay gıtmısımdır. cok aktıf spor yapmadı anlıcagınız. muhtemelen bu gden 12 kılo suydu. asıl olay bundan sonra baslıyor. hedefım 50 kılo olmak. su an dıyet yapmıyorum. ama 83 um hala.1 hazıran pzt yı mılat kabul edıyorum ve baslıyorum hem dıyet hem de 45 dk leslıe sansone egzersız programı yapıcam ıns... benım sıze sormak ıstedıgım 1 hazıran-31 aralık arası tam 8 ayda 33 kılo verebılır mıyım? bılıyorum ılk zamanlar hızlı vercem bazen kılo vermem durucak e onumuzdekı 1 ay oruc var butun bunları goz onune almanızı ıstıyorum. ben kesınlıkle vucudumun catlamasını sarkmasını vs ıstemıyorum. yılbasında tas gbı olayım sıkı bı vucudum olsun sıkılasayım ıstıyorum. :) tum bunları goz onunde alırsak bana yardımcı olur musunuz? dıyet lıstesı onerılerınız var mı? sunu da belırteyım ben haftaıcı 5 gun sabah 9-aksam 7 bı sırkette fınans elemanı olarka calısıyorum. sıcak suyumuz oluyor ogle yemegımız var. aksam eve gıtmem 8.30 u buluyor.. bunu da goz onunde bulundurursanız sevınırım haftasonu da ızınlıyım lutfen yardımcı oluverın bana bu kılo cok cok kotu bır sey hıcbı ıstedıgımı gıyemıyorum hıc bı genc kız gbı hıssetmıyorum kendımı kızlar benı daha ıyı anlarlar kısacası 1 ocak 2016 sabahı hayata yenıden baslamak ıstıyorum dolabımı bastan asagı yenılemek ıstedıgım ayakkabıları kıyafetlerı gıyebılmek ıstedıgım gıbı makyaj yapabılmek bı genc kız gbı gezmek tozmak hayatı doyasıya yasamak ıstıyorum begenılmek ıstıyorum butun onerılere tavsıyelere her seye acıgım buyrun lutfen :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Diyet tavsiyesi için diyetisyene gitmenizi öneririm
    Sporu fazla sevmiyor gibisin bence o zaman spor salonları yerine boşuna masraf bence Yürüyüş yap Her gün erken kalk işe kadar yürü 30 dakika mesafelik kadar aynı şekilde İşten dönüşte de İşine göre diyet listesi diyetisyenin vermesi daha doğru olur Kendi başına yapılan diyetlerden pek sonuç çıkmıyor Ama diyetin püf 3 noktası var Çok acıkmadan yemek Yani kurt gibi aç olursun Azıcık şey ile doymazsın Bu yüzden her acıktığında bir şeyler ye hafif olanlardan zaten 5 öğün bu yüzden var Ve ayna ki kendini olduğun gibi kabul et Atıyorum ona buna benzemeye çalışma Bir anda kendinden büyük şeyler bekleme Adım adım ilerle diyetisyenin bu konuda bilgi verir sana Ve az da olsa spor yapmalısın bu yürüyüş olur koşu olur adına sen karar ver Yürüyüş yapman zor değil verdiğim örnekler de olduğu gibi Başarılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0
  • Verilebilir ve sagliksal olarak ayda 5 kgden fazla vermezsen sorun olmaz bide şunu unutma veremiyorsan yeterince iyi çalışmıyosun demektir kendine güven motivasyonunu kaybetme. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Bu konuları çok fazla bir şekilde araştıran biri olarak yardımcı olabilirim fakat birazdan çıkacagım

0|0
    0|0
    • wallahı yardımcı olursanız cok memnun olurum. sorun degıl musaıt bı zamanınınzda gırıp yazrsınız zahmet olmazsa :)

• özelden yazın isterseniz akşam gelince dönerim :D

• olur yazıyorum o halde :) tesekkurler

• ben sporcuyum tam olarak zayıflamak istiyorsan bir izin gününüz varsa anlatabilirim. ilk zamanlar 130 kiloydum şimdi 85'e kadar düşürdüm. :)

0|0
    0|0
    • owwww maasallah tebrık ederım 45 kılo verdınız demek helal olsun :) tabıkı cokkk hem de cok zayıflamak ıstıyorum sen anlat ben dınlerım seve seve

• Sabah 07.30 gibi kalkın yaklaşık 10- km hafif cross koşusuyla koşmanız gerekiyor ilkten sonra sabah kahvaltısında bir bardak ılık süt, 1 adet orta boy muz veya bir bardak meyve suyu öğlen ise 1 adet domates, bir adet ton balığı, 1 adet haşlanmış mısır akşam ise 70 gram kadar tavuk eti, salatalık ve bol su içmenizi tavsiye ediyorum :) başka bir isteğiniz varsa eğer söyleyebilirim :)

• hızlı kilo sağlıksızdır dikkat et

0|0
    0|0
    • 8 ayda 33 kılo fazla mı.. haftada 1 kıloya denk gelıyor en fazla

• tam 1,5 ayda 12 kilo verdim bende senin gbi hırs yapmıştım ve bititi çok şükür :)

0|0
    0|0
    • kactan kaca dustun pekı tebrık ederım bu arada :)

• 80 dan 68 e düştüm ama çok sıkı yaptım ben :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ben hiç diyet yapmadım bu zamana kadar ama sana basit öneriler verebilirim. Mesela yemek yerken çok az yedikten sonra kendi kendine doyduğunu söyle ve kalk tam anlamıyla acıktığında tekrar ye ama dediğim gibi çok az. gün içinde çok yemenin önemi yok önemli olan porsiyonları düşürmek. Su tüketimini arttır. Tatlı tabiki ye ama abartma. Mesela canın istediğinde bir parça bitter çikolata ye. Yürüyüş yap. Meyveyi bol tüket. Ben de bu şekilde bu kadar kilo verdim şu an da almak istiyorum alamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Merhaba benim bir arkadaşımda diyetisyene gitmişti ( hatta yanında bende vardım ). Ona sabah kahvaltısında bolca yeşillik önermiş akşam ayran ya da süt gibi şeyler içmesini söylemişti
    Not : Ekmeği kesinlikle yiyorsan kesmelisin
    Not2: Arada kendine süpriz yapıp istediğini yiyebilirsin ama çok nadir
    Not3: Kilo alman yavaşladığında spor daha baskın olucağından spora yüklenmelisin

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gidin burada bişey aramayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...