Kendi kendime evde pilates yapicam bunun icin neler lazim?

Boyum 166. Kilom 75 evde pilates yapcam ve diyet yapcam 1 ayda kac kilo veririm? Pilates icin neler almaliyim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• En az 58 kilo olmanız gerekmekte.54-58 arası sağlıklı düzeyde kabul edilmekte. Manken gibi durmak istiyorsanız 50 kiloyu tavsiye ederim. En az vermeniz gereken kilo 17 kg bu durum yetişkin bir kadın için 14 günde 2 kilo azalmakla 119 gün yapar. Daha hızlı kilo verecek olursanız yağlarla birlikte yakın oranda kas yakımıda söz konusu olacaktır. Vücudunuz sıkılığını kaybettiği gibi sarkma olmasıda mühtemel bir durumdur. Ayrıca şuanki kilonuz uluslar arası sağlık örgütüne göre obezite kabul edilebilecek değerde. İç organ yağlanmasıda söz konusu olabilir. Diyetisyene gitmenizi tavsiye ederim. Süre yaklaşık 4 ay uygun bir zaman!

0|0
    0|0
    • Nasil vereyim bu kilolari? Spor salonuna mi yazilayim yoksa kendim mi evdespor yapayim?

• Bu da güvenilir olur. Ayda altı kilo çok ciddi bir kayıp değil ancak 1 ay sabreder 4. ayı tamamlarsanız bakın sarkma olmadığı gibi sıkı kalça, dik sıkı göğüs, düz bir karın, ince bir bel, dik bir omurga ve yüzmenin etkisiyle genişlemiş omuzlarla çok daha kadınsı bir görünüm olası bilginize!

• Simdi arastirdim da hafta da 6 gun plates aylik 90 lira. Hafta da 3 gun plates de 60 lira

Erkekler Ne Diyor 5

• Pilates topu, Minder (ped) al bunlari iste

0|0
    0|0
  • Pilates topu

0|0
    0|0
  • Pilates topu :D

0|0
    0|0
  • Evde yapman daha iyi tabi bizim için göz zevkimizi bozma spor salonlarında.

0|0
    2|0
  • Sana 175lik bir oğlan gider

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pılates ıcın agırlık ve bır lastık edınmen yeterlı aslında. ebru sallı vıdeoları ve programı sana bu konuda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :) gunde kac saat yapsam yeterli olur?

• Plates tpouda alcam :) cook sagolun ya

• rıca ederım... basarılar :)

• Met, pilates lastigi, top ilk seviye icin yeterli. pilates setleri var hepsiburadada falan gayet yeterli oluyo. sonraki asamalar icin pilates cemberi, agirlik, ip, twist, roll , thigh master falan alirsin istege gore. Kiloyuda diyetine bagli olarak verirsin.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• Oyle saatlerce yapmana gerek yok sadece hateketleri iyice yakana kadar yap once sana 20 tekrar diycek mesela 1 hafta boyunca 20 yap sonra verilen tekrar sayisini artir iyice yansin yaglar. 1 saat yeterli. Spordan cok diyet onemli 600 800 kalori falan alip 1 saat pilates yapsan guzel kilo verirsin sonrasinda kaloriyide yavas yavas azaltabilirsin:)

• Cook tesekkur ederim evet diyete de yeni basladim bismillah :))

• ben bu kiloda olup senin yaptıklarını yapsam yedi sekiz kesin gider de seni bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...