Sizi aldatan bir kadının ismini ilerde kızınıza koyar mısınız?

siz olsanız sizi aldatan bi kadının ismini ilerde kızınıza koyar mısınz ? çok sevmiş olsanız bile?

Güncellemeler:
Allahın belası pislik kendın gbı bı pislik bı kıza saplandın oylesınden bıle tekme yedın akıllanmadın daha ne dyım kı sana ha barı benım duygularımla oynamasaydn

bunu duşunen bı erkek o kızı hla sevıyodur dmı onu aldatan kızı?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• yaaaa ben o kadar ezikmiyim, zaten kızım olmuşsa ben evlenmişim demektir, zaten onu unutamamışsam başkasıyla evlenmezdim. zaten beni aldatmışsa bitmiştir, lanetimi yemiştir. bırak kızıma ismini koymayı, aklıma gelip ah desem dilimi keserim. nerenizden çıkartıyosunuz bu seçmece soruları? alkışlıyorum

2|0
    0|0
    • ben çıkarmıyorum gorusmeme kararı aldgm çocuk çıkarıyo çok sevmiş kızı unutamıyo o yusden ayrıldm bnde kızının ısmını o kızn ısmınden koyıckmış ne kadar acı:(

• isim ne, güzel bi isimmi bari;-)

• selcan :(

Erkekler Ne Diyor 13

• ah ederim sadece

0|0
    0|0
  • O kişinin hasta olduğunu düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • çok sevmiş onu o yusden

• Ne kadar çok severse sevsin , ihanete uğramışsın bunu untumak yerine ne yapmışsın kızına o kişinin adını vermişsin sana her saniye onu hatırlatsın diye kesin psikolojik sorunları var .

• Kopegime bile koymam o ismi

4|0
    0|0
  • çok saçma

1|0
    0|0
  • beni aldatan birinin ismini neden kızımın ismi yapayım mantıklı mı bu:S

1|0
    0|0
    • benım konuşmama kararı aldgm sevdgm çocuk oyle yapıcak kızının ısmını onu aldatan eskı sevgılısının ısmını koyucak bna da anormal geldi:(

• ne peşinden koşması ya yazdım ya konuşmamam kararı aldgm çocuk dye .konuşmuyorum anunla aklıma geldıkce sınırlnıyorum gruruma dokunuyo bu yaptgı bıle neden koşıyım peşinden

• hmm pardon uyku sersemi anlamamışım orayı bence daha kişiliği oturmuş birini bulabilirsin sevmek için

• sevdiğim bir isimse neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki herkese haksızlık yapmış olurum. İki kisi arasındaki oyun nedn daha fazla kisiyi ilgilendirsin?

0|0
    0|0
  • Koymazdım hatırlaarım depreşirdi. Gerektee yok beni aldatan biri için benim için en değerli olan birşeye isim vermezdim

0|0
    0|0
  • oldu bıde kınada yakalım tam olsun

0|0
    0|0
  • yok koymam...kızıma bu kötülüğü yapamam...

0|0
    0|0
  • beni aldatanı da koymam sevmediğimide koymam ihanet edeni de koymam felsefeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • bi dönem düşünmüştüm bu konuyu sonradan anladım ki değmezmiş öyle birisi için :o)

0|0
    0|0
    • senı aldattgını ogrenmedn once mı koymyı dusundun ısmını?

• hayır ayrılık sonrası konuştuğumuz bir olaydı içimden öyle geçerdi benim ve öyle olacaktı tutamadım ve konuşma esnasında söyledim bu durum o kadar hata yapmasına rağmen nasıl bir sevgidir bana karşı beslediğin dedi. uzun zaman görüşmedik daha sonrasında konuştugumuz da artık benim sevdigim insanın artık orada olmadığını görünce kararımı değiştirdim.

• büyük konusmayım ama uzak dursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle şeylere üzülmeye üşenirim. İsim değil mi, yüzlerce var..

Babamın kuzeni, yeni doğan kızına üçüncü eski eşinin ismini verdi--bu dördüncü evliliği.

Verdi diye inan bir şey olmadı,

o kadına asla değer vermemişti, evliyken dahi.

Şimdi yeni eşi kendini üzüm üzüm üzse, inan hata yapar. Şimdi şimdidir.

0|0
    0|0
  • Koymazdım çünkü seni aldatan birini önceden çok sevmiş bile olsun şuan sevmiyorsun.Sevmediğin birinin adını çok sevdiğin kızına koyman adaletsizlik olur.Ayrıca zaten kızının her ismini söylediğinde aklına o kadın gelir.Başka isim araştır derim eminim çok daha güzel bir isim bulursun.

0|0
    0|0
  • senin aldatma yönünde takıntıların var galiba.

0|0
    0|0
    • evet bnı sevdgnı deger verdgnı cıddı dusundgnu soyleyen çocuk onu aldatan eskı sevgılısını unutmıyo bnu onun bu usttekı gbı muhabbetlerınden anldm kızına bıle onn ısmını vereckonu koruyo kolluyodu bn de ayrıldım canım yanıyo sevmıştım onu unutmya calışıyorum... boyle işte:(

• hımmm anladım canım.Sil at kafandan o çocuğu boşversene o da hatırlanmaya değmez emin ol.

• olay tam tersi olsaydı eski erkek arkadaşımın adını bile koymazdım ne kadar sevmiş olsamda.o geçmişte kaldı buda yeni bir gelecek ismi lazım değil.

0|0
    0|0
  • E yuh derler adama, kimse demese de ben derim.

0|0
    0|0
  • Asla olmamalı hatta isminde geçen harfleri bile barındırmayabilirm

0|0
    0|0
  • buna ne gerek var omur boyu yaptigini hatirmak icinmi? =)

0|0
    0|0
  • Aldatmayı geç eski sevgimin ismini oğluma takmam. Ne gerek var.

0|0
    0|0
    • ben de yapmam ama erkekler yapmak ıstıyormuş oyle sevdgı kızın onu aldatanın bıle ısmını koymak ısteyenler var

• çok sevmiş:D

• ve hala da sevıyor malesef kı karsısındakı duzgun aldatmayan bı kız olsaydı onun deyımıyle kaşar olmasaydı bu kdar sevmezdı bıle

Yükleniyor...