Hazımsızlık çeken Fenerbahçeliler e ne önerilmeli?

Hazımsızlık çekenlere hasetinden çatlayana birebir...
Hazımsızlık çeken Fenerbahçeliler e ne önerilmeli?

Oooohhh yarasın...

Oooohhh sende kimse anlamasın diye mavi renk olanı almışsın bak bak birse logoyu ters çevirmiş görünmesin diye :)) Peki ya sizce bu hazımsızlık sorunu çekenlere ne yapmalı ne önermeli?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• hahahha iyiydi fenelliler beğenmez ama olsun :)

0|2
    0|0
  • Soğuk su iyi gelir sadece FB lilerede değil ayrıca :)

0|1
    0|0
  • Yazık ya adamlara valla bir bardak su içsinler :D

0|2
    0|0
  • Feneeev ağlamaaa

0|1
    0|0
  • bu ülkede bu yüzden futbol gelişmiyor insanlar her türlü sampıyonlukları kabul etmekte zaten adamlar bırakın taraftar birbirine sallıyor dıyor. halbuki herkes haksızlıgın karsısında dursa bu sodaların hepsini tff içerdi ama anca birbirimizle dalga gecelim.. ayrıca fenerlilerin bu durumu dert ettiğini düsünmuyorum zaten sürekli takımlarından sikayetcılerdi bu sene

0|0
    0|2
    • O yüzden mi 4. Yıldızı aldınız Galatasaray lı oşduğunuzu hatırşadınız iyi gün taeaftarı felan diyorlar. Bunlar hazımsızlık belirtileri değilde nedir?
      Ayrıca GALATASARAY TARAFTARI onu yendik bunu yendik diye de hava basmaz ve abartılı sevinmez. Bırakında 4. Yıldız ı alınca sevinelim.
      Biz büyük düşünen insanlarız küçük şeylerle yetinemeyiz ve küçük bir takımı yendik diye havalara uçmayız.

• Biz küçük şeylerde büyük abartılar yapmayoz demek istedim.
      Bizim havalara uçmamız için ya uefa ya yeni bir yıldız ya da Ülkeler arası maçlarda şampiyon olmamız gereklidir. Biz baaak biz bu maçı aldık görüyonmuuuu demeti değil bak biz kupayı aldık demeyi SEVİYORUZ ;)

• biz demeyi bırak bütün gs sayfalarını görüyoruz ya ben de bari neyse tamam haklısın :)

Yükleniyor...