Frank medrano nasil?

Profil remimimdende baka bilirsiniz fiziksel olarak nasıl?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz orantısız vücudu var. Mesela kolları diğer kas bölgelerien göre daha fazla gelişmiş. Ayrıca dar bir vücut tipi var biraz daha enlemesine genişleseymiş daha iyi olacakmış (fit olarak diyorum bb ci olarak değil).
    Gelelim güce çoğu insanın kafasında şu algı var iri olan, kaslı olan güçlüdür hayır böyle bir şey yok. 1 tokatta bayıltan Osmanlı askerlerimizin üçgen vücudu mu vardı? Hayır yoktu. Kick box cular iri yarı mı? Hayır değil. Kasları taş gibi serttir ama ve daha sert vurur daha dayanıklıdır. Bizim burada var bir tane abi 44 cm kolu var ama 35 cm kolu olan daha zayıf birine yeniliyor bilek güreşinde ve normal güreşte. Kavga da da yenilir. Önemli olan irilik değildir işlevdir. P-niste aynı şekildir büyük olsa ne yazar işlev olmadıktan sonra :)

Frank'in vücudu güzel ama işte enlemesine azcık daha genişlese çöyle üçgen vücudu belli olsa bence daha iyi olurdu tabi kişisel görüşüm bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ct fletcherden az tokat yemedi :) frank gercekten çok yetenekli bir adam fizik olarakda oldukça estetik ama benim tarzım daha hardcore

0|0
    0|0
  • Adam hacminden fazla güçlü. Birçok bodybuilderdan çok daha iyi. Ayrıca vegan. Kalistenike başlama sebebim. Şu anlık sadece idolüm, daha sonra onu da geçmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...