Ofsaytı bilen kızlar burada mı?

Ofsayt nedir?

Hadi bakalım Sayın Çok Bilmiş Bayanlar Cevap İstiyorum :P :P :P

Güncellemeler:
Takım Arkadaşın Topu Sana Attığı an Rakip kaleye Rakip Takımın Son Oyuncusundan Daha yakınsan Bu Durum Ofsayttır :) :) :)

0|1
156|49

En İyi Kız Görüşü

• Mango’ya girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle aynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin Mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız. Kasanın kale olduğunu düşünelim. Karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. Senin de şöyle bir planın var. Takım arkadaşına diyorsun ki; “Sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım.” Arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. Bu durumda ofsayta düşersiniz. He ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. Ama şöyle bir şansınız da var. Sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. Fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. Çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. Yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz.
    İşte ofsayt böyle birşeydir : )

hahahahah

63|35
    14|7

Kızlar Ne Diyor 155

• Öğrenicem de ne işime yarayacak?

14|6
    3|4
  • Simdi birinci oyuncu karsi takimin cizginin oinundeki adamin yanindan gecerse ifsayt oooooley biliyorum. :-D :-D :-) :-)

0|2
    1|0
  • Ofsaytı bilmeyen, bir zahmet maç izlemesin.

0|1
    0|0
  • Ben biliyorum golun yanlışlıkla baska yere gitmesıne ofsayt denir 😊

0|2
    0|0
  • Golü atarken topa vurdugun anda önünde karsi takimdan bir oyuncu olacak gibi bisi

0|1
    0|0
  • Ofsayt :
    Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olduğu durum

0|1
    0|0
  • Allahım kendi cinslerim ama eleştirmeden duramıcam :D hemen kendini göstermek için şöyle atlamıyolar mı ofsayt bu şu diye :D yeter ki dikkat çekmek olsun :D çoğu googlea yazmıstır ofsayt nedir diye sonra bakmıslardır sözlüklere inci ekşi falan o ağızla yazmıslardır :D neyse gurur duyuyorum sizle kızlar masallah 137 tane kızda yazmıs dikkat cekmek için :D

1|0
    1|0
  • Bilmiyorum ofsayti

0|0
    0|0
  • Ayni erkekten hoslanan iki kizdan birinin cocukla arasina ortak arkadas koyup digerini saf disi birakmasidir tarzi bir yorum okumustm odur heralde fgsjdvhdnd

0|0
    0|0
  • futbolla çok alakası olmayan bir çevrede olmama rağmen ofsaytı zar zor anlattırdığım erkek arkadaşlarım oldu ve onlar bile bu kadar iyi anlatamamışlardı eigdeki arkadaşı tekrar tebrik ederim :D:D

0|0
    0|0
  • Aslında biliyordum ama tekrar etmeyeli uzun zaman olmus ;)

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    2|0
  • Eger oyleyse nasil gol atoyorsunuz. Rakip vezasahasina girmeden mi? ordaki futbolcuyu nereye. gondereveksiniZ eger. gitmiyorsa

1|0
    0|0
  • belki ofsaytta kadınları anlamıyodur?

0|0
    0|0
  • Bilmeyen kiz kaldi mi ki? Bayatladi bu soru artik.

0|2
    0|0
  • vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir. Kollar bu tanıma katılmamıştır. Futbol baş, vücut ve ayaklarla oynanır. Eğer bunlar rakibin kale çizgisine yakınsa orada potansiyel bir avantaj vardır. Yalnızca kollar rakibin ilerisindeyse, kazanılacak bir avantaj yoktur şeklinde yapıldı.
    ((al ben biliyorum)) :D

0|0
    0|0
  • karşı takımın ceza sahasındaysan ve ceza sahasında rakip futbolcu yoksa attığın gol ofsayt olur. yanlış mıyım?

1|0
    0|0
  • anlamadığım bir şey var , en arkadaki oyuncular ileriye doğru koşarak rakip oyuncuyu bilerek ofsayta sokamaz mı?

0|0
    0|0
  • burada

0|0
    0|0
  • Yeşil sahaya inelim

0|0
    0|0
  • Rakip takimin kale cizgisine top veya rakipten daha yakin olursan ofsayt olur.

0|1
    0|0
  • takımı kurun geliyorum:))

0|0
    0|0
  • 1|0
    1|1
    • verdiğin linki bitdefender kötü amaçlı yazılım diyerek engelliyor

• Fenerbahçe galatasaray diyelim
    Sow Weboya pas verirken Webo Musleraya en yakın futbolcu ise ofsayt olur
    Dogru mu?

0|0
    0|0
  • hayatta anlayamadığım şey

0|0
    0|0
  • sahadaki takımları a ve b takımı olarak ikiye ayıracak olursak; a takımının hücum ettiği kalenin bulunduğu yarısaha içerisinde a takımından herhangi bir oyuncuya pas atılırsa ve bu oyuncu tam pas atıldığı anda (pas atanın topa değdiği anda) b takımının kalecisine b takımının kaleci dışındaki herhangibir oyuncusundan daha yakınsa ofsayt olur, b takımı serbest vuruş kullanır. not; bence ofsaytın türkçe yapılmış olan en sade ve anlaşılır tanımını yaptım, kendimi kutluyorum.

0|1
    0|0
  • Biliyorum da yazmaya üşeniyorum şu an .

0|0
    2|0
  • Top ayaktan çıkmadam defansı geçersen ofsayt olur. Yav yapmayın bu kadar klişe olunmaz ki. Artık ofsaytı herkes biliyor. Kızlar artık maçları seviyor. Birçok kız hasta derecesinde takım da tutuyor.

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum ama eig seçtiğin arkadaşın metni sayesinde anladım :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    125

Erkekler Ne Diyor 49

• Google copy paste yapıp biliyorum diyenler komik olmuş :)

2|0
    0|0
  • %00,1 anca

1|0
    0|0
  • Hoca hanımdan öğrenin ofsayt denen şeyin ne olduğunu. :)
    https://m.youtube.com/watch?v=k2IjP2ITkIY

0|0
    0|0
  • aman onuda bilmesinler

0|0
    0|0
  • Bu adam çok iyi anlatıyor, hemde sabırla anlatıyor, bilmeyen kızlar öğrenebilir, gelin aydınlanın :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=1DAkLumvjOw

0|0
    0|0
  • cogu bilmiyor kanka

0|0
    0|0
  • ofsayttan anlayan kızlarımız var sitede maşallah cevaplamışlarda :))

0|0
    1|0
  • Ofsaytı bilen kız ne gezer

1|0
    0|0
  • Google diye bir şey var ;)

2|0
    2|0
  • Bende xper alam

1|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Biliyorlarmış

0|0
    0|0
  • simdikiler meraklı ögreniyor

0|0
    1|0
  • Bilmezler

1|0
    0|0
  • Burada olurlar

0|0
    0|0
  • bilmedikleri şey yok ks kızlarının :)

0|0
    1|0
  • Takım Arkadaşın Topu Sana Attığı an Rakip kaleye Rakip Takımın Son Oyuncusundan Daha yakınsan Bu Durum Ofsayttır" copy+paste :D

1|0
    0|0
  • Bakalım burdalar mı?

0|0
    0|0
  • Erkekler yazmayın siz :D

1|0
    0|0
  • panpa kız değilim ama bilmiyorum :D öğrenemedim, futbolla aramda hiç yoktur :D

2|1
    0|0
  • Ofsaytı Bilen Kızlar Burak Yılmaz Ögretin :D

0|0
    0|0
  • Erkek olduğuma rağmen bende bilmiyorum, öğrenmekte istemiyorum. Öğrenmek zorunda da değilim.

1|0
    0|0
  • ofsayt ne ben bilmiom :)

1|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum ofsaytı ya öğrenmeye de gerek yok zaten :)

1|0
    0|0
  • Erkek tipli kızlardır

1|0
    0|0
  • Bilenler vardır uzun uzun anlatırlar ama ne anlattıkları bile bilmezler :D

1|0
    0|0
  • Ben bile bilmiyom, bilen kızlar var :D

0|0
    0|0
  • hepsi bilir bu cadıların