Futbol oynayan erkekler neden bu kadar havalı oluyor?

Anlamadıgım şeydir. ben yaparım ederim havaları bi övmeler felan nedir yani bu ? :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen estetikten anlamiyosun... emin ol erkegin kalbinde de kalamazsin... futbol bizim barbie bebegimiz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hep bi seyirciye hitap ettikleri icin seyırcılerde onları ızlemeye flan gelınce bılın altlarında şöyle bır trıp oluşuyo: ınsanlar bana onem verıyr, benı ızlemeye gelıyor, ben onemlıyım trıplerı oluşuncada bu olay gunluk hayatlarınada yansıyo tabıkı

0|0
    0|0
  • kadınlar neden yıkadıkları tüllerin beyazlığı ile gurur duyar ve bundan bahsedildiğinde havalanırlarsa ondan:)

0|0
    0|0
  • üniversite yıllarında okulun futbol takımında oynardım ve bütün kızlar senin gibi düşünürdü :) gol attıktan sonra onlara bir öpücük yollardım ve hepsi mum gibi erirdi :) demekki sana öpücük atan yok :D

0|0
    0|0
    • Futbolun içindeyim desem :D

• yok yok havalı olarak sadece arda turan var o da sinem kobalı kaptığı için :) amatör kaçıncı ligde oynuyor senin hoşlandığın çocuk ? :D

• gerçe amatör ligde kalmadı artık. sırf amatörler profesyonel görünsün diye :)

• Prof olmayan topcularda öyle ama halı sahada mesela dimi :)

0|0
    0|0
  • bilmem pek havası yok asllında

0|0
    0|0
  • halı sahada 9-2 yenip 6 gol attıktan sonra hava atmamak elimde değil :)

0|0
    0|0
  • halısahalarda oynayan göbekli erkekler bile mi

0|0
    0|0
  • top yuvarlaktır bende iyi oynarım havasıdır bu :D

0|0
    0|0
  • bu soruları kendinize sorun cevabını fazlasıyla bulacaksınız :))

0|0
    0|0
  • yok öyle bir hava ben yüzücüyü alırım onların havalarını.

0|0
    0|0
  • ya mesela binlerce kişi sana bakıyoken havalara girmemek eldemi :D

0|0
    0|0
    • Normal hayattada bütün kızları tavlarım edası var ama :D

• futbolcu adamın parasıda var :)) ee kızlarıda biliyoz şimdi birbirimizi kandırmayalım dimi :D

• eskiden iyi kaleciydim..4 yıldır oynamıyordum..bu yaz bi maç yaptık.kireçlenmiş kanatlarım uçamıyorum anne :Dsonra yüzmeye karar verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• BEYINSIZ OLDUKLARI ICIN :D

0|0
    0|0
  • evet çok havalılar bizim gibi bacaklarını alıyorlar mesela

0|0
    0|0
  • Ozguvenleri cok yuksek

0|0
    0|0