Kaşlarımın ortasını kendim aldığımda yara gibi oluyor, ne yapabilirim?

kaşlarımın ortası var ve çok kötü duruyor bir kaç kez cımbızla çektim

bir kerede kuaföre aldırdım kendim aldığımda yara gibi oluyor ne yapmalıyım birde annem kaşlarını aldırma diyor kızıyor ona kötü göründüğünü nasıl anlatabilirim kimse beni beğenmiyor :(

Güncellemeler:
çoğunluk kuaförden yana napalım kuaföre gitcez

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Kaşların ortasını almak normal birşey bence bazı erkekler öyle bi kaş aldırıyo ki benimkinden güzel.Annene söylemene gerek yok kendin al ama hızlı alırsan yara yaparsın teker teker çek.

0|1
    0|0
    • çok olduğu için alınınca belli oluyor

• Brişey olmaz aldığın zamanda uzatma ama anlamasınlar .

Kızlar Ne Diyor 9

• iple al sıkıntı olmaz :D

0|1
    0|0
  • teker teker çek.hatta önce buz koyup orayı uyuştur sonra al

0|1
    0|0
    • olmazsa kuaförde aldırırım sadece çıkanları çekerim biyerde gördüm kaş almadan önce yüzü sıcak suyla yıkıyosun yüzünü daha rahat oluyormuş doğrumu

• valla bilmiyorum ilk defa senden duydum,soğuk su daha iyi uyuşturur..sıcak suyla yıkayınca daha çok acır gibi geldi bana

• ama hücreleri açıyormuş buda kaş almada yaraya neden olmuyormuş

• kuaföre devam.

0|1
    0|0
  • bebeğim bu çok doğal arası çıkıyosa aldır ne var bunda öyle dolaşmaktan daha iyidir

0|2
    0|0
  • İple aldır bence en iyisi o :)

0|1
    0|0
  • Ortası çıkıyorsa tabi ki aldıracaksın martı kaş olarak mı gezeceksin? Kendin yara yapıyorsan kuaföre git ama kaşlarının ortası orman gibi dışarı çıkma mümkünse.

0|0
    0|0
  • Kendın alma kuaforde aldır

0|0
    0|0
  • Bencede almaman lazm

0|0
    0|0
  • dipten çekme ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum geçiçi çözümler yerine ameliyat konusunu araştırmanı öneririm hem tekrar tekrar uğraşmaktan kurtulursun . Anne de bunun seni rahatsız ettiğini söyleyerek anlatabilirsin .

0|1
    0|0
  • kuaför daha ii

0|1
    0|0
  • Gel ben alayım şekerim. :D

0|1
    0|0
  • Dostum bendede var alıcaksın başka çaren yok. annenden gay muamelesi görsende alacaksın ...

0|1
    0|0
  • Kötü duruyorsa aldıracaksın kime ne.

Kuaföre aldır evde alma şekilsiz oluyor daha kötü duruyor sonra.

0|1
    0|0
Yükleniyor...