Victorias secret ve la senza'nın fiyatları nasıl?

arkadaşlar içgiyimde bu iki markanın (victoria's secret ve la senza) içgiyim fiyatları nasıl? fiyatlar ortalama ne kadar külot ve sütyen? bilenler yardımcı olabilir mi? ama güncelden bahsediyorum.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• la senza nın çamaşırları fazla incik bıncuk dişi değil bence :))) nerden biliyorsun diceksin bir ara baktım ürünlerine hatunun biri hep ordan giyinirim demişti victorias oda pahalıdır bildiğim kadarı ama ben kadın olsam alırım :)) ben erkek halimle donlarıma atletlerime bile cuvalla para veriyorum :))

1|0
    0|0
    • la senzanın alt gruplarına bakmadım hiç üst grupları pek hoşuma gitmiyor zaten ama victorias secreta bakma fırsatım olmadı henüz malum yeni geldi ve sayılı yerde var şu anda ama fiyatları hakkında bilgim olsun istiyorum sadece sonuçta öğrenciyiz ona göre ayarlicaz kendimizi :D

Erkekler Ne Diyor 3

• hangi dünyada neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • çok pahalı herkez alamaz

0|0
    0|0
  • Bunu giyen kadın kalitelidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• victorias secret oldukça pahalı. 150-200 tl civarı bir iç çamaşırı takımı. 500 tlye kdr çıkan ürünler de oluyor.

1|2
    0|0
  • link

victoria's secretın fiyatlarını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ikisi de kaliteli değil ve abartılmış markalar. bulabiliyorsan agent provocateur bulamıyorsan da intimissimi öneririm.

0|0
    0|0
  • la senza ne ya saka mi iki markayi karsilastiriyosunuz

tasarim olsun, vizyon olsun

0|0
    1|0
  • Çok kaliteli ve acayip güzel ikiside ama ben genellikle la senzayı daha çok tercih ediyorum VS internette denk gelirse.Normale göre biraz pahalı ama indirime girince takip et kaçırma.

0|0
    0|0
    • internetten alışveriş yapmayı pek sevmiyorum ya gittiğimde de tedarikli gitmek istediğim için fiyat araştırması yapıyorum

• 100 den aşağı nadir şeyler bulursun.Bulursun tabi ama istediklerine bağlı.

Yükleniyor...