Kapat

Siz hiç yalnız kaldınız mı? Neden yalnızız?

Yalnız kaldığınızda dostunuz , arkadaşlarınız sizi terk ettiğinde neler yaptınız. Yada yapardınız. Hayatınızın akışı nasıl olurdu ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• "Herkes aslında yalnızdır" gibi felsefi bir cümle kurmayacağım. Belki bir açıdan doğru bu cümle ama kendimi anlatmaya klişe... Yalnızım... Ve şimdi bana şuan nasıl hissettiğimi mi soruyorsun? Tamam... Benimkisi yalnızlıkların en boktan olanından. Hani bilir misin? Etrafında dostun olur ama kalabalık gibi gelir çünkü içinde yalnızsındır. O kadar soğuk ve amaçsızdır ki hayat, sana sarılan yoktur. Yanlış arama sevgili aramıyorum ben, "herhangi" bir insanın karşıma çıkmasını beklemiyorum. "O'nu" bekliyorum. Gelmeyeceğini bilmek o kadar yalnız hissettiriyor ki, insanlar neden intihar eder yeni yeni anlıyorum. Yalnızım... ve eksik hissediyorum. Gülüyorum, herkesten herşeyden çok gülüyorum ama sadece acımı ve yalnızlığımı gizlemek için çabalıyorum... Neden yalnızım biliyor musun? Çünkü ben nerede ve ne zaman doğacağımı kendim seçemedim...

0|0
    0|0
    • Bu ruh hali seni karamsarlığa karanlığa itiyor. sende ona boyun eğiyorsun . "O" kim peki seni o derece yıpratan.

• Zaman akıp gidiyor ve sende bende bekliyoruz demek ki .

• Beklerim... Nasıl olsa onun yerine kimseyi koyamam.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• biri beni terk etmemişti ama ben herkesi terk etmiştim. o kadar nedensiz ve ani oldu ki insanlar taşındığımı,hatta öldüğümü filan düşünmüşlerdi. internette üye olduğum her siteden üyeliğimi kaldırmıştım,telefonumu parçalamıştım hattımı kırmıştım. kimseyle konuşmuyordum,sadece okula gidiyordum. bunalımda değildim aslında,hatta mutlu bile sayılırdım neden öyle davrandığımı hala bilmiyorum. 1 yıl filan sürdü bu durum,1 yıl içinde yaptığım tek şey kitap okumaktı. başka hiçbir şey yapmamıştım. zaten sınıfta kaldığım yıldı,okula gidiyordum ama ruh olarak. hiçbir şeyle ilgim yoktu...

0|0
    0|0
  • Bunalıma girdim sonra çıktım.

0|0
    0|0
  • Yalnızım mesela şuan ama çok şükür kendi kendime yetmeyide biliyorum:)

0|0
    0|0
  • yalnızlıgımın tadını cıkartırdım kafa dınlerdım..

0|0
    0|0
  • "En güzel yalnızlıklarımı yalnız geçiriyorum."

Aslında istiyorum...

0|0
    0|0
  • 7 milyar insanın içinde yalnızız. Her insanın kendini yalnız hissettiği zamanlar olur ve bu herkes için geçerlidir.

Dost kazığı yedim dün, hem de hiç olmaz dediğim kişi tarafından.

Şu an yalnızım, evet.

0|0
    0|0
  • hep yalnızım çünkü 2 yıldır depresyondayım insan içine çıkmadım hiç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...