Güçlü kadın nasıl olunur?

Güçlü kadın nasıl olunurr :) Güçlü kadın nasıl olunurr :) Güçlü kadın nasıl olunurr :)

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Güçlü kadın nasıl olur ?

Bunu bir dolu faktorle acıklayabilirim sizlere ama cogunuz okumaya yeltenceğinden şüpheliyim.

kısa öz maddelere böl deseniz şunları derdim;

Güçlü kadın ;ne İSTEDİĞİNİ BİLEN KADINDIR.

Güçlü kadın; KUŞKULARA VE KUŞKULARA YER VERMEYEN NET OLAN KADINDIR.

Güçlü kadın; SEVDİKLERİ VE SEVDİĞİ DEGERLERİ İCİN SAVAŞAN VE BUNLARA KOŞULSUZ BAĞLANAN KADINDIR.

Güçlü kadın; BAŞTA NE İSE ,SONRA DA AYNI KALABİLEN ,ORTAMIN ŞİDDETİNE YADA RÜZGARINA YENİLMEDEN AYAKTA KALABİLEN KADINDIR.

Güçlü kadın ; GÜCÜNÜN FARKINDA OLAN ; AMA BUNU KENDİNE HAPSETMEYİP ;BUNU GÖSTEREBİLEN AÇIK YÜREKLİ KADINDIR.

Güçlü kadın; SEVDİĞİ KİŞİYE HER MANADA SADAKATİ OLAN ; VE BU SADAKATİNİ HİÇ BİR DURUMA ,GECİCİ BİR OLUMSUZLUGA DEĞİŞMEYEN SADIK KADINDIR.

Güçlü kadın ; BÖYLE BİR TABİR OLDUGUNU BİLDİĞİ HALDE; BUNU BELKİDE ÇOKÇA DİLLEYENLERİN ;REKLAMINI YAPAN HEMSİNSLERİNİN AKSİNE BU DURUMLARA İHTİYAC DUYMADAN ;KENDİNİ YAŞAYAN VE ZATEN EMİN OLAN KADINDIR.

Güçlü kadın; HEP KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ İLKE EDİNEN;ÖĞRENDİKLERİNİ SEVDİKLERİNE VE TOPLUMA DA DAHİL EDEBİLEN KADINDIR.

Güçlü KADIN ; GÜÇLÜ KADIN DİYE BİR KAVRAM ASLINDA YOKTUR. ASIL OLAN ; DOĞRU İNSAN OLABİLMEKTE YATAR Kİ ; DOĞRU İNSANLAR GÜÇ KELİMESİNİ ;İSMİNİN BAŞINDA KULLANMAYI DOĞRU BULMAZLAR...!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Güç ve Güçlü kelimeleri günümüzde her ne kadar Bilek ve Para gerektiriyor gibi görünse de , aslında güçlü insanların Nitelikli ve Etkili insanlar olduğunu unutmamak gerekir. Günümüzde ki toplumun güce olan yetisi Para ile sınırlandırılmakta ve Parası olan insanlara Güçlü denilmektedir. Erkekler için ise bu konu hem bileğe hem de paraya dayandırılmaktadır.

Toplumumuzda kadınlar , erkeklere göre daha güçlü olmak durumunda ve kalkanlarını her fırsatta yenilemeleri gerekir. Bunun bir çok sebebi olmasına karşın , başlıca sebebi Erkeklere yem olmama yetisidir.

Koruma altına aldığımız değerli eşyalarımızı her daim göz önünde ve emniyette tutmak isteriz. Sadece eşya olarak değil hem Manen Hem de Maneviyat olarak . Eşlerimiz , Çocuklarımız , Sevdiklerimiz ve bir kısımda Maddi kaynaklarımız. Bu korumacılığı da iç güdüsel olarak yaparız .

Konumuza gelecek olursak . Her kadın güçlüdür. ilk önce bir kadın zeki olduğunun farkına varmalıdır. Bu doğrultuda zekasını kullanarak yaratıcılığını kullanmalıdır. Karşısındakine zeki olduğunu hissettirmelidir. Her şeyden herkesten haberdar olmalıdır. Bunların yanı sıra kadında var olan Hırs - Azim - İstek - Tutku ve Dürüstlük her ortamda ve her koşulda Kadını güçlü kılan sebeplerdendir.

Farklı bir konu ise ; Basitliğin ve Basiretsizliğin önüne geçerek , ipleri bir başkasının eline bırakmak yerine kendi prensipleri doğrultusunda hayatını düzenleyen ve akış içerisinde yaşayan kadınlardır " Güçlü Kadınlar " . Dişilikten ziyade Kişiliğini ön plana çıkartan , menfaatleri doğrultusunda hareket etmektense Hanımefendilik tacını başına takan kadınlardır Güçlü Kadınlar .

Nasıl Erkek olmak cinsiyet , Adam olmak şahsiyet meselesi ise Kadın olmak Cinsiyet Güçlü Kadın olmak ise şahsiyet ve kendine geliştirebilirlik katmaktır.

0|0
    0|0
  • güçlü kadın.. birilerine kene gibi yapışmayacak.. kendi ayağı üstünde durmasını bilecek... Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da... Paranın gücünü bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek. cilvesini ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,üstüne sevgili edinmeyecek.. güçlü kadın, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek..

1|0
    0|0
  • Sonradan olunmaz. Kadının doğasında varsa ancak güçlüdür. Hükmeder, metanetlidir, sakindir, akıllı hareket eder. Kendini diğerlerinden ayırmayı bilir. İstediğini elde etmenin yollarını araştırır. Bulamazsa kafaya takmaz hayata devam eder. Eğer doğasında yoksa hiç bişe kadını güçlü yapmaz malesef.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormayarak baslayabilirsin...

2|0
    0|0
  • sağda solda ben küçükken çok açtım açıktım çok darbe yedim büyüdüm ihanete uğradım aldatıldım yada benim polis sevgilim vardı subaylada çıktım veya pavyon işletmecisinin dostuydum gibisinden salak salak laf etmeyen kadınlar bir erkeğin gözünde her zaman güçlüdür

0|0
    0|0
  • güçlü kadın sadec duruşu ile sert görünüşü ile olmak demek değildir karakteri sağlam olacak yatakta sevişmeyi bilecek evinde hizmetinide iyi yapacak iyi hizmet ettirmesinide bilecek salağa yatmayacak partnerine gerçekten eş olacak elmanın dier yarısı olacak onu tamamlayacak doğru ve keskin karar verecek

0|0
    0|0
  • vurduğunu oturtturan kadın tipinde olur.

1|0
    0|0
  • nerde gordum yaa hatirlamiyorum tam olarak soyle diyordu:

guclu kadin yoktur pisirik erkek vardir, erkek one cikmayinca is mecburen kadina kaliyor yapmak zorunda kaliyor o da..

0|0
    0|0
  • gücünün farkında olarak

0|0
    0|0
  • para var huzur var ozgurluk var ve ask yoksa senden guclusu de yok demektır. secen sen olursan durusun ve br kısılıgın varsa guclu sensındır;))

0|0
    0|0
  • kendıne guvenerek başlayabılır

0|0
    0|0
  • İslam ahlakı ile ahlaklanan kadın en güçlü kadındır

0|0
    0|0
  • Kadının güçlü olabilmesi için öncelikle iyi bir işinin olması gerekir :)

0|0
    0|0
  • eline terligi aldımı kacacak yer arayan cocugun annesine denir)

0|0
    0|0
  • eve dambıl al

0|0
    0|0
  • badı yapan kadın:D

0|0
    0|0
  • vucut geliştirmeye git :):):):)

0|0
    0|0
  • Büyük memeli

0|0
    0|0
  • zengin bir koca bulurusun güç sende olur )) güç=para

0|0
    0|0
  • ayakların üzerinde durabilirsen güçlüsündür

0|0
    0|0
  • benim gibi güçlü adamın yanında olan kadınsa güçlü kadın olur

0|0
    0|0
  • Kendi ayakları üzerinde durabilendir ağlamayan kadındır

0|0
    0|0
  • Kimseye muhtaç değilsen güçlüsün.

0|0
    0|0
  • kendi ayakları üzerinde durabilen ve ekonomik özgürlüğü olan kadın her zaman güçlüdür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu ne kadar boş bi soru.Güçlü değilsin ama belliki boşsun şekerim :D boş soruna boş cevap vereyim :D güçlü kadın ya allah diyebilen kadındır.Güçlü,disiplinli ve karakter sahibi insanlar vardır..ama bu böyle burdan sorup ve internet başında otururken edinimlenecek bir özellikler bütünü değildir.

0|0
    1|0
  • neden üç kere yazmışsın neyse güçlü kadın, gerçek anlamda kaslı maslı kadındır mecazi olarak asla pes etmeyen kadındır. capiş

0|0
    0|0
  • Kendisine ait her şeyi kontrol etmeyi başarabilen kadın güçlüdür ama bence güçlü olmakla cesur olmak aynı şey değildir. Artık bir şeyleri kontrol etmeyi bırakmış,her şeyi akışına göre yaşayıp keyif almaya bakan,acıyı da sevinci de kazanmayı da kayıpları da göze almış kadın cesurdur.

0|0
    0|0
  • büyük acılarla başa çıkar.. başı hep diktir kendine güvenir kimseye ihtiyacı yoktur kendi kenedene yyter çalışıryani maddi ve manevi duygusal her yönden güçlüdür böyle..

0|0
    0|0
  • kendıne guvenen erkege baglı yasamayan..

0|0
    0|0
  • hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • doğuştan olur.doğuştan olur.doğuştan olur.

0|0
    0|0
  • bu iddialarla gezenlerin daha çok gülünç oldugunu goruyorum zülbcan

0|0
    0|0
  • Kendine güvenen,kendi başına kimseye muhtaç olmadan yaşayabilen,mecbursada tüm zorluklara rağmen sabır gösteren kadın güçlüdür.

0|0
    0|0
  • koy tekmeyi :) güçlüsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...