Türkiye de FİTNESS yapan kadın nüfusu niçun 3-5 kişi?

kızlar rica ediyorum;
Bırakın fotoyu
Kaldırın totoyu.
zayıf olmak fit olmak anlamına gelmez !
Türkiye de FİTNESS yapan kadın nüfusu niçun 3-5 kişi ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ülkede ne kadın, ne de erkek spor yapmayı bilmiyor. Erkekler tüm sene kas yapmak için, kadınlar ise yaz öncesi kilo vermek için gidiyor. Yinede spor bilinci erkeklerde daha fazla.

0|1
    0|0
    • erkeklerde evet bir canavar olma düşüncesi mevcut
      ya orantısız bir görünüm ya da kimyasallara fazla abanma ikisi de sporun amacından çıkıyor
      daha sağlıksız olmak da var haklısın

• 3 senedir pilates yapıyordum fakat ameliyat olduğum için bir süre ara verdim. Evde yapabilecegim onereceginiz antrenman var mı? Kalçayı buyutecek kolları guclendirecek bacaklari kalinlastiracak

0|1
    0|0
  • Senin gibi abazalar yüzünden kimse fitnes gidemiyor

0|1
    0|0
    • soruma gelen herkese artısını veririm yoksa eksiyi yemiştin
      fakat ön yargıların çok fazla ya da fitness yapmamak için bahane arıyorsun

• kulturumuzde yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok abi onlar kasli, kolari 50 santim olan, boyu 190 erkek isterler ama kendilerine geldi mi ugrasmazlar☺ Hos erkeklerdeki de saglikli olmaktan ziyade kizlara guzel gorunme kaygisindan kaynaklaniyor da neyse😀

0|1
    0|0
  • Oha ya resmen taşşş :( gözlerim yaşardı yapma böyle şeyler necolas :D

0|1
    0|0
  • yok l*n var baya yapan türkiye genelini bilmem ama sayıları var baya

0|1
    0|0
    • çok az brada niye denk gelemiyorum bunlara illa strptiz clubına mı gidek :D

• aman kız olunca abazalarda cok oluyo bir mekan bul proların calıstıgı orda spor yapanlar olur orda takıl kız kesmeye başka bir zaman başka gidersin

• :D pamam :D :D

• Hahahaha bizim kızlara mı söylüyorsun bunu

0|1
    0|0
    • ivet tabisi

• Bizim abazeus lar abazeusluk yapmasa işte sen o zaman gör. Bb şampiyonu olur bizim kızlar :D

• ahahah :D valla doğrusun brada kalite düştü nefesciler çoğaldı

• şu resimdeki avratı bana verin geri kalan herşey sizin olsun :x

0|1
    0|0
  • batıda da çok dikkatli değil insanlar biraz beslenme alışkanlığyla ve şimdi internet merakıylada ilgili spora zaman ayırmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...