Ve Slaven Bilic veda etti. ?

İki sezonluk emeğinin ardından Bilic BEŞİKTAŞ'A veda etti uzun zamandır bir Teknik adamı bu şekilde uğurlandığını görmedim dava yok tazminat yok en ufak bir kırılma dahi yok sadece hüzün var. yıllar geçsede seni hep hatırlayacağız güzel insan

#ComandanteBilic

Sizce Bilic İki sezon içerisinde BEŞİKTAŞ'A fayda sağlamışmıdır Gelecek Sezon Vodafone Arenada Takımın başında olmalımıydı?

Ve Slaven Bilic veda etti . ?

• Kalmalıydı
    64% (7)80% (8)71% (15)Oy Ver
  • Gittiği iyi oldu
    36% (4)20% (2)29% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Genel itibariyle iyiydi son zamanlarda israrla ayni hataları yapsa bile
    Zaten avrupadan aldığı teklifler de ne kadar iyi hoca olduğunu gösteriyor
    Arsenal tottenham Liverpool gibi devlere karşı başımız dik oynattığı için teşekkürler cesur yürek
    Ama luce ve şenol hoca gibi isimler daha iyi olur

fc04.deviantart.net/.../...polatdesign-d7wlttp.png

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İçim bir tuhaf oldu. Çok uzun zaman sonra ilk kez bir teknik direktörün gittiğine üzüldüm. Kalması taraftarıydım ama önce Beşiktaş. Kartalımın hakkında hayırlısı olsun.

0|2
    0|0
  • Keşke gitmeseydi

0|1
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak ligde ki en iyi teknik adam olduğunu hep söyledim. Bence kalmalıydı.

0|1
    0|0
  • Kelimeler kifayetsiz...

0|1
    0|0
  • kalmaliydi BILIC...

0|1
    0|0
  • Kalmalıydı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazık ettiler adama işte bizim diğer takımlarımızın avrupada geri kalmasının sebebi bu. Her gelen adami yolluyorlar mancini geldi bana göre ilk zamanlar kotuyddu ama son aylarda takir takir top oynatiyordu bilic geldi besiktasa yillar sonra besiktas top oynamaya basladi. Ertugrul hoca bursaya gitti sampiyon yapti 2. Sene kotu oldu sabredemediler gonderdiler senol hoca trabzona gitti turkiye kupasini aldirtti kotu dedi gonderdiler nerede istikrar nerede adalet? Emegin karsiligi bumu diye adama sorarlar. Daha bilic geleli kac sene oldu 1.5 sene ya var ya yok biraz ulke olarak sabretmesini ogrenmemiz lazim bencd bilic kalmaliydi bukadar dusuk transfer butcesiyle bu isleri basardiysa bu adam bu sene Uefa da daha buyuk isler yapabilirdi. Ligi Galatasaray zaten domine etti kendi altina aldi ama Galatasarayi zorlardi yine seneye bu adama cok yazik ettiler uzun zaman sonra turkiyeye gelmis en sempatik buldugum hocaydi umarin gelen hoca bunun gibi KARAKTERLI birisi olur.

0|1
    0|0
  • Kalmalıydı düşüncesindeyim iyiydi bence elindeki kadroyla kısmen iyi işler yaptı ki artık sürekl, likte sağlanmalıydı hayırlısı olsun nedim.

0|1
    0|0
  • bence kalmalıydı :D sdafas

0|1
    0|0
  • Bütün faturayı bilic e kestiler ulan. Beşiktaşlıyım ama bu karar yanlış. Tabi Luce gelicek oda ayrı bir sevindiriyo adamı :)

0|1
    0|0
    • Sorma bir tarafta aşırı hüzün diğer tarafta Luce nin gelme olasılığı insan ister istemez karmaşık duygular içinde oluyor

• onu yollayan yönetimin mk nokta

0|1
    0|0
  • Gittiği iyi oldu

0|1
    0|0
  • Biliçin takıma çok faydası oldu. Birdaha ki sezon en hazır takım beşiktaş şu anda...

0|1
    0|0
    • Bir daha ki sezon Lucescu takımın başına gelirse radikal değişiklikler olacak

• 2004 yılından kalma yarım hesap var bakalım neler olacak gelirse tabi eğer.

• Ama Fenerbahçede takımı çok değiştirecekmiş.
      Oyuncular uyum sağlarsa, yien 3tane takım şampiyonluk mücadelesi verir...

Yükleniyor...