Sevgilime kızıp telefonu kapattım. Siz olsanız ne yapardınız?

şimdi erkek arkadşım dün memlekete gitmişti npysn die mesaj atmıştım sonra geldim falan demşti nese ondan sonra mesaj atmadı bende atmadım sinirlendm bugnde atmadı denemek amaçlı bi mesaj attım kapalıydı sonra açmıştı telefonunu ama mesaj atmadı bende teli kapadım açmadım siz ne yapardınız yerimde olsaydınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin içinde bir iş var memlekete gitti diyorsun memlekette birini bulmuş olabilir .Bunun gibi bir sürü şey.

0|0
    0|0
    • yok canım hemen 1 günde mi_

• Boşver sen üzme kendini kimse senden değerli değil. Bence Bırak akışına keyfine bak.

• öyle aslında haklısın..teşekkrlr

Erkekler Ne Diyor 6

• dedikodudan hazetmem ama :P çocuk mercimeği fırına vermiş. iş çeviriyor belli ki.. yapacak bişey yok memleketten dönmesini bekleyeceksin anasından emdiğini burnundan getirmek için...

0|0
    0|0
    • bugün dönicekti dönmüştür die düşünüyorum ama ne bilim du emin oluymda sonra burnundan getircem ztn:)

• yaw memleketinde arkadaşları onu gördümü erahat bırakıyomu sanıyosun? hemen sinirleniyon? çocukça yaptığın

0|0
    0|0
    • geldi geldi yetmez mi daha:D:D

• ofkelenme ne kadar rahat davranırsan o kadar ıyı olur kızıp telefon kapatma ben sevgılın olsam agzına mıcardım kusura bakmada yanlıs br hareket cocukca

0|0
    0|0
    • oda çok kızdı ama onun da yaptığı bişey napıyım ki

• sanırım bana göre de

• biraz bekle boşver özleyin bir iki hafta sonra düzelir aranız kendiliğinden:)

0|0
    0|0
    • böylede nereye kadar benim aklıma bir sürü şey gelio sonrada gel affet:)

• Öylesini boşver zaten gitsin durduğu hata:)

• valla öyle :)

• sende mesaj atma ona

0|0
    0|0
  • belki önemli işleri vardır ama yoksa eğer takmıyor seni bence..

0|0
    0|0
    • ne işi olcak ki insan geldim die mesaj atar en azından önemsemeyeni de önemsemem olur biter..teşekkürrlr

• ö değil seni takmayanı sende takma :)

• doğru:)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...