Windows 8 almayı düşünüyorum ne dersiniz?

Windows 8 almayı düşünüyorum ne dersiniz ayrıca reklamındaki kadının şarkısını da cok beğendim:D Yorumlarınızı alayım.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• ipad gibi yapmaya calışmış ama arka plan aynı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• windows 10 al daha ii

0|0
    1|0
  • w8 i denedin mi kullandın mı ? şuanda kullandığın sistem ney? ve yeterli olmuyor mu?

w8'e neden merak sardın?

bence senin alışveriş yapıp kendini mutlu etmen gerekiyor internetten ucuz ve ilginç ürünler sipariş et hevesin geçsin.

0|0
    0|0
    • windows 8 i kullanmadım ama araştırma yaptım windows 7 kullanıyorum ve evet yeterli olmuyor daha iyi bir sonuç için windows 8 in daha iyi olabilecegi kanaatindeyim.Başka soru?

• herhangi bir şey alacağın zaman sen araştır ve işin ehlinden bilgi al körükörüne alma gereksiz yaptığın harcamalar hiç bir işine yaramayacaktır...

• haklısın ne diyim.:D

• al bencede :D ben bilişim okuyorum 2 sınıfım hocalaramızda windows 8 öneriyor açılma hızı bile .4 5 saniye :D

0|0
    0|0
  • Yazık be o kadar paraya. :)

0|0
    0|0
  • windows 8 guzel yaa al, seversen biz de alalim :)

0|0
    0|0
  • kullanıyorum tavsiye ederim çok başarılı

0|0
    0|0
  • şarkı süper lenka nın everthing at once.ama win 8 yüklemek biraz kasıyor pc leri

0|0
    0|0
  • bilgisayarın laptop mu yoksa dokunmatik mi

0|0
    0|0
  • İnternete düşmüştür gidip ne para verecen :D

0|0
    0|0
  • Önce o şarkının albümünü al sonra win 8 al şaka bir yana bence biraz daha bekle

0|0
    0|0
  • hiç beğenmedim win7 daha kullanışlı

0|0
    0|0
    • nesini begenmedin merak ettim.

• dokunmatik telefon sistemi gibi geldi bana kullandığım laptoptu touch pede dokununca beklemediğin bir menü açılıyor, win 7 daha sade, sen bilirsin yine de

• hmm... ben o yönünü biraz sevdim aslında.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...