Bir kızda nelerden hoşlanırsınız ve hoşlanmazsınız?

Bi erkekte nelerden hoşlanırsınız ve hoşlanmassiniz ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• havalı kızlardan hiç hoşlanmam düzgün olacaklar, havaları kimeyse anlamış değilim. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannedenlere çok kızarım. Hiç kimse bulunmaz değildir. Eğer ki öyle olsaydı mükemmel güzellikte hatunlar kocalarından boşanmaz kötü yola düşmezdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendini bilen,kendine güvenen biri olmalı. Ona karakterini ben vermemeliyim,kendisi almalı, tek başına da ayakta durabilmeli. Ama yardım istemeyecek kadar da gurur etmemeli. Özgüveni tam olmalı. Bir de tam anlamıyla sevebilmeli.. Bir gün a'nın diğer gün b'nin kolunda olmamalı..

1|0
    0|0
  • ahlaklı edepli ağırbaşlı hanımefendi ama yerine görede neşeli olmasını isterim

hoşlanmadığım şeylerde sigara içmesi bi kızın ayrıca aşırı makyaj yapanlar itici gelir bana doğal olmalı kız dediğin argo konusan kendini bulunmaz hint kuması gibi görenlerdende hiç hazzetmem

1|0
    0|0
  • deli dolu bi kız olacak ama azı öyle bozuuk olmayacak erkek gibi kız olacak ama hanım hanımcık olacak ve kalbi temiz yalansız bi kız olacak...

0|0
    1|0
  • bir kızda çok konuşmasını kafamı şişirmesinden hoşlanmam...

1|0
    0|0
  • okuz gıbı gulmesın , bıra ıcmısın , sıgara ıcmesın , kufretmesın , aptal olmasın , çok zekıde olmasın , yerını durusunu bılsın , adam olsun , akıllı olsun , kendıne guvensın , guzel konussun , ellerı , dıslerı temız olsun ,

0|0
    1|0
  • çok konuşmasın ağır başlı oturakli olsun

1|0
    0|0
  • çok cıvık davranmasın.. oturakmı ve ağırbaşlı olsun canımı yesin :))

1|0
    0|0
  • napcan ona göre mi davrancan kişiliginden ödün verme

0|0
    1|0
  • Soru-detay?

0|0
    1|0
    • Anlamadim ?

• bir kızda;

sadelik doğallık ağır başlılık ciddiyetlik kendini bilmelik giyinmesine dikkat etmesinden hoşlanırım

bunların tersinden de hoşlanmam.

• inattan hoşlanmam.. masumiyet cezbeder

1|0
    0|0
  • bir kızda güzel gözlerden hoşlanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...